Šta je novo?

Windows Phone 8.1

Procitao sam da se instalacijom gubi garancija na telefon :(
 
Gubi se ,al od juna ti se ponovo vazi garancija kad dobijes zvanicni apdejt :)
 
Ajde nađite zvanično saopštenje Nokie gde piše da se gubi, da i to rešimo, pošto ja nisam uspeo da ga nađem.
 
Ja ne znam sto mi ne radi IE. Da li mogu da ga reinstaliram pa ponovo instaliram?
 
Ajde nađite zvanično saopštenje Nokie gde piše da se gubi, da i to rešimo, pošto ja nisam uspeo da ga nađem.

Ne postoji. :) .

Jedino gde mozes da nadjes informaciju da MOZDA mozes da izgubis garanciju kod nekih proizvodjaca je kad hoces da odkljucas tel. MS daje tu informaciju. Ali ne navodi koji su to proizvodjaci.
 
Pa da, MS se ograđuje jer on i nije proizvođač telefona. Zato to i piše jer MS ne može da ti garantuje šta će neki tamo Samsung da kaže za garanciju.
 
Da li će da reše problem sa sistemskom kamerom kada je telefon na srpskom ili ćemo čekati zvanični update?
 
nije samo pure view, ni meni na 625 ne radi kamera, ali rade ostale aplikacije za kameru tako da nije problem..
 
Jos uvek sam nov u svetu win telefona sada sam probao da napravim nalog za developer preview i trazi mi da platim nekih 1600din da li je to ok ili ja nesto ne radim kako treba??

Da pojasnim, da ne bude da neko hoce da te prevari: Tih 1600din je cena da se na Windows Phone store-u registrujes kao developer-pojedinac, tj. da mozes da postavljas svoje aplikacije (i besplatne i da ih naplacujes).
Kao sto su ti prethodno rekli, da bi registrovao telefon kao development phone (druga stvar, jer development mozes da radis i bez da objavis aplikaciju na winphone storeu) nije potrebno da placas tu cenu.
 
Ono sto je mana je povecana potrosnja baterije :(
 
Ono sto je mana je povecana potrosnja baterije :(

Bogami dok Cortana radi non stop izgleda i meni da je tako. Mada na listi i dalje najvecu potrosnju pokazuje Whatsapp i facebook.
Ali cestitam Cortani vec naucila gde mi je kuca :D
 
Možda zato što je novi OS, pa stalno nešto "čačkaš" po telefonu.
 
I ja imam problem sa IE, ne otvara ni jednu stranicu dok sam na mobile data, na wifi je sve ok.
Sta je sa tastaturom, ne vidim nigde opciju podesavanja kucanja kao na swiftkey
 
Nije to.Cortana mi je aktivna preko lock screen i sada kada sam se probudio, piše potrošnja 2% po satu.Da li može da se namesti, da wifi ide u sleep, kada je zaključan ekran?
Cortana, nećemo tako! :mad:

Nisam siguran gde i da li ima ta opcija . Pre je imalo da se wifi gasi kada je ekran zakljucan. Ali wifi trosi manje od 3g.
 
I ja imam problem sa IE, ne otvara ni jednu stranicu dok sam na mobile data, na wifi je sve ok.
Sta je sa tastaturom, ne vidim nigde opciju podesavanja kucanja kao na swiftkey

Meni prvi put kad sam otvarao stranicu islo nenormalno sporo. Sada vec sve ok.
A swiftkey tj word flow radi uvek na eng tastaturi. Nema ga za nas jezik jos.
 
Jel moze kod nas da se prikazuje vreme u kalendaru? i kako?




abe5a7yt.png


Stikliraj ovu opciju i imaces vreme u okviru kalendaraa, na Tile nema te informacije. Mozda je bude al opet tesko time bi Bing aplikacija za vreme izgubila smisao postojanja.
 
Bing Weather je totalno neprecizna prognoza. Temperature nekada odstupaju i 5-10C.
Možda su veliki gradovi dobro pokriveni, ali za ostatak je katastrofa od prognoze.

Po mome mišljenju sve ove Bing aplikacije su rađene za US, ostale "ko *ebe".
 
Bing Weather je totalno neprecizna prognoza. Temperature nekada odstupaju i 5-10C.
Možda su veliki gradovi dobro pokriveni, ali za ostatak je katastrofa od prognoze.

Po mome mišljenju sve ove Bing aplikacije su rađene za US, ostale "ko *ebe".

Slazem se. Bing je ocajan. Evo za ovu nedelju celu umesto kise meni on kaze sneg u Trsteniku :D hahahah... Ma da...
 
Pa koja je,onda bolja prognoza od Bingove??
 
@dejan87dex kako imas Slave i praznici? Jel to kad se stavi nas region ili? Hvala u svakom slucaju :)
 
Nazad
Vrh Dno