Šta je novo?

Windows Phone 8.1

kad se iz UC browser pusti video, a zvuk potpuno utiša, prilikom "premotavanja" se čuje neko kliktanje
 
evo par slika od mene sa novim screenshoot-ovima... lumia 625. ni meni ne radi kamera (mada koristim Nokia Kamera aplikaciju) a ni prodavnica mi ne radi.


evo nekih stvari koje sam primetio za sada..
fm radio je sada izdvojena aplikacija.
here drive sada ima koliko mi se cini licencu za ceo svet.
mape mi ponovo preuzima, valjda ih azurira.
kalendar ima novi nedeljni pregled, nije lose.
kod mene ne poziva iz imenika cim "kliknem" na ime, isto je kao i sto je pre bilo.
tu je aplikacija "podkastovi", koja je sada konacno upotrebljiva, ranije je bilo potrebno previse akrobacija da bi se odslusao podkast.
da, gmail sada stize odmah..
tu je "savetnik za podatke" koji osim novog imena, ne vidim po cemu se razlikuje od "Data Sense"
savetnik za skladiste je u glavnom meniju, osim pesama, video zapisa, podkastova i fotografija koje se mogu smestiti na memorijsku,
sada i aplikacije i "nova preuzimanja" imaju mogucnost da idu na memorijsku karticu.
usteda bateije pokazuje koliko je koja aplikacija potrosila baterije, ali ne u procentima, vec neki progres bar koji nema nikakvu jedinicu mere,
tako da mi to ne izgleda bas korisno..
video zapisi je takodje izdvojena aplikacija
tu je i podrska za vpn
fotografije (galerija) sada ima malo drugaciji prikaz, skoro isto


cortanu nisam sreo jos, prebacivao sam region i jezik na usa, ali i dalje je nema.
nesto se pricalo da ce stici podrska za usb otg i file manager, ali izgleda da cemo jos sacekati

za sada toliko, ako primetim jos nesto pisem..













 
Vidim da imate Telenor tile na screenshotovima. Sta se otvara kada se pritisne i moze li da se izbrise?
 
Nije to Telenor tile, to je dialer, samo na tile-u pise ime operatera...
 
izgleda da CityLens radi!

inače, Music ima radio, a postoji i FM radio
radio u Music predstavlja servis, trebalo bi da se kreiraju radio stanice prema izvođačima itd

FM radio je klasika
i nestale su mi sve memorisane stanice rhdjsndlsdsnj
 
Poslednja izmena:
Kakva vam je baterija? Meni je u startu licilo na neki drain © by Boris Lozac, medjutim kako sam ga dopunio do kraja izgleda da je postao perpetuum mobile jer vec 2h stoji na 100% a nije da ga nisam koristio...
 
Nemam ni ja cortanu ne znam zbog chega
 
Poslednja izmena:
Ocekujte za mnoge app sada update-e, posto aplikacije poput (Calendar, Music, Video, Calculator) su van jezgra sistema i bice lakse update-ovana, kao i sve aplikacije sa Stora, super potez MS-a...
Dosta stvari je pozajmljeno od 8.1 desktop verzije, zato je sve tako dobro i funkcionalno.

Sve u svemu veoma veliki update, ja zadovoljan.
 
Упрзавање би било логично уколико би се песма убрзала што овом случају није.
 
Očito si bio mali kada se muzika slušala sa ovoga:
Tdkc60cassette.jpg
Zato je ostalo to "premotavanje.
 
Jadno je shto nisu stavili da mozhe da se zumira u toku snimanja
 
Poslednja izmena:
pajica123:kod mene ne poziva iz imenika cim "kliknem" na ime, isto je kao i sto je pre bilo.


Isti telefon imamo, a meni čim pipnem poziva, malo me nervira.
 
Poslednja izmena:
Kad ideš u imenik iz one slušalice onda poziva kad klikneš jednom na ime a kad uđeš u People onda je normalno kao i pre. Meni se baš sviđa što su tako sredili.
 
citam temu i zao mi sto mi tel na popravci i ne mogu da uradim update :S: :smash:
 
Ajde da se ne svadjamo ako je tebi logicno da nesto premotavas unapred onda neka ti bude, posto ti ocigledno logika nije jaca strana.
 
@brajko: da... zanimljivo..
a svidja mi se sto ikonica za wifi sada pokazuje i jacinu signala. ranije je uvek pokazivala kao pun signal tj pokazivala je samo da je tel konektovan, pa sam morao da idem u podesavanja pa u wifi da bih video jacinu wifi signala, a sada se odmah vidi
 
Poslednja izmena:
Chekajte ljudi gde su sad pozadinski procesi? :D
 
Eeeee konacno speed dial :)
 
Tako da pročitaš ovu temu (bar nekoliko stranica nazad).
Nekoliko puta je stavljen link.
 
Nazad
Vrh Dno