Šta je novo?

AliExpress (FAQ u prvom postu)

Ja se razmisljam da kupim jaknu 10 dolara sa dhlom do srbije, al prodavac nema feedback, a ne zelim da se opet je em za sitne pare ko na ebayu
 
Dobio sam broj za tracking i pise da je moguce pratiti posiljku za 3 do 10 dana,medjutim ne nalazi posiljku.
 
Desava se... dok ne krene posiljka. Ako hoces daj broj da proverim. Inace imas i aplikaciju za te stvari :)
 
Jakna

Nervira me što šalje dhlom, a mrzi me da opet vežbam tarzan kinesko englesku kombinaciju.
 
Poslednja izmena:
Prvi put nesto narucujem iz Kine ali po onome sto su pisali drugi ne bi trebalo da me kosta vise od 1 500din,s obzirom da sam je uzeo na akciji kod tog kineza za nekih 8 ipo dolara.
Pitanje je samo koliko ce mi odgovarati velicina ali bi XXXL trebao da bude evropski XXL eventualno XL kako ovaj tvrdi kao i jos neki kinezi.
Inace jakna je neki military fazon,lici mozda malo na vijetnamku ali je bez kapuljace.
Ima jos slicnih modela koga interesuje.
 
Poslednja izmena:
Ako mozes, kada stigne jakna, javi kako si prosao, kakav je kvalitet, premeri velicinu... a i neka slika ne bi smetala :)
 
Prvi put nesto narucujem iz Kine ali po onome sto su pisali drugi ne bi trebalo da me kosta vise od 1 500din,s obzirom da sam je uzeo na akciji kod tog kineza za nekih 8 ipo dolara.
Pitanje je samo koliko ce mi odgovarati velicina ali bi XXXL trebao da bude evropski XXL eventualno XL kako ovaj tvrdi kao i jos neki kinezi.
Inace jakna je neki military fazon,lici mozda malo na vijetnamku ali je bez kapuljace.
Ima jos slicnih modela koga interesuje.

Ima zaista zaniljivih modela. One Tad su imitacija Pentagon jakni i deluju kao original.
Jvi utiske kad ti stigne kvalitet, koliko je cena na kraju bila i veličina
 
Da li uzeti jastuk od memorijske ili poliesterske pene ili pak paperja.
 
Poslednja izmena:
Prvo pa musko.

Status:
Frozen Orders
Reason for freezing:
The supplier is recently found to have unsafe trading activities. To protect your trade safety , we have decided to check this order, please be patient and wait for further instructions from us.
 
Koliko mogu da vidim od te jakne nema nista.
 
Ja sam vec nekoliko puta porucivala sa alija i sve je bilo ok i brzo stizalo

Sad imam problem pa molim za pomoc
prodavac hoce da mi vrati 10 $ za haljinu koja je pogresno opisana oznacila sam da je posiljka stigla nisam otvorila spor a ni ocenila ga vec ga direktno kontaktirala i on bi i refundirao pola haljine

e sad trazio mi je paypal nalog na koji da posalje ja sam mu poslala mail adresu sa kojom sam prijavljena na pp odgovorio mi je da pp nemoze da primi uplate za Srbiju
i kao druga varijanta je ostala da uzmem nesto od njega za tih 10$

da li je moguce da ako nesto nije uredu na aliju da mozemo samo da umemo nesto u toj vrednosti
ili postoji druga varijanta da mi vrati tih 10$ platila sam visa karticom internet intese

imala sam par kupovina na aliju i prvi put ovako nesto pa stvarno neznam na ebay sam imala tu situaciju ali se sve zavrsavalo preko pp jer i placam preko njega tamo ali ovde je drugacije
 
Ne bih znao.
Molim one koji su narucivali majce,dukserice,jakne da napisu utisak o velicinama.
 
@mima
PP za nasu zemlju ne moze da prima uplate. Jedino refund da radi, to moze.

@amdpower
Velicine cega? Kojih proizvoda i kojih brendova?
 
Kinezi i brendovi.:D
Jedni tvrde da je nas XL njihov XXL a neki tvrde da je XXXL.
 
Poslednja izmena:
Ako nisi platila PP-om onda ni refund ne moze preko njega, nego bi trebalo karticom (ali ne znam kako to ide). Inace ni na karticu ne moze da ti uplati jer u nasoj zemlji na devizni racun moze da uplacuje samo vlasnik i osova koju/ako je ovlastio.
 
nisam na aliju nemoze da se plati pp samo karicom bezveze znaci nemoze nikako da mi vrati novac pp neda upllate a banka isto tako :(
 
Može. Refundacija novca na karticu je moguća.
 
Ako nisi platila PP-om onda ni refund ne moze preko njega, nego bi trebalo karticom (ali ne znam kako to ide). Inace ni na karticu ne moze da ti uplati jer u nasoj zemlji na devizni racun moze da uplacuje samo vlasnik i osova koju/ako je ovlastio.
Meni su više puta refundirali carinske troškove sa strawberryneta.

Ovakvu jaknu bez probanja, teško.
 
Poslednja izmena:
Interesuje me Deal Extreme,da li to oni prodaju ili kao na Aliju prodavci?
 
@mima idi na open dispute. Tu ti stavis zeljeni refund. On pogleda i ako prihvati, posto ste se vec dogovorili, pare ti se u roku od 3 dana prebacuju na karticu.
 
ok hvala vam puno
nemogu open dispute vec sam napisala greskom sam potvrdila da mi je tiglo sad nemam tu opciju ali pre ocene sam kontaktirala prodavca i on bi da mi vratipola novca da bi mu dala 5 zvezdica u ovom slucaju znaci nemoze da mi refundira
 
Nazad
Vrh Dno