Šta je novo?

Nokia Lumia 630

Pa ljudi moji, jedva docekasmo da neko otvori prodavnicu aplikacija kod nas gde ce nam biti dostupno sve sto nije na ostalim platformama, i sad ocete da trazite krekovane.
 
Nije za mene, nego za caleta. I on nece, a ja mislim da je potpuno u pravu, da placa Street view koji je svuda osim ovde besplatan. Stvar principa. Inace ima nacina koliko hoces da instaliras krekovan program. Pitam cisto ima li neka prodavnica kao Appaddict recimo za iOS i tako dalje, odakle mozes to da uradis lagano, bez kablova i gluposti.
 
Kakav street view? Placa se jer nije zvanican pretpostavljam, odnosno siguran sam da nije..

95% aplikacija koje ti trebaju su besplatne, ove ostalo stvarno nije problem pazariti.
 
stvarno kakav street view? Cemu to u zivotu, u vremenu?
 
Treba mi street view, ne 95% aplikacija.

Pa onda plati koliko traze krastavac, ako radi kao Google-ov street view, onda vredi platiti za to sto su se iscimali. Da je zvanicni google-ov prisutan, ne bi se placao..
 
a što google neće da napravi svoje aplikacije za wp? za ios ima...
 
Jbl vas ta aplikacija vise :) Live lockscreen betu izbrisi, i onda udji u Kids corner i deaktiviraj je i tu.



Ne.
Rešio sam. Nešto se bilo zabagovalo. Ne koristim live locksceen beta. Probao ga jesam i odmag ga deinstalirao. Ne sviđa mi se.
 
Neko je to lepo objasnio na nekom drugom mestu. Apple ima svoje kupce, ciljnu grupu koja ce kupovati iPhone sta god da se desi, nije direktna konkurencija. A MS pravi os koji ce biti na telefonima raznih proizvodjaca, ima svoj pretrazivac i slicne servise...direktna konkurencija.
 
@ goxy

To je najgore jer i kad ga obrises moras da odradis to i u Kids corner da ne bi smarao sa "resuming" (ili "nastavljam gde sam stao" na srpskom :) )
 
da li neko moze da mi preporuci neki dobar servis koji radi wp telefone. Od mog druga tel poceo da se restartuje i gasi na svakih 5 min, posle je zakucao i nece ni da upali. Nosio ga je u neki servis ali nisu znali da rese problem. Ne znam ni da li je kvar softverske ili hardverske prirode
 
Sve 630 nemaju ni teoretske sanse ds budu starije od dve godine. Neka trazi reklamaciju preko garancije.
 
ma dobio od preko. Tako da od garancije nema nista krastavac
 
I preko ima garancija, neka ga vrati. Da nosi kod nasih polupismenih servisera koji ce da ga palamude i zezaju mu se tek ne isplati...
 
kupio mu ga brat kad je bio u posetu rodjacima. Previse komplikovano da se cima oko toga, da moli ljude da nose u servise. promobi bese ovlascen nokia servis?
 
Neka probau u Mobis-u na NBG u YUBC. Meni na garanciji piše Mobis.
 
Uzeo bih ovih dana suprugi ovaj telefon. Vidim po KP da ima novih neraspakovanih za 100-120E.
Bitne su osnovne funkcije telefona i kvalitetan surf. Nista drugo.
Da li je 512MB rama malo?
 
Nije..
 
Ako mislis na rezoluciju, imam na poslu 625 i apsolutno mu nista ne fali, ne vide se pikseli ili kako neko zna da lupi.. A 630 ima vise PPI od 625.
 
Ugodniji je dakle nego Xperia U.
Osim pikselaze, kontrast i boje su zadovoljavajuce?
 
Ekran kad se stavi pored nekog AMOLED-a, ili nekog kvalitetnijeg IPS-a izgleda kao siroce :/
 
A tek isprani L520... Ali sta da se radi kolko para tolko muzike.
 
Telefon recimo sa Telenor mreže, je l' zaključan na nju?
Ne može se ubaciti MTS kartica u njega?

Pitam, recimo ako bih kupio preko oglasa od nekog ko je telefon kupio u Telenoru.

Neke svoje samsung telefone sam ranije uspešno sam otključavao preko nekih uptstava sa XDA foruma. Dok za Sony sam morao da kupujem kod od tog provajdera gde je bio telefon
Da li je moguće otključati Nokiju, ako je zaključan na telenor mrežu?
 
Do sada nisu bili zaključani.
Inače, u servisima su mi rekli da za sada ne mogu da ih otključaju.
 
Što bih ih otključavali ako nisu zaključani? :)
Dakle mogu telenorov telefon da uzmam i da stavim MTS karticu u njega.
Super
 
Nemoj da se premisljate telefon je odlican ja sam kupio juce,presao sam sa S3 I nemam nikakav problem sto se tice privikavanja na ekran itd sta vise krivo mi je sto ranije nisam uzeo telefon sa w8 tj nokiu...
 
Nazad
Vrh Dno