Šta je novo?

Windows Phone 8.1

Pogledao sve sto me zanima, uglavnom zadovoljan... Kad ce 8.2? :d
 
I ja odradio update na 8.1 i to veoma brzo na Lumia 520, nisam imao nikakva kočenja. Sad da vidimo šta sve ima. :)
 
Jedno pitanje ,jel mogu da stavim na punjac dok ide ono migrating your data ,vec je pri kraju ?
 
Resio sam problem, evo zavrsavam install, jedva cekam da se zavrsi :)
 
Sada na wp8.1 kada kliknem na slušalicu, pa odem na kontakte čim izaberem kontakt odmah ga poziva, može li to da se isključi?
 
Ne, klikom na kontakt ga poziva a desno imas ikonicu koja ti prikazuje detalje kontakta...
 
za detalje mora da zadrsis prst na kontaktu i imas opcije :) a desno ikonica je tu ;)
 
jel neko nasao gde se stavlja da pokazuje bateriju u procentima?
 
Ne mozes da promenis ikonicu ako na to mislis. Procenat gledas tako sto povuces notification centar na dole i onda se ispod baterije pojavi procenat...
 
Moras da se prebacis na us region, jezik sve... Valjda na search taster umesti binga ide cortana...
 
Ma jok ,sve sam namestio al je nema ,i sto vise nema background procesi ?
 
Ne znam onda, nisam se ni trudio oko nje. Background procesi su ti sad u battery sense tj tu imas mogucnost da blokiras odredjenu app.
 
Da da ,nasao sam :)
A kako da stavim da sa facebook beta notifikacije stizu u action centru ?
 
Poslednja izmena:
Ako se ne varam nema više onih podešavanja za wifi, ono da šteluješ da li će da se gasi sa ekranom ili ne.
 
Update radim preko phone update-a u podesavanjima, ali mi 8.1 jos uvek nije dostupan na 520-ici?
 
downloading updates, preparing to install, sto koraka aaaaaaaaaajde već jednom :D
 
Izgleda da sam naleteo na prvi ozbiljniji bug. Koristim Ativ S. Posle par slikanja kamerom zatim pregledanja slike i vracanja u camera mod samo crn ekran se prikazuje bez mogucnosti za novim slikanjem. Takodje kada sam posle toga ulazio u neke aplikacije za slikanje ni jedna ne funkcionise - jedino se vidi pomenuti crni ekran bez mogucnosti za slikanje. Jako ozbiljan problem, nisam uspeo nikako da ga resim osim resetovanjem telefona. Da li se jos nekom desava ?
 
Proradio push za gmail. U sync podesvanjima staviti "as items arrive" i to je to. Jedino sto nema zvucno obavestenje kada stigne mejl, to me malo nervira.
 
Izgleda da sam naleteo na prvi ozbiljniji bug. Koristim Ativ S. Posle par slikanja kamerom zatim pregledanja slike i vracanja u camera mod samo crn ekran se prikazuje bez mogucnosti za novim slikanjem. Takodje kada sam posle toga ulazio u neke aplikacije za slikanje ni jedna ne funkcionise - jedino se vidi pomenuti crni ekran bez mogucnosti za slikanje. Jako ozbiljan problem, nisam uspeo nikako da ga resim osim resetovanjem telefona. Da li se jos nekom desava ?




Ja sad videh da mi sistemska aplikacija za kameru ne radi.
 
Nazad
Vrh Dno