Šta je novo?

Windows Phone 8.1

Taj hp je preskup telefon za ono sto nudi. Sve mu je ispotprosecno za tu cenu

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Taj hp je preskup telefon za ono sto nudi. Sve mu je ispotprosecno za tu cenu

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Sto se tice hw dobre su spec bolji hw ima od xl, kod nas ga ni nema
Prelistah malo net, izgleda da,je kamera losa.

Nokia Lumia 930
 
Poslednja izmena:
Hmd preuzima Nokia patente od Ms-a , ne znam sta bibms mogao zanimljivo da ponudi sledece godine , ja mislim za biznis tj poslovne ljude sigurno neki surface a za mase nebih rekao...
Sada ostaje nada u HMD-u , jednostavno tako je sve MS hteo i to je to...

Sent from my Nokia 5
 
Nisam video, a zasto panduri? Ne znam u cemu je fora.
link za reklamu: https://youtu.be/nVi4GJ8fMdw
:D
Ima i novi telefon: Alcatel Idol 4 pro.
Ja mozda uzmem Micro$oft 650 za drugi telefon jer trenutno kosta tepsiju ribe, a i ove nove nokie 5 i 6 su interesante.

btw:
Jel ovo neka za*ebancija?
http://allaboutwindowsphone.com/features/item/22340_Windows_10_Mobile_and_the_Futu.php

Koliko sam ja shvatio taj tip mašta pa pravi te grafikone, ne vidim nigde izvor podataka? :)
 
Poslednja izmena:
link za reklamu: https://youtu.be/nVi4GJ8fMdw
:D
Ima i novi telefon: Alcatel Idol 4 pro.
Ja mozda uzmem Micro$oft 650 za drugi telefon jer trenutno kosta tepsiju ribe, a i ove nove nokie 5 i 6 su interesante.

btw:
Jel ovo neka za*ebancija?
http://allaboutwindowsphone.com/features/item/22340_Windows_10_Mobile_and_the_Futu.php

Koliko sam ja shvatio taj tip mašta pa pravi te grafikone, ne vidim nigde izvor podataka? :)
Babi se snilo sto joj milo, MS botina. On bi voleo da,to bude tako.
A reklama je retardirana. Sto se tice 650 ok je. Nokia 6 se i meni svidja korektan telefon za ok pare samo android j...ga.
Samo sto bih ja pre uzeo 830 nego 650, ima vidim jos uvek novih po oglasima.
Nokia Lumia 930
 
Poslednja izmena:
Da li je imao neko problem da mu pada mreza na E? Koristim Lumia 630, mts mreza. U vecini slucajeva mi je mreza E, gde npr. kod brata koji je kod vip-a 4G (p9 lite). Cak i u centru Nisa, na primer, nemam H+/3G, vec je E, mislim da vise provedem surfujuci na E, nego na 3G/H+. Prosto mi je neverovatno da nije pokriveno, pa sve vise sumnjam na telefon(sistem). Cak i na mestima, izvan grada, gde meni jedva vuce nesto, brat ima H+, a ponekad i 4G.
 
Da li je imao neko problem da mu pada mreza na E? Koristim Lumia 630, mts mreza. U vecini slucajeva mi je mreza E, gde npr. kod brata koji je kod vip-a 4G (p9 lite). Cak i u centru Nisa, na primer, nemam H+/3G, vec je E, mislim da vise provedem surfujuci na E, nego na 3G/H+. Prosto mi je neverovatno da nije pokriveno, pa sve vise sumnjam na telefon(sistem). Cak i na mestima, izvan grada, gde meni jedva vuce nesto, brat ima H+, a ponekad i 4G.

Pa uzmi neku drugu prepaid karticu pa testiraj u telefonu, npr telenor ... ako ne pada non stop na E onda je mts krivac a ne lumia... :d
 
I to sto kazes.
Bas sam sinoc promenio kartice sa bratom i testirali. Sa vipom sam imao pun signal h+, brat je imao h+, ali 3 crte (moja kartica, mts). Testiranje sve ok, 3/3 Mb speedtest, kod vipa malo jace. Vratim moju mts, 3/0.6Mb, drugo testiranje 0.5/0.5 Mb (celo vreme H+). Evo sada bas testirao opet, 5.2/1.8 Mb. U svakom slucaju cu uzeti Vip karticu i isprobati na 7 dana.

Ako je imao neko problema sa samim telefonom, neka napise.
 
Samsung Ativ S je u pitanju, kako da ga vratim na Win 8.1 mobile?
Windows Device Recovery Tool ga ne prepoznaje a Samsung nemaju na listi brendova.

Svaka pomoc je dobrodosla :)
 
Ako misliš na Facebook Messenger to je umrlo odavno.
 
A telegram pozivi? Poruke prolaze, pozivi ne. Kao zvoni, i onda poruka da je prekinut.
 
A, dobro. Ipak, viber radi, kako-tako.
Meni još žao da liferujem Lumiu 640 DS.
Izdržljiva je, bar 4 lansiranja je preživela :D
Bez štete, a delovala je kilavo.
 
Trazio po netu radio kaki su rekli i ništa.
Greška c101a006, dušu mi izvadila nema rešenja. Ni hard reset nije pomogao. Greška ne dozvoljsva da se iz store nijedna aplikacija instalira!?
Zna li ko rešenje?
 
I kod tebe isto?
Rekli su da će decembra da ugase, stvarno je bzvz ako do tada bar ne puste da se skinu neke aplikacije ali ne verujem da će popravljati.
Onda da se ne ubijam rešavajući ovo ako već i tebi ne radi...? Nisam kući pa ne mogu preko kompa probati ali vrv je isto...
 
I kod tebe isto?
Rekli su da će decembra da ugase, stvarno je bzvz ako do tada bar ne puste da se skinu neke aplikacije ali ne verujem da će popravljati.
Onda da se ne ubijam rešavajući ovo ako već i tebi ne radi...? Nisam kući pa ne mogu preko kompa probati ali vrv je isto...

ja na 8.1 evo ni sad nista nece, neznam kako je na 10-tku, vidim ja dace da leti u kantu,
 
Dal ces tako lako odustati kalin :)

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Meni na W10 radi sve ok, ali ne radi na 8.1 još sam ubio sve što sam imao hard resetom i napravio izgeda tel za matorog, samo da se javi i pusti sms. Majmuni su nas izigrali, napisali su 16. decembar zvanično. Ne radi to jedno 7-8 dana...
Samo čudom mogu da poprave tj da uključe jer je 100% namerno ugašeno.
Pusti poruku na twitter nalog Microsoft store. Meni su odgovorili kroz dva sata al ne odgovarajući na pitanje već govore za win10, a to ih nisam ni pitao.

Probaj preko kompa da instaliraš neku aplikaciju na fon pa javi da li može. Nisam kući probao bih ali ovde nemam računar.

Ostaje da se nadamo da uključe do15.12 bar jedan dan Store, ili u nekog hakera koji će da napravi zvrčku da se xap fajlovi ovi kojih sad ima mogu instalirati.
Nek proba neko prelo kompa ako je zainteresovan...pa nek javi...hvala.
 
Kako sada kada mi je w8.1 go golcijat pa nema aplikaciju "datoteke" nalaziti iste. U Office se ne vidi baš ništa, gde naći foldere?
 
Konačno Store proradila. Budite oprezni poskidajte sve što Vam treba jer 15-tog isključuju a niko nam ne garantuje da im ne rikne i pre 15.12. opet neka greška koju neće popravljati.

Kod mene je na Lumiji 630 OS:8.1. 9651.14219.341 ali mi Win Device Recovery nudi nov Firmware 15235.28005 (sada imam 14484.24004). Da li to raditi ili niste uočavali neke posebne razlike nakon takvog updatea?
Unapred hvala na odg.
 
Nazad
Vrh Dno