Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

Hoće neko da kupi karticu?22.44 E kredit za 25E
0b6438f66ed8b8caafb79ce2098459aa.jpg


Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

Poslata poruka u vezi kartice
 
Pozdrav svima,
Imam jedno pitanje, aktivirao sam mtel roming tarifu za Srbiju za 2021 godinu (40e). Da li je potrebno poslati i onih 10e ili koliko vec treba da bi paket bio aktiviran cele godine? Ili su taj deo ukinuli?
Pokusavam da pozovem njihov call centar iz srbije +381681600 kako bih dobio tu informaciju medjutim dobijem poruku da sam dobio nepostojeci broj? Ako neko zna gde sam napravio gresku neka javi, hvala :).
 
Umesto 10e jednokratno, ako uplatis 12x2=24e, to ostaje na kartici i za toliko manje platis narednu godisnju kartu.
 
Ili ko ima dve kartice ili poznanika za karticom, trajanje kartice može da produži za 0,1e mesečno. Prebaciš 2e,vratiš 2e, u transakcijama nestane 0,2e za uslugu, dva broja produžena.
 
Ili ko ima dve kartice ili poznanika za karticom, trajanje kartice može da produži za 0,1e mesečno. Prebaciš 2e,vratiš 2e, u transakcijama nestane 0,2e za uslugu, dva broja produžena.
Jel provereno ovo? Pošto imam dve kartice odjednom aktivne?

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Moji matorci imaju te kartice, više ih i ne koriste, ali ajde sad. Ja sam na moja dva telefona instalirao aplikacije i kada dodje vreme, prebacim, vratim nazad i kartice budu produžene. Trebalo malo vremena za refresh stanja ali net im odmah proradi.
 
Zvao sam juce mtel call centar kako bih uplatio onih 10e za celu godinu, prethodno sam aktivirao jednogodisnji paket od 40e. I trazili su mi ime vlasnika ugovora i jmbg, zvao sam naravno sa mtel broja. Jel ima neki work around da uplatim tih 10eur bez da zovem call centar?

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
Ime možeš da vidiš u m:tel aplikaciji, ali jmbg nisam siguran kako da nađeš

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Zvao sam juce mtel call centar kako bih uplatio onih 10e za celu godinu, prethodno sam aktivirao jednogodisnji paket od 40e. I trazili su mi ime vlasnika ugovora i jmbg, zvao sam naravno sa mtel broja. Jel ima neki work around da uplatim tih 10eur bez da zovem call centar?

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Ime možeš da vidiš u m:tel aplikaciji , mada probaj ponovo kasnije meni nikad nisu trazili , nekad samo na koga se vodi
Screenshot_113.png
 
ja sam mejlom to rešavao, jer ova poruka ne može iz srbije da se pošalje
 
Ok, ni meni prosle godine nisu trazili te podatke, ali sad traze. Pokusacu sutra opet. Hvala.

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
Ja sam to radio na jednom broju.
Nešto tipa ne može iz Rominga.
Mora oni. Tražili mi ime.
 
Ili ko ima dve kartice ili poznanika za karticom, trajanje kartice može da produži za 0,1e mesečno. Prebaciš 2e,vratiš 2e, u transakcijama nestane 0,2e za uslugu, dva broja produžena.
jel postoji mogućnost da se ovo odradi preko app? Ne umem da nadjem tu opciju....

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Pregled usluge > dodatne opcije > dodaj
 
A da li moze iz aplikacije da se aktivira ceo paket za godinu rominga. Mislim, ima opcija ali ne znam da li radi kako treba. Ako ne radi, kako bese sms-om?
 
A da li moze iz aplikacije da se aktivira ceo paket za godinu rominga. Mislim, ima opcija ali ne znam da li radi kako treba. Ako ne radi, kako bese sms-om?

mozes i ussd *105#.Tako sam ja prosle godine.
 
Imam 2 MTEL kartice sa ukupno 2-3eur kredita. Više mi nisu potrebne. Nije aktiviran internet dodatak za sledeću godinu. Ako su nekome potrebne, pošaljite mi privatnu poruku.
 
Imam jednu mtel karticu sa 18.20 EUR kredita, nije aktivirana promocija za ovu godinu. Cena 2000 din.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Izgleda da prelazi granocu isplativosti...

Do 40 evra mi je bila OK kalk u glavi.

Malopre da aktiviram mlađem klincu, nisam mogao pre NG....

50 evrića....

Doplatio sam 10, jer sam već imao 40.....

Ali mislim da se družimo samo još ove godine.....
 
Ja sam ih otkačio, dovoljno mi je 5GB mesečno, a to na globaltelu košta 300 din, godišnje 30 eura.
 
Minimalna dopuna od 01.03. iznosice 3 eura, a dopunjeni iznosi bice validni 60 dana. Koristite najpovoljnije ponude iz mtel menija pozivom na *105# . Info 1600

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
bar produžili na 2 meseca .... nadam se da neće da ukinu ono sa "kruženjem" kredita....
 
Nazad
Vrh Dno