Šta je novo?

Nokia Lumia 930

A za 1520 je ok. I kod mene je tako. Na L930 nema sanse ako se ozbiljnije koristi :)
 
L930 je prepakovana 1520 u lepsem kucistu za one koji ne vole veliki telefon....
 
Necu da mracim nista ali da bidemo realni lumia 930 vise promasaj bego pogodak barem za mene koji sam hteo da je koristim! Za sada 5s i ipad air i naravno bar za sada apple!!!
 
nisi ni malo subjektivan :d
 
duplo jeftinije od s5 je loše cenovno pozicioniranje?
 
Ma sta ti je u keshu na kupindo iP5s samo 50 eura skuplji, 650e i nosis kuci!!!! Apple 4 life!!!!
 
Necu da mracim nista ali da bidemo realni lumia 930 vise promasaj bego pogodak barem za mene koji sam hteo da je koristim! Za sada 5s i ipad air i naravno bar za sada apple!!!

Najskuplja varijanta, ali sve radi kako Bog zapoveda, onako kako očekuješ od uređaja.
 
Ja ne vidim ni jedan minus osim malo slabije baterije. Ne verujem da ip5s ima bolju autonomiju. Za mene ne ip5 neupotrebljiv zbog premalog ekrana. Samo 4 inca je stvarno smesno. Ip6 kad izadje bice mnogo bolja opcija
 
Pa realno ako koristis tablet i tel sasvim dovoljno!
 
Ne vuce mi se tablet svuda sa sobom. Mrzim da vucem rtorbe i torbice. Ali ukusi su tazliciti :)
 
Evo, kao što sam i obećao. Nisam napisao koji je koji telefon, mrzi me da dodajem, pa pogađajte

untitled-2.jpg
 
S5 kosta 36000 kod telenora uz odredjeni paket, dok 930 uz taj isti kosta 18000. ravno duplo manje.
 
sigurno nije 930 vs s5, s5 ima jos goru kameru od 930. Gore je 930, dole je N808. Imam jedan nocni shot s5 vs 808, hteo sam da ga postavim u s5 temi, ali ne smem, prosli put sam banovan zbog toga.
 
Ja pretpostavljam da je l930 vs N808 kakv s5 :D, neki iznose da je ovaj telefon promasaj, pa po cemu, ekstra kvalitetno kuciste, dobra kamera u prvih 5 recimo, softver odlican, ekran odlican, samo baterija ali i ona gura oko dan kao i vecina telefona, meni jedina mana je operativni sistem koji koristi
 
mane po meni:
1. kamera (subjektivna procena, ne mora biti mana)
2. notification led. izgleda da ga nema?
3. opera. izgleda da je nema?

e sad ozbiljno, ovo je jako veliki problem. nisam ni mogao da zamislim da flagship telefon nema tako banalnu stvar kao što je notification led, to se podrazumeva da se ima. a još nema ni opciju da ekran radi dok je telefon u stand by. ja na N808 kad imam propušten poziv ili poruku piše mi i na ekranu, i svetli mi lampica. jel postoji neka aplikacija koja će da bar pali srednji taster ovaj da svetli, ili nešto, jbt ovo je beda.
 
Poslednja izmena:
Stavi L930 i s5. N808 i l1020 su van konkurencije. Nema svrhe ni porediti maltene
 
Nemam S5, imam 930 i 808
 
Poslednja izmena:
mane po meni:
1. kamera (subjektivna procena, ne mora biti mana)
2. notification led. izgleda da ga nema?
3. opera. izgleda da je nema?

e sad ozbiljno, ovo je jako veliki problem. nisam ni mogao da zamislim da flagship telefon nema tako banalnu stvar kao što je notification led, to se podrazumeva da se ima. a još nema ni opciju da ekran radi dok je telefon u stand by. ja na N808 kad imam propušten poziv ili poruku piše mi i na ekranu, i svetli mi lampica. jel postoji neka aplikacija koja će da bar pali srednji taster ovaj da svetli, ili nešto, jbt ovo je beda.
U to prosto ne mogu da verujem da nema notification led, to je neverovatno i po meni je to mana da bi me odvratilo od kupovine ovog telefona, ovo za kameru svi znamo da znas sta je 808 i bas sam vrh fotki, tako da jeste subjektivna procena, a vecinu ne zahtevnih korisnika kamera bi zadovoljila kao i ona na s5, na g3 ili na z2
 
ja sam i dalje u čudu. pošaljem poruku i vrtim telefon da vidim gde svetli... ništa bre. jel ima neko iskustva sa ovim? kako se rešava ovo na wp?
 
aham, ima drug, ali taj telefon mi nije dostupan svaki dan, kao 930. slikali smo jednu sliku probe radi s5 vs 808, posle nje smo odustali, pošto su rezultati bzv.
 
Ne vuce mi se tablet svuda sa sobom. Mrzim da vucem rtorbe i torbice. Ali ukusi su tazliciti :)

Pa telefon je meni za svaki dan lezi u ruci kao nijedan a tablet koristim za nesto vise itd zvog posla... Nokia l930 je veca slazem se ali u hiljadu puta vise beskorisna nego korisna i to je to... L920 je bio pogodak u to vreme ali l930 promasaj nesto vec vidjeno sa slabom baterijom! Nokia sama po sebi po kvalitetu izrade kucista i androidom koji bi bio kroen za njih ne bi propala... Ali wp je unazadio ono sve sto je nokia napravila sa symbian telefonima gledamo primer 808 koja ima symbian i tada je bila masina sa kamerom i zaostalim symbianom! Ja kao veliki fan nokia telefona necu nikada prezaliti to sto su presli na wp i unazadili se i doveli sebe da ih kupi microsoft za smesbe pare!!! Treba da budemo realni...
 
Jel postoje one baterije koje se kače na leđa L930/L925 kao dodatna baterija?
 
Nazad
Vrh Dno