Šta je novo?

Windows Phone 8.1

Pa koja je,onda bolja prognoza od Bingove??

Vreme u Srbiji, vidim da si skinuo vec, Ubedljivo najpreciznija, povlaci podatke sa RHMZ. Doduse mana je to sto ima samo ta predefinisana mesta za koje RHMZ i daje podatke, dakle nista od podataka za recimo trenutnu GPS lokaciju ali mi to za BG i ne treba...
 
Evo dobrih pozadina za svakoga http://www.wphomescreens.com/ kliknite na onu koja vam se učini dobra, i dobi će te Preview na 925. ;)
Evo kakve treba da budu pozadine, za 8.1.Sve full HD, za sve telefone.

fhd02.jpg


fhd03.jpg


fhd04.jpg
 
Poslednja izmena:
Jel postoji mogućnost da mi Quiet Hours radi bez Cortane? Ili da mi Cortana radi bez lokacije?

Trenutno ne, mada su najavili sa naglaskom na "brzo" da ce im jedan od prioriteta biti da omoguce quiet hours i inner circle da rae bez kortane...
 
Kako su uopste uspeli da povezu quiet hours sa glasovnim komandovanjem :)
 
Vreme u Srbiji, vidim da si skinuo vec, Ubedljivo najpreciznija, povlaci podatke sa RHMZ. Doduse mana je to sto ima samo ta predefinisana mesta za koje RHMZ i daje podatke, dakle nista od podataka za recimo trenutnu GPS lokaciju ali mi to za BG i ne treba...




Nadam se da ce developer ubaciti podrsku za geolokaciju :)
Inace malo je domacih dobrih app za wp..
 
:d

[YOUTUBE]Ups3J9Qqq7w[/YOUTUBE]
 
Nadam se da ce developer ubaciti podrsku za geolokaciju :)
Inace malo je domacih dobrih app za wp..

Nisam siguran da ce... GPS bi bio dodatno opterecenje za bateriju a prognozu kao sto rekoh preuzima sa RHMZ koji daje istu za lupam 20 gradova u Srbiji. Dakle to sto ce on tebe da locira negde na pola puta izmedju BG i NS recimo je totalno irelevantno jer ne moze da ti da prognozu za tu lokaciju...
 
Vreme u Srbiji, vidim da si skinuo vec, Ubedljivo najpreciznija, povlaci podatke sa RHMZ. Doduse mana je to sto ima samo ta predefinisana mesta za koje RHMZ i daje podatke, dakle nista od podataka za recimo trenutnu GPS lokaciju ali mi to za BG i ne treba...

Selo B. Karlovac ima a Vrsac kao grad ne postoji. Momentalni uninstall uz ocenu od 1* :)
 
Poslednja izmena:
A da Bing napravi neki update i postane stvarno no1 :) da se ne lazemo ne treba nam 5 app za vreme, nego jedna ...
 
A da Bing napravi neki update i postane stvarno no1 :) da se ne lazemo ne treba nam 5 app za vreme, nego jedna ...

Bing je odlicna aplikacija uopste joj ne treba update. Samo treba da preuzima podatke sa nekog pouzdanog izvora za nas region, npr sa weather2umbrela. i bilo bi savrseno.
 
Meni je za vreme Amazing Weather super aplikacija.
Nego, jel resio neko ovaj problem sa mobilnim net-om i IE? Sa WiFi konekcijom mi odlicno radi ali kad predjem na mobile data onda ne otvara nijedan sajt. Mada ni UC browser mi sada ne radi sa mobile data. Dok npr. b92 radi, vreme radi i sve ostale aplikacije.

EDIT: UC browser ipak radi, kao i sve ostalo sa mobile data. Ali IE i dalje ne radi. Nesto sam guglao i puno ljudi ima problem sa konekcijom.

http://social.msdn.microsoft.com/Fo...ss-on-windows-phone-81?forum=winphoneosissues
 
Poslednja izmena:
Jel koristi neko Bitcoin aplikaciju, sada je mnogo bolje integrisana u wallet i mnogo bolje radi.

Btw baterija progurala dan i sada je na 22% tako da , trosi vise ali i dalje je zadovoljavajuce.
 
Poslednja izmena:
Cesto mi se desava da se gore pokaze znak kao da je gps upaljen ,iako je ugasen .
 
Selo B. Karlovac ima a Vrsac kao grad ne postoji. Momentalni uninstall uz ocenu od 1* :)

Ne čitaš. Nije to ni do autora, ni do aplikacije, čak i piše u opisu iste. RHMZ daje podatke samo za navedene lokacije i prognozu za tu listu gradova koja je. Za one koje su na listi je po meni odličan izbor sa ubedljivo najtačnijim podacima. Onih gradova kojih nema na listi, krastavac, nije autor kriv već RHMZ...
 
Ljudi kako,vam Store sljaka, sta se zbiva kada je auto updates ukljuven? Jel ostavlja neku notifikaciju sta se azuriralo???
Sta se zbiva kada je ugasen auto updates, moramo da sami proveravamo na onu opciju check for updates???
 
Telefon celu noc na punjac i kad sam ga skinuo pre 15min bio je na 97% sad je vec na 91% bio je ukljucen gps i wifi :/
 
Ljudi kako,vam Store sljaka, sta se zbiva kada je auto updates ukljuven? Jel ostavlja neku notifikaciju sta se azuriralo???
Sta se zbiva kada je ugasen auto updates, moramo da sami proveravamo na onu opciju check for updates???
Ostavlja notifikaciju koliko je aplikacija apdejtovano na klik daje sve informacije za svaku aplikaciju, kada je poslednji put apdejtovana, instalirana etc.
 
Telefon celu noc na punjac i kad sam ga skinuo pre 15min bio je na 97% sad je vec na 91% bio je ukljucen gps i wifi :/




Telenorce i ja imam l620 ,baterija je katastrofa i kod mene ,evo u 11 sam imao 98% sad imam 88% ,stigla su mi dva mejla i apdejtovao skajp i nista vise ,inace skajp vise ne radi posle apdejta .
 
Meni je za vreme Amazing Weather super aplikacija.
Nego, jel resio neko ovaj problem sa mobilnim net-om i IE? Sa WiFi konekcijom mi odlicno radi ali kad predjem na mobile data onda ne otvara nijedan sajt. Mada ni UC browser mi sada ne radi sa mobile data. Dok npr. b92 radi, vreme radi i sve ostale aplikacije.

EDIT: UC browser ipak radi, kao i sve ostalo sa mobile data. Ali IE i dalje ne radi. Nesto sam guglao i puno ljudi ima problem sa konekcijom.

http://social.msdn.microsoft.com/Fo...ss-on-windows-phone-81?forum=winphoneosissues


Imam isti problem sa IE ...
 
Ok, slaba je baterija ali kako nece da se napuni do kraja kad je na punjacu? Neko rece da se baterija ne trosi kad je wifi on always... E pa trosi, a i viber, uzas kolko trosi.
 
Ako hoćeš da je "smart", normalno da troši bateriju..
 
Kupite 720 malo je bolji po tom pitanju :)
 
Ok, slaba je baterija ali kako nece da se napuni do kraja kad je na punjacu? Neko rece da se baterija ne trosi kad je wifi on always... E pa trosi, a i viber, uzas kolko trosi.

Baterija dok je na punjacu i kad se napuni , prestane da se puni na neko vreme dok ne padne npr na 95% nisam siguran tacno dokle. Pa onda se dopuni, moguce da si skinuo u trenutku kada je pustao da se isprazni malo. Ali to sto mnogo trosi to je vec druga stvar. Ja sam se juce zezao sa kortanom, skinuo mape updatovao par aplikacija, malo gledao novi arial na mapama, whatsapp radio puno, skype malo, neki poziv i 30ak poruka, i 720 progurala dan, oko 1h sam imao 22% . Trosi vise , dosta vise sa kortanom jer jos uci o nasim navikama itd, ali opet jedan dan je zadovoljavajuce, mada pre update nocu oko 1-2h sam imao uvek oko 45-60% baterije.
 
Evo nasao sam manu. Ponekad mi ne otvori novu poruku u Messanger-u vec aplikacija pukne. Kad otvaram poruku iz status bara.
 
Nazad
Vrh Dno