Šta je novo?

Nokia Lumia 930

^ kako dobro ide ova minimal chill muzika uz ovako dizajniran fon, a? :d :)
 
Bas su poceli da kidaju revieweri sa klipovima, pravo uzivanje gledati..
 
Hidrogen ajd bacaj taj test l930/s5 bas me zanimaju rezultati
 
Zaboravio sam da je tu i tvoja n808 van konkurencije sto se fotkanja tice :)
 
Poslednja izmena:
Nikako w8 nije fluidniji od iosa ni u kom pogledu to je apsurd napisati! Realnost je da w8 jos dosta zaostaje za iosom pogotovo i u aplikacijama! Nemojte pisati koje sta do skoro sam imao lumiu 1520 i ip5s jedan pored drugoga tako da nikako w8 nije za sada blizu iosa 7 a kamoli ios8 koji se najavljuje!!!
 
Ma objasni o cemu pricas.. Na sta ti mislis pod 'glatko', pa onda da raspravljamo.. Meni je najprijatnija ta glatkoca na WP8 od svih OS-eva. A na poslu imam gomilu najboljih Androida, iP5s-eva itd..

Glatko je da ima izobilje aplikacija i da sve radi kako treba kao na ios!!! Da je sve spakovano kako valja a ne snimim tapatalk na win o jos kupim a radi kao da je auto u leru i gusi se svaki cas!!! Viber pola radi pola ne radi na win, itd gluposti!!! Glatkost je da sve uklopis u sistem i nemas razloga da brines sta ce da radi a sta ne e to je za sada ios! Nokia za sada samo dobra kamera i to je to!!! A microsoft jos uvek nista... Za konkurenciju su bezopasni
 
Glatko sroceno.. :)
 
Hvala ti sto reklamiras iOS u temi za 930. Sto za taj iOS treba da dam 500e u kesu. Ako nadjem 4S bez izgrebane jabucice pozadi u oglasima, da uplatim loto odma.. A iOS 7.xx na iPhone-u 4S ubi sa lagom.
Dobro je i sto nije smorio iOS-ov UI a i generalno taj fazon sa 4 ikonice dole.. Sreca pa ima i nesto malo drugacije konacno inace bi se roknuo od predobrog izbora telefona..
 
rock, nisam stigao danas da slikam. Inace imam utisak da 930, pravi bolje slike od S5, Nokia Kamera aplikacija je ista kao na 1020, mogu jako upotrebljive fotke da se naprave sa 930. Sutra kacim slike obavezno.

Inace, ja sam razocaran sa 930. Svakodnevne aktivnosti ne radi nista bolje nego 1020, a kad imas 1020 u dzepu barem znas da imas jednu od najboljih kamera na telefonu....
 
Pa gledamo redosled cena 930vs5s rekao sam sta imam da kazem nikoga ne reklamiram samo dajem odnos kvalitet cena! A moje lumie koje sam koristio 820,920,925 i 1520 toliko koliko volim Nokiu samo kamera i brend za sada a navijao sam da Microsft ne kupi Nokiu i da nokia nastavi svoj put ali bas taj wmobile i microsoft je doveo nokiu do kraha!!! Tako da sam veoma kritican sto se tice Microsofta!
 
i ja bas ne njusim ms. A s5 je tri puta skuplji od 930, tako da mislim da se kupovinom 930 dobije vise...
 
Necu pominjati tablete Microsoft mada to ide dalje od ove teme puno...elem za mene winmobile nedostizan jos uvek za konkurenciju... Nokia 930 lepa sprava ali baterija uzasna kamera prosek za nokiu nije top klasa i ZA MENE nije telefon koji je preterano vredan kupovine i nesto vec vidjeno za sada po meni lumia 1020 odlicna masina sa extra dobrom kamerom i nazalost winmobile!!!
 
surface pro je najbolji tablet na planeti, ni jedan drugi ne moze da mu prismrdi. Ali cena....
Gde je to s5 tri puta skuplji od 930?

Uz paket kod telenora sa kojim zmo uzeli 930, s5 kosta 45000, a 930 kosta 15000. Racunica je jasna.
 
Poslednja izmena:
Budite realni Nokia da ali ne kao best buy samo za entuzijaste nista drugo ja jesam pa koristim lumiu 630 kao DRUGI tel i to je to
 
Voleo bi da mi neko kaze gde to ima 930 za 150 eura posto s5 ima da se kupi i za 460 eura.
 
napisao sam ti gore.
 
Zasto poredite 930 i s5, poredite s5 sa androidima i 930 za wp.Ovoj prici nema kraja.....u svakoj temi o nokia wp ista prica.
 
Elem wp vs wp jedino nista za sada! A cene same po sebi su nerealne wp se na primer u usa i ne prodaje sto je sramno dovoljno je samo to
 
dobro, što se toliko hvatate za cenu. brzo će ovaj moj na 300e u oglasima, ko je lud da da za ovakvu mašinu 450e..? mogu ovi na oglasima da stave i 600e ali džaba kada nema kupaca
 
Ne znam sta bi' reko... Bas je bezveze wp. Pogotovo ovaj momenat kada vidim da je baterija na 40% posle celog dana aktivnog korisenja :). A i ovaj tapatalk bas smara sa preglednim UI-em i fluidnim radom...
 
Imas L930? I toliko ti izgura baterija? Koliko ga koristis u toku dana?
 
Mozda prica za L1520
 
Nazad
Vrh Dno