Šta je novo?

SteelSeries 5Hv2

micairvas

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
13.01.2009
Poruke
1,865
Poena
199
Pozdrav svima, pokvarile su mi se sluske SteelSeries 5Hv2 pa me interesuje da li mogu da ih popravim. Slusalice su me perfektno sluzile 3 godine i od jednom je leva slusalica prestala da radi, ustanovio sam da je problem u kablu i da tu gubi kontakt. Inace slusalice nemaju nikakvih fizickih ostecenja, kao nove su, dosta sam pazio na njih.
Pretpostavljam da bi nesto moglo da se skarabudzi i da se stavi drugi kabl, medjutim nemam pozitivna iskustva sa zamenom kablova na perifierijama, jednom sam odneo Razer Lachesis u servis da mi promene obican kabl i posle toga mish nije radio uopste.
Ako neko zna nekog dobrog servisera za ove stvari da je iz NS-a neka mi javi.

:wave:
 
Na prvu loptu " Sabados servis " u Sremskoj Kamenici. Oni su servis Sennheiser ali verovatno im ni ovo nece biti problem.
 
Thx za info, poslao sam im upit mailom, pa cu videti sta kazu.
 
Haha isto se i meni desilo na doticnim pre dva dana. Desna slusalica odjednom pocela da krcka i prestade sa radom. Tapkanjem po skoljki slusalice vraca se na delic sekunde kontakt i to je to. Odneo na reklamaciju.
 
Lako je tebi kad su tvoje pod garancijom :D, meni je garancija bila na 2 godine, tako da je istekla. Slusalice su jako dobre,voleo bih da ih osposobim, bila bi steta kada ne bi mogle da se poprave ili da popravka bude preskupa/neisplativa.
 
Taj SteelSeries kao da je programirao svaki proizvod da radi dok je u garanciji, a posle... :D
 
Sredili su mi slusalice, 700 dinara me je izasla popravka. Ljudi su max korektni, nisam znao da su ovlasceni servis za Sennheiser...
 
Nazad
Vrh Dno