Šta je novo?

Nokia Lumia 930

Ohoho pojavio se kod nas. Izgleda da ce moja 808 da dobije drustvo :)
 
Ja ga naručio iz telenora...pošto je vikend očekujem da me u ponedeljak kontaktiraju da potvrde narudzbenicu i nadam se da ću ga dobiti do srede... :)
 
gz! da te lepo služi :)
 
Koja je razlika u kameri sa 1520?
 
Ja kapiram da je to isto.
 
Identična je kamera. Sem veličine, razlika je u SD podršci kod 1520, zatim Amoled vs IPS(1520) i drastično boljoj bateriji kod 1520. Utisci što se tiče 930 a po pitanju trajanja iste jako loši. Naravno pričam o iole intenzivnijoj upotrebi uređaja.
 
Ha...već je nema na stanju...očekuje se od sledeće nedelje...telenor je u pitanju...Pa koliko su ih dobili?!??! 5 komada?!??! o_O
 
Poslednja izmena:
:)
 

Prilozi

  • IMG_20140722_142305.jpg
    IMG_20140722_142305.jpg
    569.4 KB · Pregleda: 248
I meni je upravo stigao... :)
 
Čestitam. @Gizmo, čekamo test, čekamo, žao mi što nisi uradio test 1520.
Aj bacite par slika, zanima me kamera i baterija najviše (za ovo drugo moram sačekati, znam).
 
Kao 1520, ništa spec.
 
Kamera na 1520/930 je sasvim solidna. Verovatno medju prvih 5 trenutno. Ne bi se,slozio da je "nista spec"! Naravno ne mogu se porediti sa 808/1020 koji su kamera fon i eventualno hibrid k-zoom koji nije cist telefon vec vise fotoaparat sa funkcijom telefona :)
 
Onda- "ništa novo" :d
 
Hvala za slike. Dobra je kamera, 930 dođe kako 1520 u prihvatljivim dimenzijama, bitno da nije lošija. Ima li podršku ta raw?
Inače zameram veličinu prednje kamere, mogli su da stave 2MP. Više volim da skajpujem sa G2 nego sa npr. sa 5s, bolja i jasnija je kamera G2, ali i veća od 2MP.
 
Poslednja izmena:
@gizmo je l se tvoj greje kao lud?
 
Ipak je istina ono sto su pisali na stranim forumima... :D samo se nadam da je do softwera i da ce ispraviti sa nekim update-om...
 
Osim ovog malo veceg zagrevanja ja sam prezadovoljan...dugo sam cekao da se vratim na windows phone...zadnji tel. sa wp sto sam koristio bio je Omnia 7...inace dolazim sa HTC one m7...
 
Ti mi trebaš. Možeš li da uporediš zvuk sa nekim boljim sluškama 930 i M7? To mi je bitna stavka.
 
Pa,znas kako...vec sam probao sa slusalicama od m7 i sa plantronics gamecom 380...i nekako mi zvuci podjednako dobro na oba telefona...ne mogu dati prednost ni jednom ni drugom telefonu...
 
Ti mi trebaš. Možeš li da uporediš zvuk sa nekim boljim sluškama 930 i M7? To mi je bitna stavka.

Procitaj arena test Icon.. ja zaboravio nacisto da sam odavno procitao da je zvuk solidan ali ne na nivou najboljih sa S800 cipsetom. Nije mi jasno to, slicnu gresku su napravili i sa L920. Prema njihovim merenjima i utiscima za Icon zvuk je na nivou telefona iz 2012. Mada sve to treba cuti uzivo sa dobrim slusalicama.
 
Poslednja izmena:
920 je očaj sa Sennheiser CX 300 II. Primera 808 je mnogo bolja od 920. Sa druge strane mališa 520 kida, zvuk sa Sennheiser CX 300 II razbija, verovatno najglasnija lumia.
 
Kamera je identicna onoj na 1520. Ovo za grejanje sam i ja procitao, mada zanimljivo a i cudno da se nisu preterano zalili na to kod Icon-a. Mene najvise opterecuje ta baterija. Uzeo bih ga no jednostavno po svemu sto sam procitao to je losije od onoga sto imam trenutno a ispod ovoga necu da idem.

P.S. Na toj Telenorovoj jel barkod na kutiji 6438158671645? Ako jeste, simfree je.
 
Nazad
Vrh Dno