Šta je novo?

Windows Phone 8.1

@rotkod Pogresno si shvatio, Indijski microsoft je objavio da ce Indija dobiti cyan update u prve dve nedelje jula.
 
To je sa wpcentral, ja sam to pročitao juče na drugom forumu, gde nisu govorili za Indiju, već globalno... Ne znam... Svejedno ću ga sačekati... :)
 
Poslednja izmena:
Jel zna neko način kako da napravim grupu kontakata kojoj mogu dodeliti jednu sliku i jedan ton zvona? Nikako to ne uspevam da odradim jer ove sadašnje grupe u WP 8.1 imaju totalno neki drugi smisao...
 
Mali off ali nisi u pravu, Android 1.5 (period 2008/2009) Live Folders.
Koristio sam android od Eclaira, znam da tada nije postojao ovaj tip foldera. Koliko vidim, "Live folders" sa 1.5 su nešto sasvim drugo, npr sadrže spisak telefonskih kontakata ili e-knjiga , koje onda možeš da launchuješ u odgovarajućoj aplikaciji
Ovaj tip foldera: drag and drop shortcuta aplikacije na aplikaciju na homescreenu da bi napravio folder - ili u slučaju WP "drag and drop tile over tile" je na Androidu uveden u Ice Cream Sandwitchu.
Evo prezentacije ICS iz 2011:
http://youtu.be/M-AZ08wCwJA?t=4m22s
Sorry zbog offtopica, znam da je tema WP 8.1, samo sam hteo da ustanovim činjenice.
 
Predlazem da prekinemo diskusiju o tome, idemo u off...
 
Da li postoji aplikacija u smislu podsetnika, ali da se nalazi u vidu tile-a na pocetnom ekranu.
Ima dosta reminder aplikacija, ali sve koje sam probao moras da ih pokrenes i vidis kada si zakazao neki dogadjaj.

Ja bih da na pocetnom ekranu imam nesto kao u attachu:
 

Prilozi

  • Capture.JPG
    Capture.JPG
    54.1 KB · Pregleda: 144
Pa kalendar.. :)

Mada, izgleda da ne moze vise od jednog podsetnika.. sad stavio jos jedan u razmaku od 10 minuta, nije se pojavio na tileu..
 

Prilozi

  • wp_ss_20140703_0001.png
    wp_ss_20140703_0001.png
    193.2 KB · Pregleda: 149
Poslednja izmena:
Pa da, probao sam ali moze samo jedan podsetnik.
Ne radi mi posao.
 
Pa zar ovaj tile u sredini sto se vidi na slici nije to sto trazis ?
 
Jeste, ali nikako nisam uspeo do toga da dodjem.
Bilo je nesto kao da moze da prikaze samo dogadjaje u naredne dve nedelje i sl.
U svakom slucaju nisam uspeo posle dosta igranja i pokusavanja. Mozda sam nesto i prevideo, ne znam.
Cak nije pokazao ni naredni dogadjaj (u vrhu screenshota).
 
tu8u9yhe.png


?
 
Vidi ovako ,skini app ,onda u opcije izaberi taj tile koji je u sredini na slici ,onda udjes u default kalendar i napravis dogadjaj na neki dan na onaj + ,e onda se vratis na start meni tapnes na clarity cal , pa onda izadjes i videces da ce dogadjaj biti na tajlu ,i tako svaki naredni ce se redjati kao na slici.
 
Hvala na trudu da mi pomognes :)

Probao sam i uspeo da dobijem vise dogadjaja.
Ipak, ne moze dalje u buducnost da se ubaci.
Meni su u podsetniku ispiti od kojih je sledeci tek krajem avgusta, pa septembar ....
Njih ne mogu da vidim. A i ove americke praznike ne mogu da eliminisem :)
 
Udjes u calendar ,pa settings i tamo odštikliraš us holiday :)
 
Ima li jos neko problem sa default music app-om, kad pokusam da je upalim, zabode na onom pocetnom zelenom ekranu i na kraju me vrati na listu aplikacija.
 
Kako chrome na android telefonu može u full desktop varijanti otvoriti facebook stranu, a mi ne možemo..?!
 
@micro v91

krastavac... Imao bi više glasova da sam jurio ljude da mi glasaju sa telefona... :D
 
Nazad
Vrh Dno