Šta je novo?

Windows Phone 8.1

Danas sam probao 8.1 cyan na L620, radi više nego odlično, a što se tiče ostalog... Kad nisam zadovoljan radom samog os-a, menjam telefon... Ja sam prezadovoljan radom 8.1.
 
Evo, 1520, CV Malezija, prebacio region na US i ništa od Cyana...valjda bi trebalo i CV menjati a to me z****
 
Eto ocigledno hardver igra ogromnu ulogu ma sta god neki pricali.


Da, za otvaranje aplikacija ipak dosta znaci..

Nego najveci i*iotizam u ovom TT-u, ne prikazuje sve teme u kojima sam ucestvovao svaki put. Otvorim, nema teme koja me bas najvise zanima, refreshujem, i tek se onda pojavi! Izludjuje, a uvek neka tema koja me bas u tom trenutku zanima..
 
Iskreno i tt na androidu je dugo bio mrcina sa puno bagova. Taman srede jednu verziju već sledeći put razjebu nešto.

Sad je kao bolje malo, mada nisam ga apdejtovao skoro . Zna dosta puta da puca i izbacuje .
 
Poslednja izmena:
I ovde ima razlike u smislu da li je app u background-u ili se ucitava od nule. Kad pinujem tile, otvorim forum i onda ga posaljem u pozadinu sa win tasterom, kad ponovo kliknem na tile treba mu 2-3sec da otvori forum, dakle brze nego kad se ucitava od nule. A ja imam tu neku naviku da uvek izadjem iz app. Zavisi naravno i na kom si internetu, no i dalje tvrdim da TT nije spor.
 
Evo, 1520, CV Malezija, prebacio region na US i ništa od Cyana...valjda bi trebalo i CV menjati a to me z****

Za DP su rekli postupno ce izlaziti, za sada samo za ono sto je navedeno.

Sto se tice menjanja regiona time ne postizes nista, mora da se promeni Product code a to je nesto sasvim drugacije od onoga sto si ti uradio. Kako? Im uputstava i ovde i na WPC.
 
Action centre od juče ne radi na loclk screen. Spusti do ispod all settings i dalje neće, pa moram na homescreen.
 
Settings ,notification,pa stikliraj da ti pokazuje i kad je tel zakljucan .
 
Sviđa mi se što je moguće koristiti inbox fb ,stigne mi poruka i odmah odgovorim preko aplikacije. Inače nisam primetio da je fb katastrofa kako su mnogi po netu pisali. Nadam se da neće totalno zabraniti poruke preko aplikacije. Inače tastatura je fenomenalna na wp,baš sam prijatno iznenađen.
 
Sviđa mi se što je moguće koristiti inbox fb ,stigne mi poruka i odmah odgovorim preko aplikacije. Inače nisam primetio da je fb katastrofa kako su mnogi po netu pisali. Nadam se da neće totalno zabraniti poruke preko aplikacije. Inače tastatura je fenomenalna na wp,baš sam prijatno iznenađen.

Da, meni je sasvim dobra ova nova aplikacija....
 
Pitanje jedno, da bih kupovao sa store-a jel trebam imati srpski ili mogu sa mojim usa nalogom na kome imam shitton para?
 
Kako mislis na nalogu imas para?
 
Kako mislis na nalogu imas para?

Lepo, imam oko 300 dolara na microsoft nalogu, i sa tim kesom mogu kupovati xbone igre, stvari sa windows store-a, pa me interesuje da li cu moci kupovati i na windows phone store-u?
 
To vec ne znam, verovatno. Mislim nisi prisiljen da stavis nas store ili region.
 
Converge , odličan klijent za Verge , ko je ljubitelj sajta moze probati. Odličan je, ne znam da li je pominjan do sada. Može se ubaciti i wpcentral i winbeta source ali je prevashodno uradjen za verge.



Inače, pošto je ovo tema o sistemu i uopšteno bilo bi lepo da se otvori jedna tema o aplikacijama nešto na foru android teme "must have".



Još jednom da izrazim zadovoljstvo tastaturom na wp.

Šteta samo za flow što nema podršku za naš jezik.

TT je solidan koliko sam koristio do sada. Može se koristiti , jedino je malo sporiji kod startovanja. Deluje kao problem aplikacije a ne sistema. Slabo oni to apdejtuju.

Inače najveća glupost je edit sa ovim kružićem , to mi je jedna od loših stvari koje sam video na sistemu . Bolje obrisati celu reč.
 
Poslednja izmena:
Ne znam samo da li da otvorim na ovom podforumu ili gde je softver .

Mislim da je bolje ovde, tamo je ipak android oaza , ovde je mirnije :D
 
Nazad
Vrh Dno