Šta je novo?

Windows Phone 8.1

WPCentral... Tako je, počeo update, prvo u Finskoj na L925, a i u Argentini na L925... Ajde ponosni vlasnici L925... Proverite ima li update...?
 
Proverio kod burazera, jos nista..
 
WPCentral... Tako je, počeo update, prvo u Finskoj na L925, a i u Argentini na L925... Ajde ponosni vlasnici L925... Proverite ima li update...?

Znaci doslo ne vreme da ponovi instaliram NCS... Mada pitanje je da li cu da diram bilo sta dok ne izadje nova Twitter aplikacija.
 
Znamo koliko i ti :)

Mada iskreno pitanje je da li je krenuo. Nijedan screnshot ili tako nesto. Dok ne vidim sliku, ne verujem da je pocelo...
 
Nokia has started rolling out the Windows Phone 8.1 Lumia Cyan update, but only to the lucky few Windows Phone users.

The software update is being rolled out to Nokia Lumia 925 users in Finland by Microsoft as part of a pilot project.

Users anxious about the process can even go to the Nokia Store in Alexander Street in Helsinki on the 26th and 27th June and have the upgrade performed in store.

The update will not only bring Windows Phone 8.1 but also Story Teller , Living Images, new color profiles and more.

New Nokia Lumia 925 phones being sold by the flagship store will come with WP8.1 pre-installed.

@wmp
 
Ja sam pokusao preko software revovery toola, ali mi trazi update softwarea, koji nikako nece. Prijavi gresku. Ajde neka neko vidi, mozda preko recovery toola ima cyan :)
 
E to ne znam već. Meni nije hteo da se apdejtuje iz same aplikacije pa sam skinuo ovo i prošlo je bez problema...
 
Meni na whatsapp ne prikazuje notifikacije, tek kad uđem u app...

@darko...

imaš PM
 
Meni whatapp sad posle zadnjeg apdejta izgleda proradio ,upravo su mi stigle dve notifikacije .
 
Brzi mi tt sad,brze se ucitava...
 
Takodje brzi TT a i Skype je dobio update i on je malo brzi, medjutim i dalje nema Send File opcije...kako mi idu na zivce sa timeee.
 
Meni nije jasno kako nisu stavili transparentni tile, i dalje je ona cyan ?!?
 
Meni nije jasno kako nisu stavili transparentni tile, i dalje je ona cyan ?!?



Bas je cool taj logo zamisli kako bi odvratno bilo kada bi bilo,providno..

Imas program za tu transpatenciju tile-a, postavis tile i nakacis koji hoces program.
 
Ma trebalo bi da bude izbora ,ko hoce transparent neka stavi ,recimo na osmici music tile je bio odlican sa sve animacijom kad ide pesma ,dok sad samo moze da bude transparent bez live tile.
 
Izasao Photoshop Express, odlican..
 
Pa ono, fino je upeglana, ima sve opcije koje bi mi trebale a da ne moram da prebacim na komp sliku.. Quick Fix opcija mi deluje kao taman ono sto treba fotkama na mojoj kamerici da izgledaju dosta bolje..
 
Update skype je za sve bez obzira na region, dobio sam ga na 8 i na 8.1...

Inače, postao sam rekorder u jednoj jako glupoj stvari... Digao sam okruglo 10 puta na 8.1 i isti broj vratio na 8... Kako moje, tako od familije...

:d
 
Update skype je za sve bez obzira na region, dobio sam ga na 8 i na 8.1...

Inače, postao sam rekorder u jednoj jako glupoj stvari... Digao sam okruglo 10 puta na 8.1 i isti broj vratio na 8... Kako moje, tako od familije...

:d

AHahaha.... Ti si bre lud covek :D . Ja sada ne bih mogao da se vratim na 8 . Uzeo juce od cure , i nekako sad navike na ovom, ovaj action centar mi uopste nije trebao na 8 ali sad sam navikao na njega toliko da ne gledam uopste notifikacije na lockscreen, samo glance i action centar.

A i 8.1 mi radi odlicno, nemam nikakve zamerke.
 
Nazad
Vrh Dno