Šta je novo?

Windows Phone 8.1

Da, ali bez brenda Verizon, na maski kod L930.
 
Heh... nisam ni znao da postoji WPSrbija... :d
 
Imaju i na Fejsu neku stranicu.Požuri da je lajkuješ. ;)
 
Od kad crnogorci pricaju hrvatski? :d
 
Svi telefoni ce dobiti jos jedan red plocica ,bezobzira na velicinu ekrana ,nisam znao :)
 
A od kada svi imaju žiro-račune na egzotičnim Pacifičkim ostrvima?
Crna Gora = Poreski Raj. A i lakše je održavati sajt iz M.N. nego iz Evropske Unije. ;)
 
Poslednja izmena:
Ne znam nista novo na zadatu temu ali cinjenica je da je MS utorak-cetvrtak kompanija i da uglavnom tada izlaze "novosti". I GDR3 tj prethodni preview je izasao u utorak. Tako da cenim da pricamo o danas ili o utorku sledecem. Ako naravno ne bude novog odlaganja...
 
Nista danas...

@joebelfiore

Yowza, you're going nuts 4 #WP8.1 dev preview. Everyone relax thru weekend, check in early next week. Enjoy Win8.1 update, write apps! :)
 
Bolje bi im bilo da bude ponedeljak ili utorak :)
 
Jel moze neko da mi pojasni malo, kad se ja prijavim za preview for developers i dobijem 8.1, koliko sam shvatio to nije zvanicna verzija vec za developere i to bi valjda trebalo da sluzi da developeri par meseci ispitaju sistem i prijave neke eventualne nedostatke koje bi microsoft kasnije ispravio pre izbacivanja zvanicnog ota. Ali otprilike tu ne bude mnogo izmena vec 99% bude kao i preview for developers. E sad, mogu li ja da se prijavim za preview for developers i probam 8.1, pa kad bude posle izasao zvanicni ota ja da se update-ujem na njega (iako sam prijavljen na preview for developers)? Da ga izbrisem nekako ili sta ti ja znam? I najvaznije, gubi li se garancija prijavljivanjem za preview for developers i ubacivanjem 8.1 pre zvanicnog update-a? Neki kazu da, neki kazu ne, uglavnom su podeljena misljenja. Jesam radoznao da vidim kako izgleda i radi novi 8.1, ali ako to sa sobom nosi i gubitak garancije ipak bih se strpeo jos par meseci.
 
Jel moze neko da mi pojasni malo, kad se ja prijavim za preview for developers i dobijem 8.1, koliko sam shvatio to nije zvanicna verzija vec za developere i to bi valjda trebalo da sluzi da developeri par meseci ispitaju sistem i prijave neke eventualne nedostatke koje bi microsoft kasnije ispravio pre izbacivanja zvanicnog ota. Ali otprilike tu ne bude mnogo izmena vec 99% bude kao i preview for developers. E sad, mogu li ja da se prijavim za preview for developers i probam 8.1, pa kad bude posle izasao zvanicni ota ja da se update-ujem na njega (iako sam prijavljen na preview for developers)? Da ga izbrisem nekako ili sta ti ja znam? I najvaznije, gubi li se garancija prijavljivanjem za preview for developers i ubacivanjem 8.1 pre zvanicnog update-a? Neki kazu da, neki kazu ne, uglavnom su podeljena misljenja. Jesam radoznao da vidim kako izgleda i radi novi 8.1, ali ako to sa sobom nosi i gubitak garancije ipak bih se strpeo jos par meseci.

Baci pogled na All you need to know about the Windows Phone 8.1 'Preview for Developers'
 
DA

Nokia Software Updater for Retail je program koji je nekada bio rezerviran za prodavače/servisere, i kada ga je Nokia prije par mjeseci odlučila ponuditi svima onda je dobio i novi naziv
Nokia Software RecoveryTool.
Ja sam radio flešanje s njim, i radi savršeno svoj posao.
 
Čuj! Ne čepim ti se, ja sam hteo da ustanovim (čisto da probam), radi li i kako, tako da sam uradio svoje L920, L1020 i komšjin E72... fercera...
 
A sto kazu mrcho, jel vrijedi instalirat' unatoc svim pricama? :D
 
Ma trolujem bre ovaj crnogorsko-hrvatski sajt :)
 
On je ubačeni trol, angažovan od foruma i koji se aktivira po potrebi...:D
 
Poslednja izmena:
Cool, mada kako taj push utice na bateriju, jel je bolji od provere mail-a na sat vremena???
 
Dal je moguce da i dalje ima ovakvih pitanja :) I onda sam ja freak za bateriju.. Meni je logicno da manje trosi bateriju, jer pushuje samo kad ti neko posalje mejl.. nema tog osvezavanja na pola sata, sat..
 
Nazad
Vrh Dno