»RSS Benchmark sajt

Strana 43 od 43 PrvaPrva ... 333940414243
      Prikazani rezultati od 631 do 639 od ukupno 639

Tema: Nokia Lumia 630

Member
        Na forumu od
        Feb 2014
        Poruka
        146
      2. Moja mašina
        • CPU: Intel Penitum G3220 3.0 Ghz
        • MoBo: MSI B85M - E33
        • RAM: Kingston HyperX Fury 1866MHz 2x4GB
        • VGA: Intel Haswell HD
        • MON: Samsung S22B150
        • HDD: WD Blue 1TB
        • Case: Chieftec GPA-500S8 500W
      3. Ne znam da li tripujem. Ali što duže koristim telefon on je sve gori i gori. Pre par nedelja sam odradio sa wdrt i isto je. Znači sporo otvara aplikacije, kameru, kada uđem na fb preko IE vidim samo pola, a od skora mi ne učitava novi sadržaj kada krenem da skrolam, pobrljavi tač i slično. Ovako nije radio pre 2 godine od kako ga imam. Koja je fora?

pre 2 godine
        od kako ga imam[/QUOTE]
        U tome je fora, ne možeš da naučiš stari telefon novim trikovima
        App od pre dve godine nisu iste, sve su zahtevnije. Jedino rešenje je da nikada ne updateuješ app nego koristiš stare verzije dokle god su funkcionalne. Ali kad tad moraš da uradiš makar hard reset i onda kad instaliraš opet apć dobiješ novu glomaznu verziju i fon postane očajan i moraš da kupiš drugi. Eto zato ti sporije radi. Jedeno da kupiš neku alu od 500€+ pa si miran možda 4 god, ili da ne koristiš fb, viber, Messenger...

Lumia 532ds
        Menjao obradovicsrdjan : 11.03.2017. u 15:10

Da, to je to. Slično je i na Android, iOS, Windows PC... U jednom trenutku telefon će pregaziti vreme i biće sve sporiji...

Member
        Na forumu od
        Feb 2015
        Poruka
        296
        Realno, malo toga se update-uje na wp 8. O sistemu da ne pričam. Prođu dani i dani do sledeće poruke o nadogradnji.
        I kod mene je slična situacija kod L625. Explorer je sigurno sporiji na primer.
        Kao da je ugrađen neki vremenski brojač za lagano usporavanje.

Member
        Na forumu od
        Feb 2014
        Poruka
        146
      8. Moja mašina
        • CPU: Intel Penitum G3220 3.0 Ghz
        • MoBo: MSI B85M - E33
        • RAM: Kingston HyperX Fury 1866MHz 2x4GB
        • VGA: Intel Haswell HD
        • MON: Samsung S22B150
        • HDD: WD Blue 1TB
        • Case: Chieftec GPA-500S8 500W
      9. Taj fazon. Ne znam kako može da se usporava tel, a nema apdejtova. Na prste jedne ruke da izbrojimo i to na tromesečnom nivou, uđem da vidim šta je apdejtovano, a ono "Bux fixes", "Minor improvements", a pri tom se ništa ne promeni. Kako se inače instaliraju starije verzije, jer ionako nema nikakvih razlika između novijih verzija.

Member
        Na forumu od
        Jun 2009
        Poruka
        4.125
        Uzimam Neo 2 Vip tarifu koja će služiti za poruke i pozive. Ne koristim internet preko kartice ali za svaki slučaj želim da 100% budem siguran da ne dođe do prekoračenja. Koji je najsigurniji način da se obustavi internet saobraćaj preko kartice? Internet koristim samo za update, backup, prebacivanje slika preko OneDrive-a ali to radim isključivo preko kućnog WiFi-ja.

Member Avatar korisnika rotkod
        Na forumu od
        Dec 2003
        Poruka
        3.238
      12. Moja mašina
        • LAP: ASUS NX90
        • INET: Wifi
        • Ostalo: Microsoft Lumia 950, 650, 550
      13. Možeš ograničiti u podešavanja, data... Pogledaću kući na 630 tačno kako ide... Tu možeš odabrati koliko podataka na nivou meseca.

Member
        Na forumu od
        Jun 2009
        Poruka
        4.125
        Od nedavno ne može da se koristi Skype, šta može biti. Uđem i dočeka me ekran gde treba da se prijavi i kada želim da se prijavim (naravno uključen net) izbaci poruku:

Prijava nije uspela

Ne možete da se prijavite u ovom trenutku. Proverite podešavanja mreže i pokušajte ponovo.

Pta može da bude rešenje?

Strana 43 od 43 PrvaPrva ... 333940414243

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •