Šta je novo?

Windows Phone 8.1

Takođe potvrđujem, sistemska app za kameru ne radi. L920. Sa druge strane Nokia Camera bez ikakvih problema...
 
Ovako na brzinu par utisaka do sada, realno je veliki update i ne moze sve da se otkrije odmah...

Bugs: 1. MS Kamera app ne radi. 2. Telefon drzim na nasem regionu i sa srpskim jezikom, medjutim gomila Nokia dodataka se promenila na engleski nakon update-a, tako da cenim da je tu neki problem sa regionom/jezikom koji treba da se sredi. Kao sto ranije neke aplikacije nisu htele lepo da rade ili uopste da rade dok se ne prebacis na engleski. Veoma moguce da je isti problem i sa MS kamera aplikacijom.

+: Action centar je odlicna stvar i fantasticno integrisan, battery sense takodje, pozadina ova je super, na tile ove ove male se vec privikavam i mislim da ce da mi se svide na kraju. Push na GMail radi. Store takodje odlicno odradjen. Verovatno sam ispustio nesto, dodacu kad se setim.

-: Nema vise 2G/3G settings, umesto da dodaju mogucnost 3G only, oni su izbacili sve. Ikonica signala i wifi su stalo tu, to mi se ne svijda, po pitanu attachmenta u mailovima nista nije uradjeno tj i dalje ne mozes da udjes u office, selektujes 3 fajla recimo i kazes da to posalje mailom vec mora jedno po jedno.

P.S. Sto se tice nepojavljivalja nekih app u action centru tj podesavanja za njih, morate je bar jednom koristiti tj da stigne neka notifikacija od njih i pojavice se onda.
 
promenjen je kursor prilikom pozicioniranja na određenom delu teksta, zapete više nema na osnovnom delu tastature...
 
Zavisi koju tastaturu koristis, na srpskoj je zarez tu gde je i bio...
 
Takodje u podesavanjima, bar meni na srpskom, dakle u podesavanjima tastature stoji: "Prikazi taster sa zarezom kad je dostupan", no ne mogu da cekiram to polje. Cenim da je to zavisno od toga koji je jezik podesen...

Takodje vezano za problem sa jezikom, poprilicno sam siguran da sam u pravu tu. Naime u podesavanjima regiona stoji recimo Srbija a ispod stoji "uskladi sa jezikom telefona". Kada prebacim na srpski on to kao umemorise medjutim cim izadjem iz podesavanja i vratim se nazad stoji opet ovo "uskladi sa...".
 
Poslednja izmena:
a, okej
suviše je sitno kad se stavi dodatni red ikonica, a preveliko kad se povećaju...
 
Kada sam stavio za language: english (united states), radi kamera ok ??? prokleta je amerika...
 
Eto, tačno sam znao da je to u pitanju, no to verujem da će brzo da srede...
 
Meni store baguje samo tako, a podesio sam us region, a format na serbian
 
Ladno i ti koristis srpski jezik :D
 
Od prvog dana na svakoj Nokiji jer je super odradjeno, nema retardiranih izraza itd. A lepse mi je da mi pise Kontakt nego Contact :)
 
Ma strasno :)

Dajte neki screen sa trecim redom plocica na 800x480.
 
E strasni, idi radi update taj, nema potrebe da cekas jul :)

Evo 521:

62384d1397494584t-wp_ss_20140414_0001.png


62386d1397494605t-wp_ss_20140414_0002.png


P.S. Kakvih PLOCICA, to je na srpskom, valjda TILES Mr. English :d
 
Poslednja izmena:
Meni ponovo stigao neki apdejt ,instalirao se I sad ide ponovo migrating your data ima ih 19 kao I malopre .
 
Mora da je 8.2 :d

Sad sam proverio kod sebe, nikakav apdejt ne nudi...
 
Ajde ajde idi tamo klikni yes, hoces jedini na forumu da budes na 8.0... :)
 
Ma cesto na poslu koristim svoj telefon za neke stvari, a mora bas biti 8.0, ko zna koliko su nula i keceva promenili i sta se sve vise ne gadja.. jedan od razloga, a i kacam lenj :D
 
Nazad
Vrh Dno