Šta je novo?

DASH, ex Darkcoin [DRK] (X11)

 
Sada možete da kupite Steam kredit Dash-em i to sa 10% popusta. Upravo sam probao, šljaka kao leptir :)
Radi čak i Instant Send, tj. to je default.

Odete na https://www.bitrefill.com/topup/?number=undefined&operator=steam-eur-voucher
Odaberete iznos koji hoćete, unesete email adresu i izaberete dole Dash (postoje i Bitcoin i Litecoin opcije). Dobijete adresu na koju treba da pošaljete Dash (U QR kodu je unet i iznos i čekiran instant send). Bukvalno za 2 sekunde sam dobio kod koji se onda unese u Steam i claim-uje se kredit.
 
Poslednja izmena:
Sada možete da kupite Steam kredit Dash-em i to sa 10% popusta. Upravo sam probao, šljaka kao leptir :)
Radi čak i Instant Send, tj. to je default.

Odete na https://www.bitrefill.com/topup/?number=undefined&operator=steam-eur-voucher
Odaberete iznos koji hoćete, unesete email adresu i izaberete dole Dash (postoje i Bitcoin i Litecoin opcije). Dobijete adresu na koju treba da pošaljete Dash (U QR kodu je unet i iznos i čekiran instant send). Bukvalno za 2 sekunde sam dobio kod koji se onda unese u Steam i claim-uje se kredit.

Svaka casi tebi a i njima, ima tu jos more valuta kojima se moze kupiti kredit.
 
 
 
Poslednja izmena:
Dash Aerosports Brings Dash to American Televisions on NBCSN

Dash-Racer.gif
 
 
Dandy jedini aktivan, svaka cast. Jesi li deo tima ili samo investiran u Dash? I meni jedna od omiljenih...
 
dobro ga odradili :D
Nisu ga dobro odradili. Ideja je lepa ali uzas je ono sto su uradili s golubovima. Dash transakcija prolazi momentalno a noob koji upoznat iz videa moze da zakljuci da je transakcija jedva malo brza od wire ali da moze preko granice. Ideja je lepa, vidi se da je potroseno dosta vremena na to ali krajnji utisak nije dovoljno dobar.
Mozda se neko odusevljava videom ali ja ne zato sto znam koliko je Dash dobar ustvari, mnogo bolji nego sto video prikazuje. Ja bih to sve drugacije uradio.

Tapatalk
 
Publika trazi zabavnu reklamu, da ga ugnjave sa tehnickim detaljima i brzinom svi bi se smorili i menjali kanal kad dodje ta reklama, a brzina nista spektakularno jer i ostali koini odredjeni imaju brzinu da ih ne nabrajam sad, ovde je vazan pocetak reklamiranja na ovakav zabavan nacin a ne neki streber koji stoji ispred ekrana i gnjavi 5min kako je to dobro brzo bla bla bla

Sent from my P8000 using Tapatalk
 
Pa mogli su tog goluba da prikažu kao naučnika (ili super heroja) koji se teleportuje na željeno mesto ili nešto slično kombinovano sa naglaskom i na sigurnost transakcije obzirom da DASH sve to i nudi...
 
Ne. Poenta je da se Dash predstavi kao digitalni kes kao sto je i zamisljen. Nece niko njega koristiti zato sto je reklama zabavna vec zato sto je lak, brz i jeftin kao nacin za slanje novca.
Reklama ne predstavlja novcic na pravi nacin.
Eno, pre neki dan je neko poslao 99.000.000$ preko LTC-a sa provizijom od 0.6$ i za 3 minuta je sve obavljeno. To je informacija, to reklama treba da pokaze, da je transakcija brza a ne da gledaju ljudi goluba pismonosu i da zamisljaju da to traje vecnost dok golub doleti :d
To sve moze za par sekundi da se odradi. To prodaje proizvod tj. servis.

Tapatalk
 
...a onda pogledas TRON i shvatis da je ipak bitnije da je sarena reklama. (za sada) ;)
 
Dandy jedini aktivan, svaka cast. Jesi li deo tima ili samo investiran u Dash? I meni jedna od omiljenih...
Imam Dash masternode, tako da jesam prilično zainteresovan za uspeh coin-a.

Nisu ga dobro odradili. Ideja je lepa ali uzas je ono sto su uradili s golubovima. Dash transakcija prolazi momentalno a noob koji upoznat iz videa moze da zakljuci da je transakcija jedva malo brza od wire ali da moze preko granice. Ideja je lepa, vidi se da je potroseno dosta vremena na to ali krajnji utisak nije dovoljno dobar.
Mozda se neko odusevljava videom ali ja ne zato sto znam koliko je Dash dobar ustvari, mnogo bolji nego sto video prikazuje. Ja bih to sve drugacije uradio.

Tapatalk
Poenta videa je da reklamira jednu od bitnih osobina kriptovaluta na način koji je prijemčiv širokoj publici. Mislim da je u tome prilično uspešan.
Inače, ovo nije potpuno finalna verzija, možda bude još nekih izmena i eventualno naracija u pozadini koja će malo više da pojasni stvar.
 
Ma jasno je meni sta treba da predstavlja i koja je poenta ali odmah sam naglasio sta je mana videa. Poenta je da moze bolje i treba bolje. Treba ga prezentovati u najboljem svetlu.

U vezi trona... Videcemo koliko ce moci da se zivi od obecanja. Gotov proizvod svakako treba da vredi daleko vise ali dok ljudi ne razmisljaju glavom gledacemo takve projekte kao sto su tron i slicni.

Tapatalk
 
 
Cobo Wallet launches DASH rewards account
Here’s a new DASH masternode pool feature that will be available through Cobo Wallet: a rewards account for users who keep DASH in your Cobo app.

https://medium.com/cobowallet/cobo-wallet-launches-dash-rewards-account-2639918255b

Zanimljivo rešenje za one koji bi želeli pasivni prihod, a nemaju dovoljno novčića za ceo masternode.
Doduše ovde treba onda imati i poverenja u taj Cobo Wallet, pa je to stvar ličnog izbora. Ja verovatno ne bih držao u njemu neku veću količinu novčića.
 
Zanimljivo, pogotovu sto mi je dash nekako blizak srcu ali ne znam bas da li verujem bilo kome, pogotovu novim walletima
 
 
 
Nazad
Vrh Dno