Šta je novo?

Nokia Lumia 630

Ovo se zove baterija.
 

Prilozi

  • wp_ss_20140819_0001.png
    wp_ss_20140819_0001.png
    62.1 KB · Pregleda: 221
Kad će ovo neki android moći
 
Pre 5 dana sam uzeo l630 u mt:s crno bela maska,nema slusalice takodje punjac iz jednoga dela...zasada se telefon dobro pokazao,lepo radi nekoci iako sam vec nabacao u njega oko 15-ak aplikacija i jos nisam stavio sd karticu :D
 
Imaš original maski da kupiš na ebayu iz hongkonga. Cene su između 6 i 8 dolara u zavisnosti od boje. Zelena je najskuplja a crna najjeftinija. Poštarina je besplatna. Ja sam uzeo svaku i menjem ih s vremena na vreme
Imaš i original nokia data kabl za nekih 2 dolara
 
Ima negde kod nas povoljno te maske , može na pm.
U telenoru je crna maska te bih uzeo zelenu, belu.
 
Poslednja izmena:
Ovo se zove baterija.

attachment.php


;)
 
Dobro Corvus, dosta mu je sto mu ja stajem na muku sa ovih 8 ipo dana :p
 
Aj da nisam imao ovaj fon pa i da mu poverujem da je baterija dobra. Baterija je nista posebno, odokativno 4h sot dnevno (subjektivni filing, kad objektivnog nema)
 
Koliko ti je screen on time, ovako bez ikakvih informacija mogao je da bude i u stand by.
Ono što sam ja upoređivao je upotreba u odnosu na samsung s5. Sa identičnom upotrebom samsung s5 mi izgura jedva dan sa osvrljenjem na auto i isto non stop uključen wifi.
 
Ma gluposti, meni n5 juče kada sam slabije koristio fon izdrži ceo dan i uveče je na 75%. To je taj stil tvog korištenja, 90% stand by 10 % korišćenja.
 
Imam pitanje u vezi l630...Meni tacnije u podesavanjima pod Manufacturer Name stoji RM-976_1205 pa me interesuje region telefona koji je u pitanju?! Posto sam video da dosta njih koji su trazili update na 8.1 imaju jos neku oznaku koja je pokazivala za koji region je telefon
 
Zar 630 nije fabricki svaki izasao sa Cyanom?
 
Pa jeste,mislio sam da ipak svaki telefon ima tu oznaku za region nebitno dali je 8 ili 8.1...to mi nije jasno ali ako je ok to kod mene onda u redu :)
 
Ma gluposti, meni n5 juče kada sam slabije koristio fon izdrži ceo dan i uveče je na 75%. To je taj stil tvog korištenja, 90% stand by 10 % korišćenja.



E pa vidiš tu ti je greška. Ja telefon baš dosta i koristim zato sam
I rekao da mk je na androidu s5 plafon dan. Kad kažem dan to je od 08:00 kad je 100% do 22:00 kad padne ispod 10%. To je stil i on se ne menja ni kod nokie jer jako retko koristim oba fona istovremeno. Moguće da se baterija zabaguje. Sećam se da mi je jednom na ip4 trala 4 dana da bi se odjednom ispraznila. Valjda je do stila korišćenja :)
 
Poslednja izmena:
Ma to su lovacke price, ne verujem ja to nista. Meni toliko ni na onim ciglama nije trajala baterija.

Screen on time, bez toga nista nije merodavno.
 
Imam pitanje u vezi l630...Meni tacnije u podesavanjima pod Manufacturer Name stoji RM-976_1205 pa me interesuje region telefona koji je u pitanju?! Posto sam video da dosta njih koji su trazili update na 8.1 imaju jos neku oznaku koja je pokazivala za koji region je telefon
Da li neko ima l630 ko bi mogao ovo proveriti isto/ :(
 
Jel vi mene zaje.bavate da ovaj telefon nema blic? Nema ni proximity senzor, tj ovaj telefon nema ništa.

Drugarica me pitala kakav je 630, svideo joj se narandžasti (ja onako u glavi noviji je od 520, veći broj, ima blic, malo poboljšan 520) a ono osakaćeni 520.

Hello Nokia this is 2014. Nevera.

Na kraju je uzela Galaxy S3 mini, ništa posebno telefon, star 3 godine od kako je izašao, ali bar ima blic.
 
Poslednja izmena:
Da, nema blic. Tako da ovaj telefon ne moze da se koristi kao lampa u mraku.
 
^^ Dodje mu zamena za 520 . Otprilike slicni telefoni. Malo bolji 630 I pored dosta nedostatka

Ovaj proximity senzor nije neki nedostatak u radu. Gledah dosta klipova I neke utiske ljudi I sve je sređeno softverski I radi kao I da je prisutan senzor.

Blic je u većini slucajeva kod ovih modela toliko neupotrebljiv da je bolje I ne koristiti ga . Znam I sam iz iskustva.

Telefon jeste osakaćen ali radi odlicno I brzo.

Za ovu cenu je super. Kod telenora je za dz ili za 2 hiljade , tako da više ne treba očekivati. Deluje kao pouzdan aparat za svakodnevnu upotrebu sa solidnom baterijom.
 
Gledajući ovako... 520 bolji, bar ima neke senzore. A WP radi isto i na jednom i na drugom...

Ne znam koja im fora da ne ugradjuju blic.

Još malo, pa neće ugradjivati eksterni zvučnik, jer šta će ti ako nisu zvučnici od od bar 20W.

Ajde da štede na led diodici, ali na blicu...
 
Napinje me ortak da mu prodam 520, nije tema za to znam, al cisto na brzaka, dal bi imalo poente zameniti 520 za 630, ako je neko uporedjivao oba..
 
Nema bas logike, jedino da prodas pa da skupis jos malo za L720.
 
Gledajući ovako... 520 bolji, bar ima neke senzore. A WP radi isto i na jednom i na drugom...

Ne znam koja im fora da ne ugradjuju blic.

Još malo, pa neće ugradjivati eksterni zvučnik, jer šta će ti ako nisu zvučnici od od bar 20W.

Ajde da štede na led diodici, ali na blicu...


Rekoh već da sam gledao dosta klipova I poredjenja baš ta dva telefona.

Ima uporedni test u vecini radnji I brzi je 630. Ekran iako manje rezolucije u odnosu na ekran je mnogo bolji , takodje I vidljivost na suncu I uglovi.. L520 ima baš loš ekran.

Ekran je dosta veci.

L630 ima onu nokia clear black tehnologiju ekrana I to je baš primetno.

Procesor I grafika isto bolja. Kamera za nijansu bolja.

Nije nesto mnogo bolji , za nijansu.


@Boris Ja se malo igrao u telenoru sa 630 I meni je sasvim ok. Uzecu ga 2 septembra za dinar najverovatnije.

Drug ima 520 I znam kakav je telefon ali ih nisam direktno uporedjivao.

Meni deluje malo bolji 630 I baš je brz , mada mislim da nije bas neki prelazak

Bolje sacekaj 730 , mada ce on ipak biti dosta skuplji...
 
Poslednja izmena:
Napinje me ortak da mu prodam 520, nije tema za to znam, al cisto na brzaka, dal bi imalo poente zameniti 520 za 630, ako je neko uporedjivao oba..
Barem znaš da pogledaš u specs sheet... Kad ti kažem ja, tvoj bar ima senzore. :d

Mogao bi i uzeti neki telefon koji ima blic, jer nije valjda da je i tebi ovo normalno.
 
Taj stek na blicu je vredno zrtvovanje za tako stabilan i brz, dobro izgradjen telefon za tu kintu. Hoces da mi kazes da su bolja kupovina oni 512mb Androidi za slicnu ili vecu kintu, samo zbog blica? Daj.. Pusti ti polovne telefone. Za senzore, ako se gasi ekran kad priblizis slusalicu, to mi je dovoljno, ni za sta drugo mi ni ne treba proximity..

@ tolero

Ok, fala..
 
Nazad
Vrh Dno