Šta je novo?

Windows Phone 8.1

Meni je na 65%... popušit ću pola kutije cigareta do kraja...
 
I sad ide "preparing to install.." od nekih.. sat i pol... xD
 
Brzo je dosao do ~75% na preparing ali ovih poslednjih 25% bas razvlaci, 89% trenutno...
 
Nemoguce ako si se prijavio za dev preview... Sta ti kaze kad mu kazes check for update?

P.S. Moj ne planira da mrdne sa 96% izgleda...
 
Tek ce na 96% da zaglavi dosta, vidim da svi kukaju na WPC. Ja sam na spinning gears sad i tu jos gore napreduje :D
 
Šiklja mu para na otvor za slušalice :D
 
Bio sam tamo u "waiting room" taman u trenu kad je došao prvi update.. točno u 13.00 :)
hehe, mislim da ni smak svijeta ne bi očekivali onako uzbuđeni.. grupni update.. lol!
 
Jel'? a u fak... idem do samoposluge po još jednu kutiju onda... :(
 
Ja sam na oko 60% gears-a a vec jedno 15tak min se okrecu ako ne i vise...
 
Evo ga sledeci korak, migrating data za razliku od prvog ovaj ima 19 koraka umesto 6 :)

Koliko vidim ovi sa 1520 su zavrsili, dakle isplati se quad :)
 
meni je sve brzo odradio! Sada je install i videcemo koliko ce to da potraje
 
kad udjem u app preview for developers, vide mi tamo ne stoji stiklirana stavka koju trazi. Cim se ulogujem samo mi izbaci you must be registered as a developer to download bla bla... Kako je to moguce kad sam to davno vec odradio?
 
evo me sa novom kutijom :D
progress bar na gearsima nije ni do pola stigao :)
 
Imate posle update za Viber, Here Maps, Here Drive+, Podcasts, Calendar, Games itd... E da, apdejtujte i mape jer su i one nove.
 
Au sto malo izgledaju ovi tile-ovi, trebace privikavanje na ovo :)
 
Prošao prvi updejt, evo i drugi prolazi..krećemoo...
 
y3u8anuj.png
 
Kod mene stoji restarting I ne desava se nista
EDIT: Krece sa instalacijom ,al mi je dva puta ponudilo instal wp 8.1 I oba puta sam kliknuo instal da li je tako kod ostalih ?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno