Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

Ajde, raspitaću se malo o svemu ovome. Znajući nešto o tome kako Mtel posluje, ovo je za njih Sci-Fi :-/
Pozdrav
 
NLBshop.me danas kaže za Mtel dopune:
"Trenutno nedostupno"

Jel se dešavalo ranije da baš tako napiše?
 
Mtel i dalje ne radi. Pie isto kao na screen shot i kada sam ulogovan.
Uplatio sam preko mtel sajta. Hvala lale87.
Nlbme MTEL trenutno nedostupan.JPG
 
Koliko košta ova kartica i da li mora da se uzme na nečije ime?
Ako mora na nekoga lično jel može jedna osoba uzeti imati više kartica na svoje ime (drug ima, pa ne znam da li bi mogao i za mene da uzme)?

Jel i dalje važi ono ograničenje od 10gb mesečno i 2€ uplata? I gde se u Beogradu to može uplatiti?
 
Uzmeš na kiosku, pa posle par dana pošalješ im skeniranu ličnu kartu, inače ugase karticu posle 10-tak dana...

Za ograničenje kažu da nije restriktivno toliko i da tolerišu i manja prekoračenja, ako se ne preteruje bas mnogo...

Uplacujes online direktno na sajtu http://mtel.me/oec/elektronska-dopuna ručno se ukuca 2€.



Sent from my Samsung G950FD using Tapatalk
 
Uzmeš na kiosku, pa posle par dana pošalješ im skeniranu ličnu kartu, inače ugase karticu posle 10-tak dana...

Za ograničenje kažu da nije restriktivno toliko i da tolerišu i manja prekoračenja, ako se ne preteruje bas mnogo...

Uplacujes online direktno na sajtu http://mtel.me/oec/elektronska-dopuna ručno se ukuca 2€.



Sent from my Samsung G950FD using Tapatalk
A koliko košta kartica na kiosku?
 
Sa 3 evra kredita.

Jedan korisnik na sebe može imati 20 kartica.
 
Koliko košta ova kartica i da li mora da se uzme na nečije ime?
Ako mora na nekoga lično jel može jedna osoba uzeti imati više kartica na svoje ime (drug ima, pa ne znam da li bi mogao i za mene da uzme)?

Jel i dalje važi ono ograničenje od 10gb mesečno i 2€ uplata? I gde se u Beogradu to može uplatiti?

i promocija + 40 ev
 
Ja se razmišljam da prodam moj br sad nema smisla više pored svih što nude silne gigabajte nego uplatio sam promociju već....

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Mnogo sam ovde na forumu pa se nadam da nisam pogrešio što pišem ovde ali ipak u vezi je sa Mtel karticom. Brat mi živi u Crnoj Gori pa kad je dolazio pre par meseci Rekao sam mu da mi kupi Mtel karticu da bih video da li može taj internet da radi međutim ne mogu nikako da aktiviram karticu ovde ubacim u bilo koji telefon nikako ne pronalazi mrežu. Da li neko zna kako bih možda mogao da aktiviram karticu ovde iz Srbije ja se nalazim u okolini Kragujevca. Znači kartica uopšte ne pronalazi mrežu u bilo koji telefon da je ubacim
 
Greška u pisanju Hteo sam u prethodnoj poruci na početku da napišem da sam nov ovde na forumu
 
Bitno je da upacujes svaki mesec kredit. Posle mesec dana kartica istekne, posle 3 meseca ja mislim da ne moze vise ni da se aktivira

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Nisi registrovao karticu koju ti je brat doneo. Mislim da je rok dve sedmice. Piši Mtel KC.
 
Možda se nikada nije ni prijavio na mrežu, tako da nikada nije ni aktivirana, pa nisu počeli da teku rokovi
 
Ja sam tako prvi put ubacio karticu u telefon u Srbiji i nije hteo da se prijavi na mrezu dok im nisam pisao da mi aktiviraju karticu. Znači u principu treba ubaciti karticu u telefon u cg i pozvati bilo koji br. da bi se kartica aktivirala, ako se to ne odradi mora preko kc

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
Ja sam tako prvi put ubacio karticu u telefon u Srbiji i nije hteo da se prijavi na mrezu dok im nisam pisao da mi aktiviraju karticu. Znači u principu treba ubaciti karticu u telefon u cg i pozvati bilo koji br. da bi se kartica aktivirala, ako se to ne odradi mora preko kc

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
A gde da im pisem,na koji e-mail?
 
Kada sam kupovao kartice u cg, morali su da ubace karticu u telefon i aktiviraju je. Ovako da mi daje samo na licnu i da odem nije moglo. Mada ja sam uzimao u poslovnici.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
A Ima li je trenutno neka dobra promocija što se tiče interneta na Mtel kartici a da radi ovde u Srbiji?
 
39e aktiviranje promocije, + svaki mesec po 2e dopuna ili valjda beše jednom 10e da važi kartica celu godinu..... presek stanja 1. u mesecu, imaš 10gb svaki mesec preko mreže Telekom Srbija na 3g brzini i to je otprilike to.
5d7de21281b302e7c92e38ab48f5a386.jpg


Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno