Šta je novo?

DASH, ex Darkcoin [DRK] (X11)

Хвала. Читајући ваша искуства са рударењем, изгледа да ће овај новчић бити доста популарнији на лето. Шта ви мислите, има ли шансе на њему фино да се заради?
 
nadamo se da oce ;)

Ja cu licno kopati jedno 10-15 dana ovaj pa cu precina MAX pa posle verovatno ponovo ovde i tako...

skupljam zalihe pa sta ispliva ispliva ;)
 
mozda je ovo i najbolje kopati jer dosta je manja potrosnja i grejanje,a sam novcic nema neke vwlike skokove i padove i bas bi voleo da se probije
 
oko 5-6 novcica...ja gledam malo na duze staze jer npr kad dodje ASIC za skryptu onda se vise nece moci kopati sa grafikama pa nam treba nesto drugo npr max,dark,ultra,vert,a kad svi predju na neki od tih nocica nece vise biti ovaj diff vec mnogo veci pa se treba na vreme nakupiti
 
Poslednja izmena:
oko 5-6 novcica...ja gledam malo na duze staze jer npr kad dodje ASIC za skryptu onda se vise nece moci kopati sa grafikama pa nam treba nesto drugo npr max,dark,ultra,vert,a kad svi predju na neki od tih nocica nece vise biti ovaj diff vec mnogo veci pa se treba na vreme nakupiti

Gde kopate? Ja sam drkpool.com, i ne dobija se ni priblizno tolko.
 
www2.coinmine.pl al cesto ti zavisi od diff-a,ja sam npr dobijao sa nesto preko 3000kh/s od 13-15 na dan
 
3000khs u dark snazi? ili scrypt? Sa tim khs ja dobijam oko 4 dnevno mozda i manje malo.
 
Pa znaci sem toga poola koji je zatvoren za registraciju ostali su bezvredni :|
 
pardon,u dark snazi je to oko 10000...ko ce se snaci sa svim tim brojevima,jer jedno je u skripti(ltc,doge...),drugo u maxu,trece u darku,cetvrto u qubitu :)
 
Poslednja izmena:
Jasno jasno. Onda je to to. Rekoh da ne krade ovaj pool toliko :D
 
pa izbaci ti valjda neku gresku ili nesto...
daj malo vise podataka, koji operativni sistem, graficka...
nadam se da si sgminer.zip skinuo sa poola?

Do mene,nisam znao da treba malo sacekati dok starta sgminer....

Moja 280x baca 1.860 Mhasha,ista podesavanja kao za scrypt
core voltage 1038
core clock 1000
memory clock 1453

...i temp manja 15ak stepeni...
 
Probaj 1150/1500 1188mv sa tim podesavanjima imacec 2.260 po karti
 
Trebalo bi da ti daje kao sto sam napisao 2.260 po karti sa tim podesavanjima ...
 
Kopa li ko sa smosom dark nemogu 7950 da nikako pokrenem da radi koja podesavanja ako neko ima za 7950?
 
sa kojim minerom kopas na smosu, jer onaj iz linka nije radio?
 
Kopanje Dark-a i Heavy-ja me oduseljava. Karte vec underklokovane, hladne kao led, ventovi na 30-35%, mogle bi kopati do smaka sveta.
 
I ja sam oduševljen, već par dana kako kopam, kada uđem u sobu, sve mi se čini da ništa ne radi i ne osjeća se toplota, kao što ke ltc znao da nabije. Ostavio sam sva podešavanja kao na ltc i baca mi ono 1200 mh, u pitanju su r9 270,da li je to ok? Dakle klokovi 1015/1250.
 
Probao sam i ja danas, prebacio sam jedan rig u kome su MSI 7850 OC. One daju oko 1 MHs na 1000/1250 što je koliko vidim sasvim OK u odnosu na R9-270.

Temperature su oko 45C na 1300rpm :)
 
Ja sam prebacio 3 karte na Dark. Evo rezultati koje dobijam cisto da uporedimo:

1. Powercolor 270x PCS+ - 1236 MH/s
2. Sapphire 7870 ghz edition - 1167 MH/s
2. Sapphire 7850 - 885 MH/s

Intensity je podesen na 17 kako bi koristio masine i za druge stvari.
 
Kopa li ko na Smos-u ?
 
Ja sam prebacio 3 karte na Dark. Evo rezultati koje dobijam cisto da uporedimo:

1. Powercolor 270x PCS+ - 1236 MH/s
2. Sapphire 7870 ghz edition - 1167 MH/s
2. Sapphire 7850 - 885 MH/s

Intensity je podesen na 17 kako bi koristio masine i za druge stvari.

Intensity 13, a 2 gpu threada. Probaj tako.
 
Hvala,

probao sam, zanimljivo ali iste rezultate dobijam.
 
Izgleda da serija 5 dobro radi DRK -
~1.35Mh/s za 5850, 915/800,
~1Mh/s 5830...
 
Nazad
Vrh Dno