Šta je novo?

Windows Phone 8.1

@dejan87dex kako imas Slave i praznici? Jel to kad se stavi nas region ili? Hvala u svakom slucaju :)

To je valjda kako ti je msn nalog podesen. I ja to imam , i ako mi je region USA. Ali prikazuje samo nege jako vazne praznike.
 
Meni prvi put kad sam otvarao stranicu islo nenormalno sporo. Sada vec sve ok.

A swiftkey tj word flow radi uvek na eng tastaturi. Nema ga za nas jezik jos.



Neće i dalje nikako IE

Od vremenskih app, nija da ih nisam probao milion, možda i sve, weather to-go se pokazala najtačnijom i najpouzdanijom
 
@dejan87dex kako imas Slave i praznici? Jel to kad se stavi nas region ili? Hvala u svakom slucaju :)

Ima godinu a mozda i dve to sam setovao sa nekog MS-ovog sajta, uglavnom bio je fazon da se ubace praznici poredjani po Regionima u tvoj kalendar.

Mogu ti reci da ima dosta praznika i Slava, malte ne svaki drugi dan neka Slava :)
 
Ima godinu a mozda i dve to sam setovao sa nekog MS-ovog sajta, uglavnom bio je fazon da se ubace praznici poredjani po Regionima u tvoj kalendar.

Mogu ti reci da ima dosta praznika i Slava, malte ne svaki drugi dan neka Slava :)

Hehe stvarno ? Meni daje samo neke vazne praznike, novu godinu , bozic, uskrs, i tako nesto.
 
Pa koja je,onda bolja prognoza od Bingove??
Bolja je svaka druga :d
Bolja je The Weather Channel (Nokia Corporation), ali i na nije savršena.
AccuWeather je bila najpreciznija, ali radi samo kada staviš engleski jezik (ovo je za Borisa :D ),
nisam probao na wp8.1 možda su sredili taj problem, a nekada (prije pola godine) je radila na wp8.

Kada već pričamo o vremenskim prognozama, onda svakako isprobajte jednu "domaću" od bosanskog programera (Izdavač: dinchy) , a zove se PROGNOZA, radi i na srpskom, a i engleskom.
Ja sam zadovoljan i trenutno koristim ovu, podatke preuzima sa openweathermap.org, grafički je dobro odrađena.

edit:
@nuk
weather to-go je odlična, to sam zaboravio, vrlo precizna.
 
Poslednja izmena:
Weather to go najbolja po meni ,precizna ,odlican live tile i lock screen .
 
Sad sam skinuo Vreme u Srbiji, domaca app pa cu da je poredim par dana s Bingovom :D
 
Nije dobra nijedna.One koje su tačne, nisu estetski dobro urađene. :S:
Network+ mora da se ručno ažurira, pomoću sys app pusher.Barem je kod mene bilo tako.A koji Windows telefon, ima 2 SIM kartice?

Meni sam store azurirao to .
 
Izgleda da ipak i nije strasno sa baterijom. Evo 62% od justros. Progurace dan ladno. Mada pre sam toliko imao u 00h nocu .
 
Neznam, meni je gutao bateriju, juce oko 23h je bila 100% a do 18h je izdrzala i sada je na punjacu.
Videcu jos, mozda ima puno pozadinskih procesa, negde ta struja ide , a battery sense mi ne prikazuje neke Sokantne rezultate :)
 
Jel postoji mogućnost da mi Quiet Hours radi bez Cortane? Ili da mi Cortana radi bez lokacije?

A i na IE mi ne radi Data connection dok na drugim aplikacijama radi :O
 
Poslednja izmena:
Pa kako ti mislis da ti asistent radi bez opreme za rad :D E nece, da moze.
 
Meni IE radi, samo je malo sporiji. Ali nekako drugacije prikazuje stranice. I da, preporuka za Vieather.
 
Samo da se upišem na temu da bih je lakše pratio. Stigao i meni WP8.1 i vidljiva su unapređenja.

Interesantne su reakcije pojedinaca, koji su do juče pričali kako je mogućnost customizacije na Androidu glupost i bespotrebna stvar, kako vole minimalizam wp-a i sl, a sad se oduševljavaju najobičnijim wallpaperom... A da ne pričam o pomami za f'ing Cortanom, kao da su takve aplikacije imalo upotrebljive i da ćete ih za bilo šta koristiti u doglednoj budućnosti...

No dobro, da ne flejmujem :p :d.
 
^ haha :)

Sa 8.1 1020/1520 a i ostale bolje nokie stvarno dobijaju novu dimenziju upotrebljivosti..
 

Sta haha, kao "pokidao je", "bravo ti ga kralju"? :) Znao sam da ce da bude ovakvih pametnih komentara, cudi me da ovoliko kasne.. Da su smanjili ikonice, povecali razmak izmedju ikonica i onda stavili wallpaper iza, ja bi prvi hejtovao i smejao se, ovako je vrh fazon i drugacije od klasicnih wallpapera, nisu mogli bolje da odrade kad je vec pritisak za tako necim bio preveliki.. i i dalje je totalno u WP stilu.
 
Razmisljao sam o tome...vidljivost wallpaper-a je obrnuto proporcionalna funkcionalnosti. Kad postavim tile-ove aplikacija tako da mi koriscenje bude sto brze i efikasnije, wall ne dolazi do izrazaja. Kada postavim dosta transparentnih tile-ova i/ili ih povecam, a netransparentne skonim "dole", cesto uhvatim sebe da skrolujem cesto gore - dole. Kakve sam nebuloze sad izlozio ovde :)
 
Sta haha, kao "pokidao je", "bravo ti ga kralju"? :) Znao sam da ce da bude ovakvih pametnih komentara, cudi me da ovoliko kasne.. Da su smanjili ikonice, povecali razmak izmedju ikonica i onda stavili wallpaper iza, ja bi prvi hejtovao i smejao se, ovako je vrh fazon i drugacije od klasicnih wallpapera, nisu mogli bolje da odrade kad je vec pritisak za tako necim bio preveliki.. i i dalje je totalno u WP stilu.

Samo ti donosi zakljucke :) Za jedno 5 godina kad na wp budes imao opcije kao na 2.3 androidu ali u wp stilu imaces priliku da probas ''nesto novo i osvezavajuce'' a do tada zna se- sta ce ti to :d

@ ostali, ovo se odnosi samo risbo-a, interno zezanje, ne krecite u rat :)
 
Haha kao za mene i onda 'krisom' ubaci, kad za 15 godina bude kao 2.2 android.. :) Nije bilo zanimljivo ni prvi put :)
 
Razmisljao sam o tome...vidljivost wallpaper-a je obrnuto proporcionalna funkcionalnosti. Kad postavim tile-ove aplikacija tako da mi koriscenje bude sto brze i efikasnije, wall ne dolazi do izrazaja. Kada postavim dosta transparentnih tile-ova i/ili ih povecam, a netransparentne skonim "dole", cesto uhvatim sebe da skrolujem cesto gore - dole. Kakve sam nebuloze sad izlozio ovde :)

Dosta se slazem. I ne volim sarenilo. Stavio sam privrmeneo cortana look wallpaper , jer je Cortana Cool , mada upravu je covek ^ da apsolutno nije nista sto bi koristio puno, pogotovo ne u javnosti :D . Tako da ubrzo ce i ona da leti i ovaj wallpaper ali eto sad malo da furamo wp8.1 fazon :D .
 
Sta haha, kao "pokidao je", "bravo ti ga kralju"? :) Znao sam da ce da bude ovakvih pametnih komentara, cudi me da ovoliko kasne.. Da su smanjili ikonice, povecali razmak izmedju ikonica i onda stavili wallpaper iza, ja bi prvi hejtovao i smejao se, ovako je vrh fazon i drugacije od klasicnih wallpapera, nisu mogli bolje da odrade kad je vec pritisak za tako necim bio preveliki.. i i dalje je totalno u WP stilu.
+920
+1020
 
Sta haha, kao "pokidao je", "bravo ti ga kralju"? :) Znao sam da ce da bude ovakvih pametnih komentara, cudi me da ovoliko kasne.. Da su smanjili ikonice, povecali razmak izmedju ikonica i onda stavili wallpaper iza, ja bi prvi hejtovao i smejao se, ovako je vrh fazon i drugacije od klasicnih wallpapera, nisu mogli bolje da odrade kad je vec pritisak za tako necim bio preveliki.. i i dalje je totalno u WP stilu.

Znači, upravo smo saznali da postoje WP8.1-cool-vrhfazon-wallpapers i sviostali-******-wallpapers... Zaboga, Borise, wallpaper je wallpaper, nevezano šta se nalazi od ikonica, ups oprostite tileova, na njemu. Ali dobro, ubeđujte sebe da ste "drugačiji", "avangarda" mobilnih OS-a... Samo nemojte kao argument da koristite "novinu" koja kod konkurencije postoji... pa praktično od kad postoje i oni, i da to predstavljate kao nešto cool/vrh fazon... Dozlaboga je smešno.
 
Nazad
Vrh Dno