Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

Radi 4g sa novim valjda samo one tourist pa posle prebacene na drugi paket moja hvata samo 3g ali vidi i 4g mrezu na mifi uredjaju ali nece se zakaci.
Pozdrav
sa bilo kojom karticom, uredjaj ce "videti" 4 g mrezu ali da bi se registrovao na nju, mora biti USIM kartica.

Sent from Galaxy S8
 
Bilo je neograniceno dok konjine nisu ugasile kucni internet i pocele da koriste mtel karticu kao isti. Skidali po 200-300gb torenta mesecno, naravno da su kasnije uveli "politiku fer koriscenja", kako su zvali to ogranicavanje na 10gb... Ali cini mi se da nisu uvek svima, nego ko bas redovno krca dosta...

Zanima me, da li je i dalje moguce koriscenje samo 3g mreze kod nas, ili radi i 4g sa novim karticama? Nije mi do vece brzine, vec do boljeg signala, jer mi se cesto prebacuje na EDGE tamo gde nema 3g, a ima 4g, recimo...
Radi 4g.
59ca5b85e3e8fde8bc4a8070850b686b.jpg


Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
Ljudi nisam uplacivao kredit neko vreme i kartica je prestala da mi vazi. Na njoj sam imao oko 15e. Pitao sam i rekli su da je jedino resenje da predjem na postpaid kako bi mi reaktivirali karticu, a tih 15e bi mi se odbilo od pretplate. Da li se sada nesto promenilo? Posto nemam potrebe da otvaram postpaid, pogotovo u stranoj zemlji.
 
Zaboraviš 15e i uzmeš novu karticu.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Mislim da im je zakonsko pravo da ti omoguće da vratiš taj novac. Budi uporan, pozovi se na prava potrošača, pitaj ih da ti prebace taj kredit na novi broj.

Sent from my Orbitel 901 using Tapatalk
 
To i mene interesuje, da li ima neka varijanta da ne moram svaki mesec da uplacujem po 2eur. Nego da vazi godinu dana?
 
Za 10e kupuješ godišnju aktivaciju. Ali kupuješ, nemaš tih 10 posle na računu.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Mislim da im je zakonsko pravo da ti omoguće da vratiš taj novac. Budi uporan, pozovi se na prava potrošača, pitaj ih da ti prebace taj kredit na novi broj.
Nadji prvo clan/zakon po kome je ovo moguce.
Mislim da nije tako, inace znas li sta bi mogli ljudi da urade VIPu :)
 
Pa kako se to radi?

Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока
 
Ne vidim sto je to toliko problem?

Svaki mesec uplatiti po 2€. Kad prestane da radi uplatite ponovo 2€ ako vas mrzi da pravite podsetnik :) i ostane vam 24€ da aktivirate sledeće godine ponovo...
 
Dao sam jednu karticu čoveku koji se ne razume i nema kako da se mlati s tim.... ja uplaćujem svaki mesec po 2-3e i taman mi dođe kao štednja i nakupi se za narednu godinu.... ali ima i onih koji nisu vešti s tehnikom....

Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока
 
Dao sam jednu karticu čoveku koji se ne razume i nema kako da se mlati s tim.... ja uplaćujem svaki mesec po 2-3e i taman mi dođe kao štednja i nakupi se za narednu godinu.... ali ima i onih koji nisu vešti s tehnikom....

Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока
Kada vidi da mu ne radi neka uplati i to je to..promocija ce se nastaviti.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ja napisao da mi treba za čoveka koji se ne razume i treba posle mene da cima svaki mesec.... ovako ako postoji mogućnost da se aktivira to na 12 meseci molim nekog ko zna da objasni proceduru....

Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока
 
Pošalje poruku 'VALIDNOST' na broj 14555. Mora imati na računu 10e. Ako eventualno ne bude moglo tako, neka zovne call centar. Oni će mu aktivirati.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Ima li neko karticu viška za prodaju ali da je 4g? Nek mi pusti PP.....

P.S. može i lično preuzimanje u Bg ako vam je cimanje da šaljete.....
Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
I niko nema karticu viška da mi proda?

Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока
 
Zar nisi ti imao nju? Gledaj da uzmes 4G karticu, posto sada moze i 4G na mTel CG u Srbiji, a znacice ti sigurno nekada.
 
Pa ispalio sam se za kartice tu 3g sam poklonio kolegi i namestio mu promociju, nabavio sam 4g za mene, međutim zaletim se ajde izboksovaću box paket i onih 100gb pa prodam 4g karticu sa sve aktiviranom promocijom (ekstra je radilo i ovde i u Bg).... i sad još nemam box nema ih da zovu a otkazao sam kućni net.... tako da koristim još onih 2gb iz neo paketa čisto za tapatalk i vesti [emoji23]



Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока
 
Pa ispalio sam se za kartice tu 3g sam poklonio kolegi i namestio mu promociju, nabavio sam 4g za mene, međutim zaletim se ajde izboksovaću box paket i onih 100gb pa prodam 4g karticu sa sve aktiviranom promocijom (ekstra je radilo i ovde i u Bg).... i sad još nemam box nema ih da zovu a otkazao sam kućni net.... tako da koristim još onih 2gb iz neo paketa čisto za tapatalk i vesti [emoji23]



Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока
Kakav potez :) imam ja jednu, ali moraću da proverim da li uopšte radi, ne sećam se kada sam poslednji put uplatio kredit.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Zovi Suzanu ako ne radi. Sredice.
 
Pa ispalio sam se za kartice tu 3g sam poklonio kolegi i namestio mu promociju, nabavio sam 4g za mene, međutim zaletim se ajde izboksovaću box paket i onih 100gb pa prodam 4g karticu sa sve aktiviranom promocijom (ekstra je radilo i ovde i u Bg).... i sad još nemam box nema ih da zovu a otkazao sam kućni net.... tako da koristim još onih 2gb iz neo paketa čisto za tapatalk i vesti [emoji23]



Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока
To u CG Box paket? Gdje ti je to, ako je u CG?

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Ma u Srbiji pa gde na drugom mestu moraš još da moliš da ti uvode fiksni [emoji23]

Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока
 
Ako je optika u pitanju, trebalo bi automatski, nema parica i provere infrastrukture, praktično je kao kod kablovske.

Mislim da ja imam negde 3g mtel karticu [emoji848]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Имам ја две мтел картице, донете из ЦГ пре неку годину (када је овде почела прича о томе) али их никада нисам употребио.
 
Nađite mi jednu i 3g mi vrši super posao
Tj. moze i 2 ako ima da dam jednu klincima
[emoji23]

Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока
 
Danas mi ističe pripejd kartica (30+60 dana).

Pukušavam bez uspeha da dopunim online karticom kao i bezbroj puta do sada, sa Mtel webshop-a i NLB web shopa, na oba uvek dobijem poruku "All fields of this form must be filled in to process the payment." iako su sva polja popunjena i već sam ranije puno puta koristio ovaj način dopune.

Očigledno je u pitanju tehnički problem jer sa dva sajta ne mogu da izvršim dopunu.

Po pravilima, u ponoć bi kartica trebalo da bude deaktivirana i da izgubim sav kredit (13,61€), ali nije moja greška što ne mogu da dopunim broj.

Postoji li nešto što mogu da uradim sem da pišem Suzi? :)
 
Piši joj što pre inače *mjau**mjau**mjau*

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Cekam samo koliko dugo ces ziveti u zabludi da bez Suze moze nesto u mTelu :p
 
Nazad
Vrh Dno