Šta je novo?

Nokia Lumia 630

Emix

Čuven
Učlanjen(a)
26.03.2011
Poruke
10,743
Poena
570
BkOaFKUCIAAJk1w.png:large


http://www.phonearena.com/news/Nokia-Lumia-630-leaks-out-in-full-clarity_id54658
 
Cudi me ovo sklanjanje kamera tastera..
 
Tek sad objavljeno 512mb RAM-a!

Da li su normalni??
 
Zasto nema led blic? 620 ima. I koji model 630 treba da zameni? Po broju je sve jasno ali nema led, 480x800 na 4,5'' ekranu..?

Tek sad objavljeno 512mb RAM-a!

Ne znam koliko ce kostati ali ovo mora da bude bas jeftino, samo tada ima smisla.
 
Poslednja izmena:
Bez 3gb nista..
 
Pa sta ce mu vise, WP radi i na toliko savrseno.
 
Zasto nema led blic? 620 ima. I koji model 630 treba da zameni? Po broju je sve jasno ali nema led, 480x800 na 4,5'' ekranu..?



Ne znam koliko ce kostati ali ovo mora da bude bas jeftino, samo tada ima smisla.

Naslednik 520.

Bar 1GB mu treba jer neke igre a mozda i aplikacije ne rade na 512MB i sve ih je vise takvih.
 
Poslednja izmena:
Naslednik 520.

Bar 1GB mu treba jer neke igre a mozda i aplikacije ne rade na 512MB i sve ih je vise takvih.

To je laz, WPu nikada nece trebati 1GB ram-a. Pa nije ovo android da mu treba 1GB da bi pokrenuo zahtevne igrice.
 
Zavrsi sa trolovanjem! Izlizano je...

@hsv Ne znam, kazem ti sta su rekli i sta sam procitao. A i nebitno je.
Ali po mom misljenju ovo nije i ne moze da bude naslednik 625.
 
Poslednja izmena:
Dosadno im je, Kit Kat izasao na tri telefona :d
 
Trolovanje ? Ne moze covek ni misljenje da promeni.
 
Dosadno im je, Kit Kat izasao na tri telefona :d

Ali i ICS iz paleozoika ima ono sto wp 12.1 nece imati :d

Morao sam, zbog lozaca.

@ emix, ne znam, ja sam naslednika L520 kapirao kao model sa 4-4,3'' IPS qhd ekranom, da ima malo bolju kameru i led i 1Gb rama, sve ostalo je i onako odlicno za te pare.
 
Poslednja izmena:
Razlika negde izmedju modela mora da se napravi jer tom logikom malo ce ljudi da kaze aha, 930 ima malo bolju kameru daj nju nema veze sto je 250e skuplja... Mada moram priznati da mi oznaka nije bas jasna i da mi se ne svidja generalno to izbacivanje tastera, sto za kameru sto ovih drugih. Mada to je ocigledno cena koju entry level telefonu moraju da plate da bi jos manje kostali.

Salu na stranu, ogromnoj vecini korisnika 512mb rama nece uopste da smeta a i to moze samo da bude plus, ako gledamo onih 36 meseci podrske to znaci da ce vrlo verovatno i ostatak "512" modela biti i u buducnosti podrzavan. Ako nista drugo bar kroz neki buduci preview...
 
Salu na stranu, ogromnoj vecini korisnika 512mb rama nece uopste da smeta a i to moze samo da bude plus, ako gledamo onih 36 meseci podrske to znaci da ce vrlo verovatno i ostatak "512" modela biti i u buducnosti podrzavan. Ako nista drugo bar kroz neki buduci preview...

+1 objasnio, ovaj emix troluje sa ramom

Samo mi nije jasno zasto nema prednju kameru? Sta to je samo za skuplje telefone?
 
Poslednja izmena:
Cenim da je isto kao i za on screen tastere i taster kamere, usteda... Nazalost ali sam skoro siguran da je ovo "pravac" u kojem ce da idu entry level modeli. Ovaj je dosta osakacen u tom pogledu, ima recimo dosta losije specifikacije od 625. Mada opet ako bude kostao manje od 150e, onda i da kazes da prica ima smisla.
 
Meni stvarno nije jasno zašto ima samo 512 rama, a recimo ima Gorilla 3 !!
 
Gorilla 3? trolujes :DD @Boris sve ti dale druze :D Jel moze neko da postavi spec? :)
 
Nokia Lumia 635 je lepša, a plus ima LTE i metalne dugmiće...:d
 
Solidan telefon ali ipak su trebali da ubace ili blic ili 1gb rama. Ovako cena ne sme da bude veća od 520.

Ekran deluje ok , sviđa mi se. Jedino ovaj ram me brine. Razumem ja da radi ok na 512 mb ali ipak treba uzeti telefon na period od 2 godine, ko zna kakve će sve aplikacije izlaziti.

Bar da su dali 768 mb rama :)

Čekaj, 730 već postoji ? Da li će biti naslednika lumie 720, taj bi bio interesantniji.
 
Niko ga ne pominje još uvek. :/

A što se tiče specifikacija za 630, ne znam kako se svuda navodi da ima 8GB memorije, kada se u klipu na wpcentral gde na njemu predstavljaju novitete za 8.1, jasno vidi da telefon ima samo 4GB memorije. Doduše, to je sređeno time što aplikacije mogu da se instaliraju na SD karticu, ali opet, čak su i tu hteli da uštinu na hardveru.

Onako u ruci deluje poprilično debeljuškast (nisam nigde video zvanične dimenzije). Ne mogu baš reći da mi se dopada.
 
Koštaće koliko i L525, 1000%.Ako neko hoće, može da se opkladimo. ,)
 
Nazad
Vrh Dno