Šta je novo?

Windows Phone 8.1

Ma bzv ... super je zamisao, ali laguje...
 
Pa to smo svi otkrili prvoga dana, i nakon par minuta deinstalirali.
Neki su čak imali lag nakon deinstalacije pa treba uću u "Kids korner" da se izbrišu ostaci te nedovršene aplikacije.
 
Novi Tapatalk, sredili su onaj problem da ne vidiš sta pišes kada se koristi "quick reply" i još neke stvari..
 
Fala bogu sad cu da updateujem :)
 
Vi ste ladno svo vreme tako koristili :d Samo uradis back jednom i opet tapnes na polje za kucanje..
 
Znam ja za taj način, ali sada ne treba tapkati 2 puta jer napokon radi kako treba.
 
Naišao sam na još jedan roblem, koji se pojavio na L925 i L920... Koliko sam imao prilike videti, pojavio se još nekim korisnicima...

Nakon reprodukcije youtube ili nekog drugog sajta sa video zapisom, često se desi da se IE blokira, odnosno da ne reprodukuje video... Vraćanjem na poniovnu stranu ili učitavanjem iste, problem se reši i video se reprodukuje..., ali... Nekad se zna dogoditi i ovo, kao kad na TV-u nemate signal i imate snežnu sliku, a u tom momentu telefon ne reaguje na ništa!!!

Jedino što vam preostaje je soft reset (volume down + power>>>>>>vibriranje, puštaj dugmiće) i ponovno podešavanje vremena i datuma...

Ovo se dešava samo na DP 8.1 i Cyan... Ne dešava se na 8!

Evo kako izgleda, možda bi mogli ovo pomenuti na "glavnoj strani" ili oformiti temu problemi i rešavanje istih, jer su neki nosili telefon u servis... Sa istim simptomima, a u servisu su napunili bateriju, jer je ostajanje na onom screenu ispraznilo istu... Po paljenju sve normalno radi...

no signal.jpg
 
Kod mene nekad ubaguje kad gledam video sa nekog sajta ,zavrsi se klip i ostane crni ekran ,i samo mogu da zatvorim tako sto zadrzim back i ugasim task.
Inace jel ste probali da kucate u landscape na tapatalku ?
 
Naišao sam na još jedan roblem, koji se pojavio na L925 i L920... Koliko sam imao prilike videti, pojavio se još nekim korisnicima...

Nakon reprodukcije youtube ili nekog drugog sajta sa video zapisom, često se desi da se IE blokira, odnosno da ne reprodukuje video... Vraćanjem na poniovnu stranu ili učitavanjem iste, problem se reši i video se reprodukuje..., ali... Nekad se zna dogoditi i ovo, kao kad na TV-u nemate signal i imate snežnu sliku, a u tom momentu telefon ne reaguje na ništa!!!

Jedino što vam preostaje je soft reset (volume down + power>>>>>>vibriranje, puštaj dugmiće) i ponovno podešavanje vremena i datuma...

Ovo se dešava samo na DP 8.1 i Cyan... Ne dešava se na 8!

Evo kako izgleda, možda bi mogli ovo pomenuti na "glavnoj strani" ili oformiti temu problemi i rešavanje istih, jer su neki nosili telefon u servis... Sa istim simptomima, a u servisu su napunili bateriju, jer je ostajanje na onom screenu ispraznilo istu... Po paljenju sve normalno radi...

Pogledajte prilog 149084

meni se ovo dešavalo pre Cyan moda
 
Eto! Meni nije..., možda nema pravila, ali u svakom slučaju, nisam našao na wpcentral sličan problem...
 
Jel ovo WA izbacuje zbog DP? 8.1.1???
 

Prilozi

  • wp_ss_20140907_0001.png
    wp_ss_20140907_0001.png
    45.1 KB · Pregleda: 174
Ma radi sve i meni ok samo mi to izbacio, kontam da je nisu optimizovali za 8.1
 
95% vremena ti ne trebaju takve funkcije, al kad ti zatrebaju, wp zna da te ubije u pojam.
Hteo da skinem nesto s Mediafire-a, kao 'downloading', naravno nista se ne desava.. Probao u UC browseru, ovog puta aktivirala se captcha, I naravno na mestu gde treba da je captcha, bela slika.. I tako, ja odustanem od te zamisli..
Ne treba ni da pogadjam da je ovako nesto piece of cake na Androidu recimo, ios ne znam..
 
krastavac, istina je da ti 95% vremena ne trebaju te opcije, ali lepo je znati da telefon moze da to uradi.

PS. ne znam da li drzis desktop user agent, ali stavi na mobile i onda ne bi trebalo da bude problema.
 
Poslednja izmena:
Jel to opet samo moj telefon radi? Na mobile verziji doduše neće, ali na desktop skida bez problema, evo prvi link koji sam našao na google-u:
 

Prilozi

  • wp_ss_20140908_0002.png
    wp_ss_20140908_0002.png
    51.3 KB · Pregleda: 125
Mislim da je krajnje vreme da popusti i vrati se nazad, ove patnje više nemaju smisla :)
 
Cekaj da probam ovo sto si okacio.

Kako odakle da izvuces zip, pa iz downloads foldera?
 
Prvi put otvorio neki sajt sa reklamom, vratio se nazad na back i kliknuo opet:
 

Prilozi

  • wp_ss_20140908_0003.png
    wp_ss_20140908_0003.png
    54.3 KB · Pregleda: 110
Ma jok, meni nista.. "still not downloading", kliknem repair, "oops, there was a problem.." Sjajno.. Hvala.
 

Prilozi

  • wp_ss_20140908_0001.png
    wp_ss_20140908_0001.png
    164.6 KB · Pregleda: 114
Nazad
Vrh Dno