Šta je novo?

Windows Phone 8.1

925, ko hoce da se igra sa NCS i zvanicnim Nokia Cyan:

RM-892
059S4J7 RM-892 VAR FI CV BLACK
059S6R9 RM-892 VAR FI CV GREY
059S6R8 RM-892 VAR FI CV WHITE

RM-893
059T7W8 RM-893 VAR LTA AR CV SKD
059T7R9 RM-893 VAR LTA AR CLARO SL SKD
 
Prvi put se necu cimati sa flesovanjem roma, jednostavno me mrzi da sve resetujem, iovako radi sve kako treba pa cu sacekati zvanicni update.
 
Nokia software ima isti problem i sa L620, prepozna telefon, krene skidanje, pa onda kaže da je "kurapt..."... Smejao sam se...
 
Microsoft is reportedly in the final stages of licensing the Nokia brand, for the purpose of calling the handsets “Nokia by Microsoft.” Furthermore, say goodbye to Surface, and hello to Lumia, as the tablet lineup faces brand streamlining.
 
Nokia by Microsoft company a good company 1020
 
Ja na svima, L920 x2, L1020, L620 i na Ativ S-u... Ćorak!

:d
 
Nece jos skoro sigurno, mozemo da se nadamo da cemo do kraja avgusta svi imati :)
 
Kaže neki indiac da u prve dve nedelje 7 meseca svi treba da dobiju... krastavac...
 
Postoji li nacin (aplikacija ili nesto drugo), da kada vas neko zove dobije obavestenje da ste nedostupni (a vi niste, i vidite da vas zove)?
Ili da pokaze zauzece linije iako ne pricate?
 
Postoji li nacin (aplikacija ili nesto drugo), da kada vas neko zove dobije obavestenje da ste nedostupni (a vi niste, i vidite da vas zove)?
Ili da pokaze zauzece linije iako ne pricate?

Tako nesto msm da nema , msm da nema cak ni na androidu . Ali jesi li probao quiet hours ?
 
Kako nema? Pa call&sms filter to radi, koga staviš na listu, njemu šalje zauzeće ako pozove...
 
Nazad
Vrh Dno