Šta je novo?

Windows Phone 8.1

Zna li se datum kada ce Twitter da pusti verziju za 8.1???
 
etese8ev


A sto mi je drago sto ce NOKIA biti onako Bold :) ovo by Microsoft je ocigledno manje vazno :D
 
etese8ev


A sto mi je drago sto ce NOKIA biti onako Bold :) ovo by Microsoft je ocigledno manje vazno :D

Nece valjda ovako da pisu..... JOOOO!!!
Ovo by Microsoft su trebali da pisu samo ispod baterije ono gde i RM itd. Oco mi se uopste ne svidja. Ali opet bolje nego Windows Phone 8.1 by Microsoft
 
Ljudi da li postji message delivery kao kod androida da stiklira poruku, a ne da stize posebno kao poruka.
 
NE, samo glupa povratna SMS poruka koja čak nije niti povezana sa imenikom.
Ja sam zbog toga isključio tu funkciju.
 
Ima li neko problema sa downloadom mapa za navigaciju? Danas ne mogu da skinem ni jednu mapu.. Krene diwnload i posle 15-ak procenata samo ga prekine..
 
NE, samo glupa povratna SMS poruka koja čak nije niti povezana sa imenikom.
Ja sam zbog toga isključio tu funkciju.


Hhaha isto i ja, cesto ne znam da li je poruka poslata :D ali ko gleda jos delivery report :D
Sredice to valjda...kao sto su sredili Call log (vreme, trajanje poziva) :)
 
Nekako sam obrisao mail aplikaciju. Jel ima neko ideju kako da je opet vratim?
 
Nikako. krastavac, navikni se na zivot bez mejla. Nije to toliko strasno. :) ma 100% si obrisao account, dodaj account i vratice se ikonica tog naloga.
 
Hoće, hoće, kako da neće... Pogotovo oni koji su jedva skrpili za L520/620 i slične entry-level i mid-range modele, sad će odjednom da pređu na entry-level iPhone... Ah da, to ne postoji...

To samo govori, ako je tačno, da je i MS shvatio da WP nema budućnost pored Androida.
 
То ли је. Можда ће прећи само једна шачица острашћених људи. 0,0001% корисника.
 
Ne znam zašto bi uopšte prelazili, nije da se gasi wp. No svako ima svoju logiku.
 
U svakom slucaju videcemo dali je Evleaks ili kako mu se vec zove Twitter nalog, upravu..
 
Hoće, hoće, kako da neće... Pogotovo oni koji su jedva skrpili za L520/620 i slične entry-level i mid-range modele, sad će odjednom da pređu na entry-level iPhone... Ah da, to ne postoji...

To samo govori, ako je tačno, da je i MS shvatio da WP nema budućnost pored Androida.


Zar nije 5c namenjen za Entry-Mid klasu?? Sa klasicnim Nokia polycarbonat dizajnom :)
 
Da da...u nekom Apple savrsenom svetu gde uvek sija sunce i svi su puni para :)
 
Jel ima negde podatak koliko ima wp korisnika i koliko je nokija prodala svojih wp telefona.
 
To tesko da ces naci, to je kao poverljiv dokument firme, mozes naci samo kvartalne rezultate.









Ima ovoga:









http://winsource.com/2014/02/24/microsoft-is-not-happy-about-nokias-android-phones/







A posle akvizicije desi se ovo:







http://www.timescolonist.com/nokia-...ft-but-eyes-turnaround-with-new-ceo-1.1006601





Mene samo zanima koliko je Nokia prodala X uredjaja (Android) , koliko je taj pilot projekat uspeo i dali ce to MS gurati posto je takvo trziste, najpopularniji je OS Android i kako ce gurati svoj OS...


Prosla su vremena kada je jedna firma mob telefona plasirala uredjaje sa vise sistema kao SE (Symbian UIQ, WM), NOKIA (Symbian u vise verzija, Maemo/Meego)....





Samo je BB, Apple imao jednu i to svoju verziju od pocetka i tako je ostalo.

Edit

Nasao nesto zanimljivo 33milona prosle godine a predvidjanja oko 50 ove, 8.1 je bitan faktor zato sto pokriva vecinu stvari koje su nedostajale na WP.
http://m.seekingalpha.com/article/2128173
 
Poslednja izmena:
Sta znaci ovo zaokruzeno crvenim?
wp_ss_20140708_0001.jpg
 
Da, nadjoh i ja sad lol...
 
bubanusa
Fala K....:D stigao Twitter update, ali nema vecih slika u Social hubu? Restart fona ili??
 
Nazad
Vrh Dno