Šta je novo?

Windows Phone 8.1

To je do aplikacije...

Jel nekome u Office-u otvara dokumente kada idete na sd card?
Meni stoji i ne reaguje, a postoji folder Documents na sd kartici...
 
Nemam problema sa Messengerom, nijednom nije pukao. Ovo drugo ne mogu da probam, nemam SD :)
 
I nasao sam jos nesto ,kad udjem u storage check ,pa kad udjem na app detalji da vidim koja app koliko zauzima ,ne pokazuje sve igre i app koje imam kao ranije ,sad samo pokazuje pojedine.
 
Kapiram da prave update fix za ovo :D od kako sam updateovao na 8.1 ovaj Games hub se dva puta azurirao, valjda ce treca sreca :)
yga9yqyn.png
 
Bas sam sad hteo ovo da prijavim ,mozda zbpg toga ne pokazuje koja igra koliko zauzima
 
"Old applications such as WPV Deployer 2.0 do NOT work with wp8.1 (used to work with wp8)"

Cisto da znate... Za sad je ovako.
 
Ja sam Cortani dao otkaz, dok ne nauci Srpski...
Meni je mnogo bitnije sto gubim Tihe Sate :D dobra je funkcija.
 
Brisi ovo "tihe sate " dok ne vidi Boris :D
Jel zna neko kako se koristi ovo ,project my screen ?
 
Poslednja izmena:
Greota što Cortana nije neka Gordana, pa da se ispričamo, još kad bi mogla da govori i "brate", "znači", "bre", "mislim...ono"...
:d

@nvukleic

Mislim da ne treba druge sputavati u iznošenju njihovog mišljenja, pa makar bilo i pogrešno, mada se opet postavlja pitanje ukusa, o kome ne vredi raspravljati...
Iskreno, meni WP leži lepše nego iOS ili Android, ovo svakako ne znači da tvrdim da je nešto bolje u odnosu na drugo, ali da mi je MS prosto dopadljiviji... Jeste!
Opet, neko voli mogućnosti kojih je više na drugima nego na WP, a da se ne udaljavamo od teme...

Neka nam žive mobilni telefoni i svaki komentar je dobro došao...

WP8.1 je nešto što svakako vredi probati koristiti, bez obzira na to dali vam se sviđa ili ne... Pa onda ocenite sami...
 
Poslednja izmena:
ali ovo sa mejlovima je stvarno takva glupost da ja nemam reči
bar da postoji Office 365 aplikacija koju bih mogao da koristim...
 
Nokiu ne zanima nista vezano za probleme sa WP8.1 jer ga zvanicno ne podrzavaju tako da, cekam da vidim jel ce biti kakvog odgovora od MS vezano za kameru i generalno za podesavanje jezika i regije jer je tu neki problem. Gomila aplikacija koje su bile regularno prevedene na srpski su sada na engleskom.
 
Meni telefon bas uspori kad god udjem u storage sense (inace tu sada moze da se vidi koja igra koliko zauzima ) ,odradi updating vidim koliko sta zauzima i posle kad izadjem ,treba da prodje jedno pola sekunde s dok se ne pojave ikonice u app liisti ista stvar se desava i kad se vratim na home screen ,ne vide se odma svi tajlovi ,vec prodje recimo pola sekunde pa se pojave ,i to se desava sve dok ne ugasim telefon posle radi ok ,dok ponovo ne udjem u storage sense.
 
dobar update s tim što imaju i dalje da peglaju ohoho...
 
Ko hoce sat kao na htc ,neka skine clock hub ,ide tile u realnom vremenub.
 
Ja sam deinstalirao time:me, tj nisam ni znao da sad ove deploy aplikacije za *.xap ne rade i da ni necu moci da ga vratim. No sat mi ne treba, drzao sam ga zbog procenta baterije koji je sad fabricki tu tako da mi je ovo bespotrebno... Sat na glance, sat na lock screen, sat na glavnom ekranu, sat svuda u menijima, e pa bogami nece jos sat i na tile-u da mi stoji ako ne mora :)
 
Kako se ponasa ciscenje notifikacija u notification centru, kad izbrises odatle ili ides na 'clear all', da li nestane notifikacija i sa tile-a, odnosno i u samoj aplikaciji da li se to vodi kao procitana notifikacija?
 
Ja sam deinstalirao time:me, tj nisam ni znao da sad ove deploy aplikacije za *.xap ne rade i da ni necu moci da ga vratim. No sat mi ne treba, drzao sam ga zbog procenta baterije koji je sad fabricki tu tako da mi je ovo bespotrebno... Sat na glance, sat na lock screen, sat na glavnom ekranu, sat svuda u menijima, e pa bogami nece jos sat i na tile-u da mi stoji ako ne mora :)




Ček,ček, ja odradio hard reset i ostao bez time:me ali sam planirao da je vratim dok sam na L520 odradio apdejt bez reseta i time:me regularno radi inače, battery saver može da se pinuje i eto battery tile-a :)
 
Radi regularno kad apdejtujes na WP8.1, poenta price je ne rade aplikacije za deploy xap fajlova sa PC na telefon. Dakle onog trenutka kad obrises, nema ponovne instalacije. Naravno cenim da je pitanje dana kada ce to da bude reseno ali zasad je tako...

@MR. English

Da, tako je, ponistavaju se medjusobno, bar nisam video da nesto ne radi kako treba, ako naletim javljam.
 
Cool.. ili ti "u redu", "sjajno" :)
 
Radi regularno kad apdejtujes na WP8.1, poenta price je ne rade aplikacije za deploy xap fajlova sa PC na telefon. Dakle onog trenutka kad obrises, nema ponovne instalacije. Naravno cenim da je pitanje dana kada ce to da bude reseno ali zasad je tako...
To je možda kod tebe tako.Kod mene, Xap Deploy radi normalno.Jutros sam instalirao jednu krekovanu igricu, najnormalnije, preko "WPV XAP Deplorer 2.0.0". :)
 
Project my screen ne radi jos uvek , preko usb ce raditi kada MS izbaci app za to za w8.1 i w7 , a preko wireless tek sa Nokia Cyan preko Miracasta.
 
To je možda kod tebe tako.Kod mene, Xap Deploy radi normalno.Jutros sam instalirao jednu krekovanu igricu, najnormalnije, preko "WPV XAP Deplorer 2.0.0". :)

Jel mi verujes da nisam probao, na tri mesta na wpcentral sam to procitao i uzeo zdravo za gotovo jer ne verujem da ce troje njih da izmisli. Sad cu bas da pogledam...

EDIT: Ok, ******stina, povlacim rec. Deploy radi kako treba, instalirao time:me sad.
 
Poslednja izmena:
Odakle ti toliko ,meni nudi samo music games i video ?
Edit: Sad sam apdejtovao i imam isto toliko :)
 
Poslednja izmena:
ali ovo sa mejlovima je stvarno takva glupost da ja nemam reči
bar da postoji Office 365 aplikacija koju bih mogao da koristim...

Izvini, ali mi stvarno treba pojašnjenje o čemu pričaš. Office 365 radi odlično non-stop ga koristim na telefonu
 
Super fora, verujem da ce vremenom developeri dodavati transparency tilove kao opciju u samoj aplikaciji.
 
Nazad
Vrh Dno