Šta je novo?

Nokia Lumia 930

Mnogi Nokia telefoni sa amoledom imaju taj glance. Sta je u pitanju pa 930 nema?


Nedostatak "display memory" na konkretnom ekranu. Da li zbog ušteda ili zbog prevelikih cena ka Nokiji za odgovarajući displej, ne znam, no izabran je ovaj koji ne ispunjava minimalne hardverske zahteve da glance radi kako treba. I kako su iz Nokije rekli "pokušaće nešto da smisle" ali su isto tako rekli da skoro sigurno ništa od toga nema.
 
Nije da bi crko bez toga ali je svakako lepo imati.

Ali to je amoled, kako ne moze da pali samo deo ekrana, to svaki amoled moze...
 
Očigledno da glance funkcioniše drugačije, bar je to bila pretpostavka ovih sa WPC, pošto Nokia nije htela više detalja da pruži od onoga gore što sam napisao...
 
Što je također zanimljivo na Lumia Icon ne radi niti double tap to wake, jer još nije dobila Cyan, dok na 930 radi, a na 520 radi sa 8.0 + Black :d
 
Jel ima neko ovaj telefon od forumasa, interesuju me utisci iz prve ruke, kakva je kamera, beli po meni najbolji izuva :D
 
Па бар се потруди да погледаш 2 стране уназад...
 
Ako te interesuje kamera, a interesuje te jer si samo za to pitao, bolje uzmi L1020, zaobiđi 930, on je prosek u tom pitanju.
 
Lepobod njih ali je cena uz npr prosecni mix net L 48000 na 2 god. Za te pare ce naci i u oglasima novu sa garancijom za mesec dana npr posto je sad oko 450€
 
Naravno, plus sto je taman toliko skuplji u odnosu na Telenor recimo koliko je vrednost "poklon" zvucnika. No opet, mozda neko nadje svoju racunicu pa sam zato okacio.
 
Nemam nista protiv da okacis, bas naprotiv :)! Ko ima kesha bolje da uzme kod,mts-a 50% a tel kupi ovako! Izadje mu duplo ako ne i vise jeftinije. Cene kod operatera su obicno prenaduvane, ima par modela koji su ok. U inostranstvu je to mnogo povoljnije, oni daju i uz pre paid tel po jako povoljnoj ceni samo da koristis njihov broj. Ja sam skoro bio uzeo neki bzvz huawei y330 za 40fr i dobio 25fr kredita. Kod nas po oglasima nov kosta oko 60€ pa ti vidi. O post peid necu ni da komentarisem. Svi su za dz do 50€ pretplate za sta dobijas neograniceno sve prema svim mrezama. Konkretno L930 bi trebala max da kosta oko 200€ za paket oko 20€ oredplate, ali njima nikad dosta kesha
 
Ako te interesuje kamera, a interesuje te jer si samo za to pitao, bolje uzmi L1020, zaobiđi 930, on je prosek u tom pitanju.

Interesuje me kamera, ali ne u tolikom slucaju, ovaj telefon me odusevljava i specifikacijom i displejem, a narocito izgledom, naravno mnogo mi je lepsa od pomenute L1020
 
Kamera sasvim dovoljna da zadovolji potrebe 99% korisnika. Ako si freek za slikanje onda l1020, ako,nisi toliki onda je L930 tel za tebe
 
Dragane, imaš na prethodnoj (16.) strani, djpgiovany je vrlo lepo izneo utiske...
 
Poslednja izmena:
jel moguće da se uz 903 ne dobija bežični punjač, ili mene pokušavaju da nasamare u telenoru?
 
Ne ide bezicni punjac, nema niti slusalica u paketu, samo obicni punjac.
 
oni kao da prodaju nexusa, samo punjač i udri :)
 
koje štekare majko božija.... lep ja kažem ni jedan telefon od ms-a da se ne kupi, da propadnu slepci...
 
Idem u sledecih 15-20 dana u madjarsku. Pretpostavljam da mogu da se oslobodim carine pa da platim ovde.
Nije kao kad bih kupio preko ebay-a, pa da opet placam porez ovde
Postoji li tamo mogucnost da se kupi telefon koji nije osakacen kao sto je u Telenoru i MTS-u?
Garancija mi je nebitna. Ako se bas nesto desi otici cu opet
 
Poslednja izmena:
mislim se da napravim sad jedan vs 808 i 930 kamera, ali me mrzi. ionako znam da 930 ne može ni da prismrdi 808. eh šta ms napravi od one nokie, imaju i tehnologiju i ljude i sve, i opet ne mogu da naprave ništa. tuga.
 
Sta trucja ovaj?
 
U Madjarskoj se dobija bezicni punjac, kod nas sve lopovi
 
Zna se ko je pobednik to je logicno. Bolje da se uradi test L930 vs S5 vs Z1 to je mnogo logicnije i ravnopravnije poredjenje i bas me zanima kakvi ce rezultati biti...
 
Ni ne treba da bude bolja, sto bi bila bolja? :) Imas 1020, imas 808.. ti bi i bez grbe i da fotka bolje od 808, i da izgleda ovako?
 
no, ja bi sa grbom, još većom po mogućstvu nego što je na 808, i sa hardverom iz 930, što nije nemoguće. i sa simbianom što je nemoguće. al kad nema eto mora 930. s5 i z1 nemam da uporedim, mada dolazi mi sad drug sa s5, mogu da ga smorim da uporedimo sva tri, ali čisto sumnjam da će neko hteti da 3 sata bulji u telefone sad
 
Nazad
Vrh Dno