Šta je novo?

Nokia Lumia 930

Zasto ne sme da se kritikuje WP u WP temi, sto moram da kritikujem u nekoj drugoj, gde cu ako necu u ovoj... Svaki sistem ima mana i svaki sam kritikovao.
 
Jesnostavno wp je 0 za ios i android micrsoft zna da nema resenje i pracice tako tel dok ne pukne i sabije nokia brend zaro su i kupila da ako pukne pukla nOkia skroz itd! Zaostaju ali bas i nema sanse da stignu a pogotovo apple koji gazi i samo se usavrsava na godinu dana i zna sta radi!!! Presao sam na ios i na mac zato sto je majka mara kao sistem! Sve je glatko sve leti prema tome ko zeli da uziva i da se ne smara apple za sada!!! A to sta ima wp nema nista novo ne nudi nista novo zaostaje za svim stvarima! Sreca za wp je samo nokia kamera i nista vise nemojte da se zanisite promenio sam preko 100 modela sto androida symbiana ios pa i wp tako da mogu da kazem sta imam...!
 
Kome sta odgovara je relativna stvar, ako neko prica salje poruke kupi tel od 50e! Ko zeli wp nema potrebe da baca pare kupi l630 ili l520 jer tu isto moze da vidi sve takozvane pogodnosti od wp :) i kupi jedan dobar profi aparat i uziva kao covek!
 
Ne pratim trendove, ali moje misljenje je da je nokia pukla zbog Simbiana ...
Odnosno jer nije presla na Android kad je trebalo.
A ovo sto je sad na WP je samo vraca na noge . Gomile ljudi znam koji su zadnjih godinu dana kupili Nokiu, a pre toga niko.
A videcemo za recimo 2 godine...
Evo ja cu kupiti Nokiju zbog toga sto zelim da nastave da se razvijaju.
I opet mi nije jasno sta to krucijalno moze Android a ne moze WP.
Ono sto meni treba
1. Da telefoniram
2. Da se dopisujem preko Vibera
3. Mozda i Skype
4. Da citam mailove
5. Da surfujem
6. Da okinem po neku fotku
7. Navigacija
8. Sport tracker
9. Pogledam po neki YT snimak
10. Slusam muziku po nekad.
11. Neki programcic za To do...

Da li WP može ovo?
Ili vi samo glumite gikove pa pokusavate da trolujete bez argumenata?

WORD.

Konstantno troluju sa copy/paste odgovorima. I uvek je pravilo da svi cute dok jedan ne pecne i onda evo je lavina.

Da li ima nedostataka? Ima, ali vec mogu da se podvedu pod sitnice, tipa nema data toggle. Ozbiljnijih nedostataka sistem nema, sve tecno, fluidno i meni za oko X puta lepse nego android i ios. Recimo ios samo zbog tog vizuelnog dojma ne zelim ni da probam iako verujem da bi mi legao sad.

Aplikacije? Vecini apsolutno nista ne fali. Viber je problematican u smislu spor je dok se ucita, kad si u aplikaciji radi normalno ali ako treba neku da izdvojim da ne valja, eto recimo Viber. Ostalo, sta to fali od krupnijih stvari? X puta smo nabrajali i uvek nasli neke alternative. Cak i za eto specijalni zahtev za manuelni upload vise slika na DB, nasli smo resenje. Dakle ogromna vecina stvari moze. Da li ce neko da nadje nesto sto sigurno ne moze? Da. Naravno iz razloga cisto da bi se reklo aha, vidis android to moze. Poenta price je da ima sitnica koje jos uvek fale no pomirite se sa time da to ofektivno kaci 0.012% procenata kupaca.

Mane? Sta bi me eventualno nateralno nazad na android? Domace aplikacije pre svega. Sve ove bitne, nazovi strane su tu, ma sta neki pricali sve normalno rade no domace jesu problem. Ne mislim da gluposti neke vec na ebanking recimo, servisi za narucivanje itd, da kazemo "korisne" aplikacije. Ako treba da izaberem nesto sto mi fali sa androida onda je to to.
 
Nema Opera Mini. Prenerazio sam se.
 
Nisi, nego je to ono, ajde da kažemo da nema :)

No naravno, ako je kompresija podataka bitna to isto radi i Nokia Xpress. Čak i IE radi isto no ne znam u kojoj meri.
 
Ja ucitam forum u od 9kb. Dosta mi 10MB mesecno za surf. Koji browser to moze. Taj Nokia xpress cista glupost u odnosu na Operu Mini
 
Za forum koristim TT. Kakva crna opera mini. I još da se glupiram sa štednjom protoka a imam neograničen internet. I hajde sad, ko je u pravu? Poenta je da nisi limitiran izborom i da imaš alternativu čak i ako ne postoji baš taj konkretan program koji hoćeš. U opisu stoji da štedi do 85% protoka. Ko neće da cepidlači oko sitnica verujem da će apsolutno da mu završi posao.
 
I ja sam kukao za Operom, al stvarno, cemu.. IE radi odlicno, Tapatalk radi katastrofa barem meni, ali odradi posao da bacim pogled na Participated. A ako si prepaid klosar sa 10 mb mesecno, onda je*iga, nije touchscreen za tebe.
 
Poslednja izmena:
To si ti nešto zeznuo. Probao sam Bench na TT i na 625 i na 520, ni najmanji problem. Ako poredim brzinu, da, brži je 920 al opet ništa da kažeš dramatično...
 
Jos kad bi saznao sta sam to mogao da 'zeznem' :) Od 10 do 15 sekundi je prosek da mi ucita Participated sa live tile-a, aj neko sa 520 da mi dokaze da je to 'sekund, dva', pa onda da pricamo o tome da sam zeznuo nesto :)
 
Time što ništa nisi updateovao otkad si uzeo telefon :) Dobiću najverovatnije krajem meseca 520, koja verovatno i ostaje kod mene a kako ne znam šta ću sa istom eto prilike da isprobavamo takve gluposti :)
 
Jos kad bi saznao sta sam to mogao da 'zeznem' :) Od 10 do 15 sekundi je prosek da mi ucita Participated sa live tile-a, aj neko sa 520 da mi dokaze da je to 'sekund, dva', pa onda da pricamo o tome da sam zeznuo nesto :)

To te neko hakovao, posto si par puta dovodio u pitanje savrsenstvo WP-a.
 
Time što ništa nisi updateovao otkad si uzeo telefon :) Dobiću najverovatnije krajem meseca 520, koja verovatno i ostaje kod mene a kako ne znam šta ću sa istom eto prilike da isprobavamo takve gluposti :)

Da, update za Nokia Social, Angry birds roost i Cool tiles ima veze sa brzinom TT-a :)
 
Lupio sam, obrisao sam to go*vno davno :) Ali svaki update koji stoji, ne moze da ima nikakve veze s tim :d "Feedback to nokia", "Nokia creative studio" itd :) Sto posto uticu na sistem i rad TT-a :)
 
Ne znam, tvoj telefon je specifičan :D Šalu na stranu, nisam primetio toliko sporo da otvara TT, a probao sam baš jer sam se setio tebe.
 
Za forum koristim TT. Kakva crna opera mini. I još da se glupiram sa štednjom protoka a imam neograničen internet. I hajde sad, ko je u pravu? Poenta je da nisi limitiran izborom i da imaš alternativu čak i ako ne postoji baš taj konkretan program koji hoćeš. U opisu stoji da štedi do 85% protoka. Ko neće da cepidlači oko sitnica verujem da će apsolutno da mu završi posao.
Nije crna nego je bela i crvena. Bas sam se nesto uplasio da imas neogranicen internet, skresu te na dial up brzinu posle X megabajta, pa ces da se slikas sa edge brzinom i stranama od po par MB. U stvari ne mozez ni da se slikas jer nemas dobru kameru. Glavna prednost Opere Mini je brzina ucitavanja stranica, a ne stekanje za MB. Desetine KB ucitas za delic sekunde, 4MB ne bas. Ali dzaba ja to vama pricam...

I ja sam kukao za Operom, al stvarno, cemu.. IE radi odlicno, Tapatalk radi katastrofa barem meni, ali odradi posao da bacim pogled na Participated. A ako si prepaid klosar sa 10 mb mesecno, onda je*iga, nije touchscreen za tebe.
Opa poceli smo da se vredjamo jel, i to vrlo grubo i nekulturno, mada ne postoji kulturno vredjanje, kao ni kulturni WP korisnik na ovom forumu:
hehhe, objasnio

Stidite se, kao da ni osnovnu skolu niste zavrsili, da ne govorim o visokom obrazovanju nekom.
 
Poslednja izmena:
Brate...
kako vam ne dosadi? :D

Sto uzimate WP ako konkurenti rade bolje? :)
Meni za sada samo fali Blic aplikacija zbog navike sa iOS-a i Androida... sve ostalo sto koristim radi i radi dobro. Neke aplikacije su stvarno cist crap neke cak moras da platis al' dobro ... ne moze sve :) Pa jos da kosta neku koliko-toliko normalnu cifru.
 
Nije crna nego je bela i crvena. Bas sam se nesto uplasio da imas neogranicen internet, skresu te na dial up brzinu posle X megabajta, pa ces da se slikas sa edge brzinom i stranama od po par MB. U stvari ne mozez ni da se slikas jer nemas dobru kameru. Glavna prednost Opere Mini je brzina ucitavanja stranica, a ne stekanje za MB. Desetine KB ucitas za delic sekunde, 4MB ne bas. Ali dzaba ja to vama pricam...

Vrhunski smisao za humor, oduševljen sam. Elem nemoj za mene da brineš, mene posle X mb skrešu na 256kb tako da svakakp bolje prolazim nego ti sa tom operom ako je već bitno da se natežemo oko gluposti. Poenta mog posta je bila nešto sasvim drugo. Imaš alternativu tj izbor. To što se tebi možda to ne sviđa ili teraš kontru iz inata ili šta god treće je nebitno. Čisto da neko sa strane ko uzme da čita sve ovo ne pomisli da si stvarno u pravu.
 
Koliko sam razumeo on je kupio devojci 930, pravio je ovde i poređenje kamere. Šta vas toliko boli ako piše nešto iz svog iskustva a nisu hvalospeve o wp? Da je on napamet nešto pisao pa ajd.
Vi ste ovo doživeli kao da igramo fudbal a vi da branite, niti neko treba da navija za neku od strana.
 
Opa poceli smo da se vredjamo jel, i to vrlo grubo i nekulturno, mada ne postoji kulturno vredjanje, kao ni kulturni WP korisnik na ovom forumu:


Stidite se, kao da ni osnovnu skolu niste zavrsili, da ne govorim o visokom obrazovanju nekom.

Ajde ne pali se :) Nisam na tebe konkretno mislio vec ovako kao generalno, nije namenjeno da se bukvalno shvati :)
 
Koliko sam razumeo on je kupio devojci 930, pravio je ovde i poređenje kamere. Šta vas toliko boli ako piše nešto iz svog iskustva a nisu hvalospeve o wp? Da je on napamet nešto pisao pa ajd.
Vi ste ovo doživeli kao da igramo fudbal a vi da branite, niti neko treba da navija za neku od strana.


Ne boli, svako ima pravo na svoj stav. Samo jedno je reći meni se ne sviđa zbog toga i toga a sasvim drugo praviti ljude ******ma govoreći indirektno da su *****i jer koriste to što koriste pored nečeg tako savršenog kao što je symbian ili android ili... Dakle svakom nešto drugo leži i to je okej samo hajde da lične preferencije ne podvodimo pod činjenično stanje...
 
Evo da vam dam zakljucak na vasu temu dobar je punto ide sve lepo ali mecka je mecka tako je i za wp!!! Wp je kedan solidan punto u auto industriji koji radi ali daleko losije od konkurencije ako zelite da dodam cak losije i od bb z10 i q10 koji imaju daleko fluidniji sw... Od sadasnjoh os najlosiji nema price...! Nokia je Nokia mada nazalost ni nje vise nema samo kuplje.brend by microsoft mobile...nazalost...
 
Sem rekla kazala nemaš nijedan jedini dokaz za takvu tvrdnju tako da to ostaje tvoje mišljenje. Pogrešno naravno. Hvala na trudu da nam otvoriš oči u svakom slučaju.
 
Ubi ovaj copears..
 
[YOUTUBE]LhoWlNmprGQ[/YOUTUBE]
 
Nazad
Vrh Dno