Šta je novo?

Windows Phone 8.1

Zasto sad OPET nemam mogucnost dodavanja novih reci? Jel neko provalio kako na 8.1 il su i to unapredili?
 
Cekao ja ota update za 8.1 dp na cyan, ali nikako da stigne. Resim da to odradim preko kompa, kad ono komp uopste nece da prepozna telefon. Ni kao usb memoriju ni u NSU. Nista se ne desava. Imam win 7 na kompu. Verovatno je bilo o tome govora, ali sam stvarno u frci sa ispitima, pa nemam bas vremena da citam celu temu sa >100 strana. Telefon je l520. Hvala. ;-)
 
Jedno pitanje što se tiče wi fi na wp 8.1 . Da li je po default namešteno da je wi fi on i kad je ugašen ekran, nisam video to podešavanje .
 
Mislim da jeste, osim ako meni nije zapamtio podesavanje sa 8.0, u svakom slucaju nisam posle nasao gde bi to palio-gasio..
 
Baš mi se sviđa baterija. Uključen i wi fi i mobil data preko noći, ujutru vidim par mejla i par notifikacija a baterija skoro da nije mrdnula, samo 1 %. I to tek posle malo čačkanja ujutru .

Skinuo sam grdne aplikacije da isprobam , imam karticu od 16 gb , 10 klasa, cenim da neće zezati da ih prebacim na sd. Da li ima problema sa tim ? .
 
moja je memorijska mnogo sporija od te tvoje, pa sve aplikacije rade ok sa memorijske. (lumia 625, memorijska neka od 32 gb)
sto se tice toga da ti baterija za celu noc skine samo 1%, to malo nije realno jer bi to znacilo da moze da drzi 30 dana u stand by rezimu..
 
Poslednja izmena:
Meni isto skine oko 1-2%... A u battery performance aplikaciji mi pise 0% po satu
 
Pitanje jedno, da bih kupovao sa store-a jel trebam imati srpski ili mogu sa mojim usa nalogom na kome imam shitton para?

Pa kupovina ide preko wallet aplikacije. Ako imas na account-u novac, mozes i preko sajta windowsphone.com, trebalo bi da ti prepozna ukoliko imas sredstava na nalogu.
Meni je region stalno na US, kupovina ide preko internet kartice koju sam ovde uzeo i dodao u wallet (kada kliknes na buy dodajes metod placanja..).
 
Moze li mi neko reci zasto na FBu kada ga otvaram preko ie nece da skroluje glavnu stranicu kada se listanje zaustavi na Recommended Pages?
Tacnije kad krenem da listam sve ide ok dok ne dodjem do Recommended Pages i zaustavim ga tu, dalje nece da mrdne i preostaje mi samo refresh. Kako ovo da resim, osim aplikacijom fb?
 
^^Prijaviš se na link i oni ti pošalju. Inače nisu još poslali...
 
Prijavio ,poslali mi mail da sam na nekoj listi i sta dalje ? :)
 
Da li vam rade one aplikacije na lockscreen-u. Ima da se izabere da pokazuje fb, calendar , zatim sam video kod nekih prognoza. Meni šta god da postavim neće.



Provalio sam :)
 
Poslednja izmena:
Cekao ja ota update za 8.1 dp na cyan, ali nikako da stigne. Resim da to odradim preko kompa, kad ono komp uopste nece da prepozna telefon. Ni kao usb memoriju ni u NSU. Nista se ne desava. Imam win 7 na kompu. Verovatno je bilo o tome govora, ali sam stvarno u frci sa ispitima, pa nemam bas vremena da citam celu temu sa >100 strana. Telefon je l520. Hvala. ;-)

Meni se desilo. Nekompletno instalirani drajveri. Ne secam se kako sam resio. Jurio sam drajvere po netu....
 
I meni se desilo sa 520, apsolutno neverovatno, Windows ne vidi Windows telefon.. Morao sam rucno da jurim drajver, zaebancija bas bila.

Takodje, Mac OS ne vidi Windows telefone po defaultu, pojma nemam tu tek kako bi islo kad ga ni Win ne vidi odma, to je jos jedan 'plus'..
 
Meni je sam prepoznao i instalirao drajvere, i drugaru na l625 isto. Ne znam sto je vama pravio problem..
 
Do skoro mi je Viber iako sam drugima uvek bio offline (osim kada sam u aplikaciji) uvek kada me neko zove normalno radio i poruke su istog trenutka stizale. Id juče uopšte ne reaguje na pozive tek ih vidim pri ulasku u Viber.
 
I meni danas ne reguje na pozive, stigla mi je notifikacija za 2 poziva posle par sati, pa onda opet nakon 2h opet notifikacije koje sam već pogledao. Biće da je do njih nešto...
 
^^

Takođe , imam poruka na paketu dovoljno a i više sam wa koristio. Viber me je i na androidu opasno nervirao, kod poziva je bio praktično neupotrebljiv , ali se kod nas "primio" opasno.

Fb poruke ,wa i sms mi završe posao.
 
^ I onda me ispljuju korisnici Androida kad kazem da Viber ne valja uopste. Ma samo sam muku mucio sa njim na Androidu, a i devojka jos uvek ludi od Vibera. Traba mu 5 sekundi da pokaze da neko zove i skoro jos toliko da skonta da tapkas na "answer"... Na WP bar kad me neko zove sve radi iz prve... dobro, sad su nesto i poruke proradile. :d
 
Ako je tebi radio lose ne znaci da svakome radi lose.
 
Nazad
Vrh Dno