Šta je novo?

Windows Phone 8.1

Salu na stranu, razmisli, no veruj mi ozbiljno gresis. Ogromna su poboljsanja napravljena i steta da ne koristis sve to dok ne izadje Cyan...
 
Pa glupo je da imamo svi 8.1, Borise samo ti čekaj... :d
 
Vanitas ,ne moze to su rekli jos pre ,a ne znam zasto .
 
Nekoliko stvari....i meni je ponudio jos jedan update sa 19 koraka....store mi ne radi...More tiles opcija izgleda lose (meni), previse je sitno na 520. Ostalo sve odlicno. Ne svidja mi se odvajanje facebook poruka od sms thread-a, sad ide preko messanger aplikacije...takodje, trazi mi i fb aplikaciju za people hub. Malo bezveze ali dobro, nista strasno.
 
More tiles je super na 1020. Taman kako meni odgovara. Viber mi sad radi kako treba, i radi push za gmail. Cortana isto radi lepo, bice jos bolje ako bude i na sprskom jeziku jednog dana. I naravno, docekasmo konacno odvojene kontrole zvuka za pozive i poruke i multimediju. Ja sam prezadovoljan update-om.
 
Uradio updejt na 8.1 al ne radi prodavnica i kamera, jel treba da se pebaci na neki drugi jezik da bi proradilo sve ili mora reset fona?
 
Poslednja izmena:
Ma jok. Nije do regiona. Jeste li primetili da su i boje drugacije? Cobalt sad vuce ka lila, orange, cyan, red...drugacije su nijanse ili tripujem...
Evo kako je na 520 bez i sa "more tiles"

 
Poslednja izmena:
Shta da radim ljudi pomagajte :) nece ni kamera ni prodavnica da rade?
 
Store nikome je radi trenutno i to nema veze sa ovim update-om vec sa MS. A sto se kamere tice, neki bug je sa srpskim. Prebaci telefon na engleski i trebalo bi da proradi...
 
Meni radi kamera al ne i prodavnica a radila je danas .
 
Jel sad jasnije?

Store_Down.png
 
krastavac.. Ne razumem, kažete market ne radi, a meni na ženinoj lumia 920 radi, a evo meni ne radi...
 
Prva zapažanja:

1) i dalje nema stop dugmeta za muziku
2) nema grupisanja poziva jednog kontakta
3) nema dodavanja dokumenata u mejlove


ovo ostalo je kozmetika, fale mi te tri mogućnosti...
 
krastavac.. Ne razumem, kažete market ne radi, a meni na ženinoj lumia 920 radi, a evo meni ne radi...

@WPC

Microsoft has released an announcement on their Microsoft Support Community website noting that the “Windows Phone Marketplace [is] Unavailable in Some Regions”, and that “customers in some markets may be unable to access the Windows phone Store”.

We are currently unable to confirm all regions being affected, but it seems a majority of reports are originating from users in European and Indian markets. Users in the United States currently appear to be unaffected.
 
Bezveze mi je sto vise ne mozes iz poruka da se dopisujes na fejsu,i ne moze direktno nekom kontaktu da posaljes poruku na fejsu iz people hub.
 
Prva zapažanja:

1) i dalje nema stop dugmeta za muziku
2) nema grupisanja poziva jednog kontakta
3) nema dodavanja dokumenata u mejlove


ovo ostalo je kozmetika, fale mi te tri mogućnosti...

Kako nema 2.? Ja kad udjem u dialer stoji mi Ime Prezime(3) recimo...
 
Dobar ovaj update, bas mi se svideo pogotovo na ovom testu na Nokiji Icon :)
Lepse izgleda jos lepse radi, polako se popunjavaju rupice i postaje ozbiljan igrac. Svaka im cast i nek samo tako nastave, bice se lepo druziti sa Nokijom ponovo :)
 
Јел може да се премота на пола песме без држања дугмета за напред? :d
 
Hvala Darko! Ja vratio na 8.0, pa mislio da sam nešto pohebao...
 
Gapless playback (crossfade) za muziku?
 
Nedostaje Srce na bateriji, sada je neki glupi Stit, srce je bilo smekerski :)

Kamera i sve ostalo super sljaka, samo taj Store da se normalizuje.
 
Nazad
Vrh Dno