Šta je novo?

Nokia Lumia 930

180 i 220 i 200+ za običnu 950 (pa još polovnu) je previše. ja sam mogao da uzmem 950xl za 100, ali imala je ogrebotine. kao nove xl su tako oko 200+ kao nova obična recimo 150 ako si baš raspoložen, sigurno može da se upeca neka pristojna 950 sa nekom ogrebotinicom za oko 100
 
Meni je kod 930ke cudno zasto ima sporiji lens od 925?
925:f/2.0
930:f/2,4
950:f/1.9
 
verovatno nisu umeli da strpaju tad brži lens i stabilizaciju i toliki senzor u tako malo mesta

ili su to imali na lageru, pa da se ne baci :D
 
180 i 220 i 200+ za običnu 950 (pa još polovnu) je previše. ja sam mogao da uzmem 950xl za 100, ali imala je ogrebotine. kao nove xl su tako oko 200+ kao nova obična recimo 150 ako si baš raspoložen, sigurno može da se upeca neka pristojna 950 sa nekom ogrebotinicom za oko 100

Sta pises ti? Ooo cuj previse, pa mid range telefoni su preko 200e a po spec ne mogu sa ovom lumiom na crtu ni po koem testu...

Sent from Mumia 950
 
lumia, tj. platforma je mrtva. prema korisnicima se ponašaju kao da su im neprijatelji. pobogu, pa ukinuli su skype za w10, ej! lumia 1020 nema više skype! o čemu mi pričamo? low end android telefon od pre 5 godina ima skype. a još je skype ms-ov.

zbog svega toga lumie ne treba preplaćivati da te posle ne boli glava. ovako ako 950 uzmeš za stotinak evrića i za pola godine ti ne bude radilo pola stvari koje ti trebaju, ne nerviraš se i kažeš sebi: meh, platio sam je jeftino, šta da očekujem :D
 
Poslednja izmena:
lumia, tj. platforma je mrtva. prema korisnicima se ponašaju kao da su im neprijatelji. pobogu, pa ukinuli su skype za w10, ej! lumia 1020 nema više skype! o čemu mi pričamo? low end android telefon od pre 5 godina ima skype. a još je skype ms-ov.

zbog svega toga lumie ne treba preplaćivati da te posle ne boli glava. ovako ako 950 uzmeš za stotinak evrića i za pola godine ti ne bude radilo pola stvari koje ti trebaju, ne nerviraš se i kažeš sebi: meh, platio sam je jeftino, šta da očekujem :D

Uklonili su skype za wp 8.1 a ne za w10 :) ako si trololo to je vec nesto drugo, informisi se.

Svaka cast ako nadjes 950 i olupanu za 100e :)


Da... naslusali smo se prica kako je 950 dobra za sms i slikanje i nista vise , spam more pls :wave:
 
Poslednja izmena:
180 i 220 i 200+ za običnu 950 (pa još polovnu) je previše. ja sam mogao da uzmem 950xl za 100, ali imala je ogrebotine. kao nove xl su tako oko 200+ kao nova obična recimo 150 ako si baš raspoložen, sigurno može da se upeca neka pristojna 950 sa nekom ogrebotinicom za oko 100

Na šta je ličila ta xl za 100?:d
I ti bi kao takvu pazario (da progutamo ogrebotine) da ti neko posalje kurirskom sluzbom ,verovao bi mu na rec da mu je to jedina mana.
Neka prosecna cena obicne je 180-200, ko sta moze da upeca i sa kakvom ogrebotinicom je previse diskutabilno da bi na osnovu toga izvlacili zakljucak jel prosecna cena previsoka ili ne.
 
Uklonili su skype za wp 8.1 a ne za w10 :) ako si trololo to je vec nesto drugo, informisi se.

Svaka cast ako nadjes 950 i olupanu za 100e :)


Da... naslusali smo se prica kako je 950 dobra za sms i slikanje i nista vise , spam more pls :wave:



čekaj, lepo piše svuda da je skype ukinut za w10m th2 i starije. hoćeš da kažeš da će svaki w10m da ima skype? ako je tako, ja sam presrećan, lumia 1020 će da mi bude daily driver.

ne pričam napamet, nego znam. za 100 evra sam našao ne 950 običnu, nego 950xl. nije bila kao nova, imala je ogrebotine, nije imala udarce od padova. zadnja maska se zameni, baterija se zameni, imaš tip top L950XL za 150 evra. ako sam ja našao 950XL za 100, onda zašto bi plaćao običnu skuplje od toga, kada je XL skuplja?

edit: kurirskom službom više ne kupujem ni smoki.
 
Na šta je ličila ta xl za 100?:d
I ti bi kao takvu pazario (da progutamo ogrebotine) da ti neko posalje kurirskom sluzbom ,verovao bi mu na rec da mu je to jedina mana.
Neka prosecna cena obicne je 180-200, ko sta moze da upeca i sa kakvom ogrebotinicom je previse diskutabilno da bi na osnovu toga izvlacili zakljucak jel prosecna cena previsoka ili ne.

Ma pusti ga, neka samo pogleda koliko kosta ekran za 950 i 950xl ...

Ako njega pitas recice da moze da nadje za 20e :d

@Skankhunt42 dobro je sada si dodao th2 znaci nije generic w10m , a sad mi reci koji je broj korisnika koji koristi w10m th2 , vecina?

Do kraja godine mocicemo i za 50e da nadjemo malo udarenu 950 a slicno tako za 65e 950xl :D
 
Poslednja izmena:
ne razumem zasto mi se podsmevas sto sam nasao L950XL za 100 evra?

sta znaci generic w10m? prva prva verzija? pa to je starije od th2, nema skype ni za njega.

kad sam ja pominjao bilo kakav ekran?
 
Poslednja izmena:
ne razumem zasto mi se podsmevas sto sam nasao L950XL za 100 evra?

sta znaci generic w10m? prva prva verzija? pa to je starije od th2, nema skype ni za njega.

Pa izvini malo je verovatno da si nasao u´za 100e , moze neka slika njega i gde si tacno pazario to, pa mislis da bi i drugima moglo da se tako posreci posto preporucujes... (postavi u temi 950)

LOgicno generic , uopsteno w10m znaci sve verzije tog sistema, zato si posle i dodao th2 koji je kada izasao ? posle njega imas 2 dosta stabilna build-a zar ne?
 
aman! da li ti citas sta ja pisem. to za skype sam rekao kao primer nedostatka podrske! postoje buildovi posle th2, ali ih nema za lumiu 1020. to je telefon koji su ljudi pre 3 godine placali 300 evra, a androidi koji su pre 5 godina placani 100 evra imaju prokleti skype. a jos je skype ms-ov. sve to sam navodio kao razlog da ljudi ne preplacuju lumije jer ce za neku godinu ms da ih izradi.

nisam kupio tu 950XL jer me je neko preduhitrio za sekund, tako da ne znam kakva je. na slikama je bila sasvim korektna. sad smekam jednu potpuno novu za 150.
 
Gde potpuno nova može da se kupi za 150 evra?

Sent from mTalk
 
To i mene zanima kao i sve na forumu verovatno :D

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Isto ovako sam i ja kupio "novu" L830 pa sam se sutirao u du*e kad je stigla refurbished.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Pise u opisu da li je refubished ili nije. U svakom slucaju ako ono sto je poruceno ne odgovara opisu ide refundacija novca. To je odlicno regulisano.
 
Pisalo je da je nova tako da.. Vratio sam telefon i dobio novac, ali nista od toga se ne bi desilo da vecina prodavaca nisu lazovi. Moze L930 da se uzme i ovde, polovna u dobrom stanju.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pisalo je da je nova tako da.. Vratio sam telefon i dobio novac, ali nista od toga se ne bi desilo da vecina prodavaca nisu lazovi. Moze L930 da se uzme i ovde, polovna u dobrom stanju.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
PA to i kazem ako opis ne odgovara vracaju pare i to je to.
Pa covek je pitao za novu, a za polovnu imada se nadje ali je pitanje da li je sa aparatom sve u redu. L930 je problematican model mora dobro da se pazi kada se kupuje.
 
Koliko se kreću L925?
Pitam zato što vidim da ste iskusni "lovci"
I ne pitajte me što baš 925 ;-)

....shit has hit the fan...
 
Ja sam moju u ok stanju platio 50€ pocetkom godine.
 
Stigla lumia 930, bas sam zadovoljan kako stanjem tako i samim telefonom.Total call timer pokazuje 22sata, ekran i bocne strane kao nove, leđa imaju po neku linijicu.Sad 630 odlazi u zasluzenu penziju.





 
Ova moja 930 sto sam je uzeo izgleda flericna, ne radi joj 4. mikrofon i 3. radi na nekih 20%.Kad se nisam ranije informisao vidim da veliki broj 930ki pati od ovoga.Ne radi mi diktafon tj snimanje glasa i kad prebacim na spikerfon sagovornik me nista ne cuje.Takođe onda ne mogu ni skype video pozive da obavljam , jedino sa slusalicama. E jesam popizdeo ponajvise sto je tel bombona i bas mi se sviđa al ne mogu da svarim da je takav mogao da izađe iz fabrike. Sad ne znam dal da vracam tel ili da probam da ha nosim i srervis sto mi se nikako ne radi.Treca opcija je da vratim 8.1 na njega jer ta verzija je koristila druge mikrofone za ove radnje tako da se problem ulazao tek prelaskom na desetku.
 
Ova moja 930 sto sam je uzeo izgleda flericna, ne radi joj 4. mikrofon i 3. radi na nekih 20%.Kad se nisam ranije informisao vidim da veliki broj 930ki pati od ovoga.Ne radi mi diktafon tj snimanje glasa i kad prebacim na spikerfon sagovornik me nista ne cuje.Takođe onda ne mogu ni skype video pozive da obavljam , jedino sa slusalicama. E jesam popizdeo ponajvise sto je tel bombona i bas mi se sviđa al ne mogu da svarim da je takav mogao da izađe iz fabrike. Sad ne znam dal da vracam tel ili da probam da ha nosim i srervis sto mi se nikako ne radi.Treca opcija je da vratim 8.1 na njega jer ta verzija je koristila druge mikrofone za ove radnje tako da se problem ulazao tek prelaskom na desetku.

Paz da si jurio 950 svakako da bi bile manje sanse da naidjes na felericnu [emoji19]

Sent from Mumia 950
 
Ne staj mi na muku sad sa 950
 
ja lepo rekoh, 950 je trebalo od pocetka da gleda. oni ce raditi bar jos godinu dana, ako ms naprasno ne bude odlucio da u jednom od update-a onemoguci slanje sms-ova ili pozive :D

ja sam slican problem imao sa 1020, nije radio loudspeaker tokom obicnog poziva. narucio sam deo i zamenio, i proradilo je odmah. mada se 1020 vrlo lako rastavlja i popravlja, sa 930 ces vala da se namucis, menjao sam ekran na devojkinoj 930, proklinjao sam dan kad sam joj preporucio taj fon.
 
Poslednja izmena:
ja lepo rekoh, 950 je trebalo od pocetka da gleda. oni ce raditi bar jos godinu dana, ako ms naprasno ne bude odlucio da u jednom od update-a onemoguci slanje sms-ova ili pozive :D

ja sam slican problem imao sa 1020, nije radio loudspeaker tokom obicnog poziva. narucio sam deo i zamenio, i proradilo je odmah. mada se 1020 vrlo lako rastavlja i popravlja, sa 930 ces vala da se namucis, menjao sam ekran na devojkinoj 930, proklinjao sam dan kad sam joj preporucio taj fon.

Jeste vec gase polako alarm, mislim da ce na kraju poruke i pozive.

Sent from Mumia 950
 
Nazad
Vrh Dno