Šta je novo?

Nokia Lumia 630

Lepo, ponoviću još jednom u temi "šta gde i kako", ako nemaš ništa protiv?
 
E da prijavim... Stigla mi je Denim nadogradnja za telefon večeras... Ne primećujem neku bitniju razliku u izgledu za sada, videcu kako će se pokazati u praksi
 
Evo sad sam i ja proverio, morao sam da ugasim pfd , tek onda krenulo.

Verovatno će mi dodati samo equalizer i podignuti verziju na 359 ili koja je već.

Samo dodat equalizer , verzija ostala 341, sada mogu da se vratim na pfd :)

E sada kad uključim pfd ostaje mi denim da piše za razliku od ranije .

Edit: Menjan izgleda firmer, nije onaj lažni denim , samo da nisu bateriju zeznuli .
 
Poslednja izmena:
Kakva su iskustva sa Denim apdejtom?
Nego, imam problem sa bekapom, neće da odradi bekap, prijavi grešku There was a problem backing up your settings. Try again later
Brisanje starog bekapa nije rešilo problem.
 
Seems faster :D Ozbiljno , primetio sam da se totalno izgubilo ono očitavanje ekrana, animacije su glatke , nekad se dešavalo da malo prikoče.

Equalizer dosta solidan . Takođe su boje mnogo jače sada , ranije sam stavljao na vivid da mi budu malo jače boje a sada je otprilike tako na standard podešavanju. Sve u svemu bolje.

Ovo pišem konkretno za firmer denim. Onaj 8.1.1 update sam imao( foldere,cellular data u action centru ...) već preko pfd-a .

Nisam radio nikakav backup ...
 
Poslednja izmena:
Ok, hvala.
Trajanje baterije je isto kao i pre apdejta?
 
Poslednja izmena:
Kaže moj ortak da mu je "osvetljenje jače"?
 
Da, na to sam mislio da baterija ne bude slabija posle apdejta.
 
Odradio sam update pa ću da vidim.
 
Koliko mi se cini baterija drzi isto kao na 8.1.1 PfD.
 
Dobra je baterija = ili malo bolja nego ranije. Stvarno steta sto se ne moze videti SOT podatak. Osvetljenje mi je na medium koji sam podesio otprilike oko 75%. Sve mi je ukjuceno,gps,wifi,cortana,cellular data,motion data. Uvek mi je namesteno na 2g zbog loseg signala i to moze dosta da sacuva bateriju. 3g ukljucujem bas kad mi zatreba .



6fb0cf6ecbfa58b07985eed56cca6dcb.png
be95c1e22743a40ff45a6c4d226f5c57.png
58c3e8518d7e9a29139c49a8047d859f.png
 
Poslednja izmena:
Proabj da ugasis, pa upalis mob...meni je tek tada prijavio update...
 
Odradio sam update, a kako vidim i baterija će biti ok. Hvala svima na informacijama.
 
Probao, nista se ne desava. Otisao na phone update u settings, kaze da je sve up to date.
 
Probao, nista se ne desava. Otisao na phone update u settings, kaze da je sve up to date.

Gde si kupio telefon ? Operater ili neka radnja . Ako je neka radnja , ko zna odakle može biti telefon.

Izašao je za lumia 630 Country variant . Za dual sim mislim da nije izašao update.
 
Poslednja izmena:
Povlacim rec. Baterija je BOLJA nego sto je bila. :d
 
Stigao je i meni update na Denim, live folders na glavnom ekranu i cellular data u action centru su dodati. O bateriji cu da dam sud za koji dan.
 
Baterija drzi isto kao i pre, mozda malo jace...ali u odnosu na druge OS extra...ja sam prezadovoljan...Mozda je malo zivlji tel sada, ali sve u svemu radi lepo...kao i pre update-a...
 
Bateriju nisam nešto zagledao, pošto meni i inače osakati bateriju Exchange.
Displej jeste svetliji.
Ono što sam neugodno primetio je da su se pojavili random restarti. Da li se to još nekome dešava?
Telekomov telefon.
 
Nema nikakvih restarta . Ako ti se ponovi uradi mu hard reset , možda nije lepo legao apdejt.

Mada ja sam već imao 8.1.1 samo sam updejtovao firmer.
 
Bitno da je baterija zadrzala dugotrajnost posle Denim update-a. 3G (cellular data always on), WiFi polovinu vremena, 10-15 meceva DLS-a. Battery Saver nije koriscen.
 

Prilozi

  • wp_ss_20150206_0001.png
    wp_ss_20150206_0001.png
    74.1 KB · Pregleda: 155
  • wp_ss_20150206_0002.png
    wp_ss_20150206_0002.png
    66.8 KB · Pregleda: 154
Poslednja izmena:
Kako se resiti popup-ova u internet exploreru? Maltene ne mogu da ga koristim koliko smara.
 
Otvorim neku stranu, i posle par sekundi, explorer sam ode na neku drugu, ne mogu bukvalno nista da procitam
 
Nazad
Vrh Dno