Šta je novo?

Windows Phone 8.1

Joebelfiore:
As far as i know ,all lumia phones will get WP8.1 .They should all work with dev preview.
Znaci postoji sansa da neki modeli ne dobiju dev preview .
 
Po svim najavama biće danas sigurno i da, očekivano negde oko 17h po našem vremenu. Tako da možete mirno na posao, fakultet, školu itd. :D
 
Nisam jer danas upravo to i radim :D Doduše 8.1 nije razlog za to :)
 
Ko izmisli te vremenske zone ***o ga pas :D
Hocu odma :) Ja sam WP lover :D
 
GDDR3 update je sprzio hektorov telefon.. da vidimo ko je sledeci :)
 
Teško da je to bio razlog, pogotovo što je GDR3 bio identičan kasnijem, regularnom apdejtu. Ovaj put će biti razlika između preview-a i finalne verzije koja će doći za 2-3 meseca.
 
Ljudi...meni je spreman. Je li jos nekom spremno, je li neko odradio?
 
Update-ujem ali prvi apdejt nije 8.1 vec 8.0 ali na kraju je 166, bio je 155 ranije. Verovatno neka nova priprema za pravi 8.1.
 
Da, 8.0.10532.166 je u pitanju, no dobro evo skoro pa je gotov pa ce 8.1.
 
Ali čim se taj update instalira, naći će pravi 8.1 nakon reboota ;)
 
Drma me adrenalin više nego za doček Nove godine.. ahaha!!
 
A kad se ocekuje update za konvencionalne korisnike?
Ono fazon kad odem u settings/update/check update
Bez onog dev preview
 
Ja sam vec dobio neki apdejt kad sam aktivirao dev preview ,dal je to to ,mislim da priprema za 8.1?
 
Napisao sam gore, Prethodni "155" apdejt je pusten jos u decembru, ovaj poslednji ide sad u sklopu WP8.1 update-a i nosi oznaku 8.0.10532.166, proveri u about sta ti pise...
 
Ako si to učinio oko 13:00 po našem vremenu, onda je priprema.. a ako si aktivirao DP ranije, to su neki firmware updates..
Evo, nakon što mi je instalirao pripremu za 8.1 ide na na pravi 8.1 - skida ga već 3 min na wifi :)
 
Samo da im se ne DDOS-aju serveri sad.. mogu zamisliti koliko miliona uređaja DOS-a MS-ove servere :)
 
Skinuo je, sad je na "pripremam se da instaliram" na 20%...
 
Mada i ovo mi je nesto brzo skinuo, cenim da ce par apdejtova da bude...
 
Nazad
Vrh Dno