Šta je novo?

Windows Phone 8.1

Ne razumem se ni malo, ali čisto laički razmišljam, pa ne znam kako je isto 5,1V - 0,7A, naspram 5V- 0,75A?
 
Ne razumem se ni malo, ali čisto laički razmišljam, pa ne znam kako je isto 5,1V - 0,7A, naspram 5V- 0,75A?

Razlika izmedju 5V i 5.1V je 0,1V sto je zanemarljiva razlika, isto kao i za amperazu, 0,7Ah je isto sto i 700mah naspram malo jacih 750mah. 1A=1000ma ili kod potrosaca 1Ah=1000mah. To su zanemarljive razlike izmedju doticnih punjaca. Problem u duzini i kvalitetu punjenja se vidi npr kada bateriju od 2Ah punis punjacem koji ima izlaz 550mA, dok je neki prosek da se puni punjacem sa izlazom od 1.3A. I zakon kod amperaze je: sto vise to bolje, ne moze mu skoditi jer baterija uzima koliko joj treba, ovo ne vazi kod napona (voltaze). Nadam se da sam ti malo pojasnio :)
 
Nije mytube bio besplatan ,mozda ranije na kratko ,kao sto ce biti i sad .
 
Jeste da je off ali moram da napisem. Ne mogu da vjerujem da mi je usb kabal pravio problem u vezi punjenja. Pisao sam da mi je punio 5 sati pa i vise, uzmem kabal od caletovog samsunga sgh y8000 i ubacim na punjac i sad sve radi kako treba... Sta su oni ubacili u pakovanje kakve kablove ja nemam pojma. Sad se puni za malo vise od 2h. :)
 
Kako se loguje sa gmail nalogom u myTube i dali je to moguće, evo čačkam, ali ne nalazim... :/
 
Nađoh... ;) Nego, nisam znao da nema recording i upload istog... Youtube HD i dalje najbolji i još free...
 
Poslednja izmena:
Vec sam pokazao kako youtube hd utice na bateriju,a i desavalo mi se dosta puta da mi izbaci iz app ,mytube je super ,dobra je i onetube ,moze i direktno klip da de pretvori u mp3.
 
Vec sam pokazao kako youtube hd utice na bateriju,a i desavalo mi se dosta puta da mi izbaci iz app ,mytube je super ,dobra je i onetube ,moze i direktno klip da de pretvori u mp3.

Jel ima mogucnost da se skine mp3 iz videa u telefon?

Znam da moze da se slusa samo zvuk iz videa ali nisam video opciju da se skine.
 
Poslednja izmena:
Na onetube ima ta mogucnost da se iz videa skine mp3 i sacuva u fon.
 
Ne mora da mytube da radi u pozadani. Podesis samo na njemu opciju "resume as audio in bacgraund".
 
myTube me je opasno razocarao u poslednje vreme. Na mobilnom netu cesto nece uopste da pusti klip, cak ni audio samo.. Dok youtube iz IE-a radi bez greske..
 
Ja sam komplet prešao na Youtube mobilni sajt jer nijedna app ne nema Youtube to TV opciju. Ama baš ništa mu ne fali. Ovako bez toga onaj stari MS YT app i Metrotube. Taj mytube sam probao i nimalo mi se ne sviđa.
 
Kako se instalira deezer, mora srpski region/store?
 
Prema WPC)u Cyan update je polako poceo da se siri :)

Ljudi kako vam se dopada Swipe tastatura na WPu, ja kazem da je ko munja :) Motherxxxxx. :D
 
Nazad
Vrh Dno