Šta je novo?

Windows Phone 8.1

Ahaa nisam te razumeo ,da sacekamo ipak je ovo beta .Mada ona opcija report problem i ne radi ,ne znam kako ce ljudi da kazu sta ne radi kako treba ,jedino u komentarima na store.
 
Sta radim pogresno?
Instalirao sam tu operu, vrti malo onaj kruzic i zatvara app posle pa sekundi... WTF?
Ovo nije beta nego alpha...strasno
Eto to je dokaz kad se nesto preko k.... radi, tako i ispadne.
Cak je UC Browser od njih profesionalniji... Kanal
 
Ma da, u crashovanju :)
 
I meni UC dobro radi, nije ni jednom kresovao. Samo sto mi se ne svidja izgled svake strane, tj kako je prikaze. Ali je podnosljiv :D A opera je isla uninstal posle 3min... Radila je, ali uopste nije prilagodjena za 1080p, moram lupom da gledam
 
Poslednja izmena:
Izasao update za Operu i opet isto puca :D kao sto neko rece kao da nece zbog naseg regiona da sljaka... Neka oni porade na njoj, necu da se zaludjujem..
Za sada UC i IE su odlican tandem.
 
Ali meni opera radi super ,samo sto ne moze da reprodukuje video sa nijednog sajta ,konkretno mislim na youtube .
 
I meni puca opera cim udje u app.
Lumia 525, US region, wp 8.1 dp,
 
Meni loading pise na arapskim, i uopste ne mogu ni da pokrenem. 520.
 
meni je UC pucao pre nekoliko meseci, pa sam prešao na IE
ali sad radi odlično, osim što ne prikazuje YT klipove na nekim forumima
 
Kod mene opera radi ok. Lumija 625, region srpski, jezik i tastatura engleski.. jedino sto ne pusta video.
 
Ne znam da li otkrivam ameriku, ali mi je baterija u poslednje vreme curila ko luda dok nisam isključio BATTERY SAVER. Evo od 14 popodne pa do kraja utakmice mi stoji 100%, sa isključenim WiFi i 3G, niko nije zvao, niti je bilo sms-a. Definitivno je u tome problem, jer sam pre toga sve pisključivao... btw ČESTITAM NAŠIM KOŠARKAŠIMA NA NEVIĐENOJ UTAKMICI! Možemo i do finala, a i ako pak budemo igrali sa Litvancima za bronzu, mislim da imamo veliku šansu! Odavno nisam video našu reprezentaciju da igra ovako lepršavo... kao nekad... :) bravo Sale!
 
pevu6a7e.png
Konacno :D posle danasnjeg updatea ...
 
^^ Baš leti,isprobao sam je sada ponovo,mnogo bolje nego prvog dana,svaka im čast na ozbiljnosti,jedino mi bode oči izgled,bilo bi lepo da ga prilagode wp-u a ne da izgleda kao na symbianu.



Kada ste kratki sa internetom opera je fenomenalan izbor,za drugo je ipak ie mnogo bolji izbor.



Bilo bi lepo da objave i običnu verziju.
 
Odkako sam presao na WP Operu sam i zaboravio, cini mi se da postoji i Mobile verzija pored Mini verzije?!

Ja operu Mini i pamtim po kompresiji , tj ustedi MB :)



Mobile verzija pudta valjda flash video, dok je Mini verzija prevashodno bila port sa Java telefona na Symbian, Android, IOs..

Konacno i na WP ;)

Klasika sada ce UC da pusti neki update, cisto da podseti korisnike da je to zrelija app na WP od Opere ;)
 
Poslednja izmena:
Kopirao sam pesmu iz music foldera na sd kartici u ringtones folder na telefonu preko files aplikacije,kada preko iste aplikacije otvorim ringtones folder pesma je tu ali u podesavanjima na telefonu kada zelim da je postavim za zvono ne vidi je. Da li je neko imao taj problem?
 
Kopirao sam pesmu iz music foldera na sd kartici u ringtones folder na telefonu preko files aplikacije,kada preko iste aplikacije otvorim ringtones folder pesma je tu ali u podesavanjima na telefonu kada zelim da je postavim za zvono ne vidi je. Da li je neko imao taj problem?

Zanimljivo.. Ako je to onaj Music/Ringtones folder kao kad povezes na pc, moralo bi da radi.
 
Ringtones folder podrazumeva skladiste melodija kracih od 1min ili do 1min ubacenih preko aplikacije koja skida melodije i snima ih u isti ili Ringtones Maker od Nokie koji cutuje mp3 fajlove sa telefona i smesta ih u taj folder.



Sta se bunute na IOSu nema za djabe da se ubace melodije, zato svi drze one *****ne ios melodije :D
 
Poslednja izmena:
Ringtones folder podrazumeva skladiste melodija kracih od 1min ili do 1min ubacenih preko aplikacije koja skida melodije i snima ih u isti ili Ringtones Maker od Nokie koji cutuje mp3 fajlove sa telefona i smesta ih u taj folder.





Sta se bunute na IOSu nema za djabe da se ubace melodije, zato svi drze one *****ne ios melodije :D


Ma ne bunim se ja samo mi je cudno da ga ne vidi,inace ringtonove ubacujem preko kompa,ovo sam samo probao. A to da moraju biti krace od minut nije tacno posto imam cele pesme ubacene preko kompa i rade potpuno normalno.
 
Kopirao sam pesmu iz music foldera na sd kartici u ringtones folder na telefonu preko files aplikacije,kada preko iste aplikacije otvorim ringtones folder pesma je tu ali u podesavanjima na telefonu kada zelim da je postavim za zvono ne vidi je. Da li je neko imao taj problem?


Isto mi se desilo. Ne vidi fajl. Izgleda mora preko kompa ili ringtone maker. Jos jedna glupost za wp :)
 
Kako se ponaša baterija sa uključenim gps i motion data(sensor core) , bilo mi je do sada isključeno .
 
Nazad
Vrh Dno