Šta je novo?

DASH, ex Darkcoin [DRK] (X11)

Uradio sam instalaciju preko stare, moracu da probam da svežom ..ima li Dash ceo blockchain kao torrent?

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Uradio sam instalaciju preko stare, moracu da probam da svežom ..ima li Dash ceo blockchain kao torrent?

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

Dash Core klijent ne bi trebalo da je nešto sporiji od torrent-a. Probaj od nule, ubaci samo stari wallet.dat ako imaš neka sredstva u novčaniku.
 
 
Dash Explorer to be Updated to Insight on January 7th at 2pm GMT

https://blog.dash.org/dash-explorer-to-be-updated-to-insight-on-january-7th-at-2pm-gmt-73202898d367

Currently, explorer.dash.org is based on the Abe API, which is outdated and has limited functionality in comparison to the new and improved API, Insight. We have made the internal decision to update Dash Explorer to the Insight API.

...

The Dash Explorer will be updated to Insight on January 7th at 2pm GMT. Once the change has been made, the old ABE based block explorer API will only be available at abe.dash.org.
 

Fake news. Čovek ima neke lične probleme, pa je jako sporo odgovarao na zahteve.
Juče je vraćena većina sredstava iz deljenih masternodova koje je on držao, a koje su ljudi tražili nazad.

Btw, taj DashUncensored (iz čijeg tweet-a je izvučena ova "vest") je lik koji je gurao neki projekat za koji je hteo da ga Dash finansira iz budžeta, pa taj projekat nije prošao glasanje, a njemu je od tada zabava da pljuje Dash kako god da stigne...
 
Poslednja izmena:
 
Moj savet je pogledati obavezno deo od 2:47:45

 
Poslednja izmena:
 
 
 
 
 
 
 
 
podvuce se dash ispod ltc_A mijauuu mijauuuu mrnjauuuuu
koliko ce dole pitanje je sad?
 
 
podvuce se dash ispod ltc_A mijauuu mijauuuu mrnjauuuuu
koliko ce dole pitanje je sad?

Par "kitova" je likvidiralo nekih 40-ak masternodova, pa je to dodatno poguralo cenu dole.
Problem sa Dash-em u odnosu na BTC i LTC je to što je mlađi novčić, tako da ima još uvek primetno veću inflaciju (tek je negde na oko 50% emitovanih novčića, dok je BTC recimo već na oko 85%). Treba mu više priliva novog novca da bi održao vrednost, a to je u bear marketu teško postići...
 
Poslednja izmena:
Stvarno je mnogo vremena proslo otkako je dash bio ispod ltc-a. Opalice on opet gore, sve je to ok.
 
Napravio je strasan ATH 2017g ovo djeluje bas ponizavajuce, primjer koliko nel altcoin moze da skoci i da propadne ( pitanje jel ovo i blizu dna i koliko jos moze dole)
 
Nama stizu velike kolicine Dash majnera. StrongU U6 iskreno kao da se nesto desava sa Dash-om.
 
Announcing the Release of Dash Platform on Evonet

https://blog.dash.org/announcing-the-release-of-dash-platform-on-evonet-c5a94dee0e59

This release to Evonet marks a significant milestone after years of concerted effort by Dash Core Group, as we designed, redesigned, and finally implemented the Evolution vision as it was originally conveyed. This release represents the early stages of a platform that aims to revolutionize value exchange and deliver on the promise of digital cash. The development team behind Dash Platform is driven to make development easy and accessible for everyone striving to realize the promise of blockchain. We look forward to your thoughts, comments, suggestions, and pull requests as the Dash DAO enters a new chapter in its history.
 
 
 
ima li putnika na dash raketu ? ili samo posmatramo ?
 
Imamo StrongU U6 na prodaju $1,200 kosta. Kopa Dash.

440 GH/s hosting je 52$ kW tj $0.07192 USD kwh tj $104 mesecno za hosting.
Brand new. Hostovano u Atlanti u GA. VPN Pristup i 24/7 support na srpskom jeziku.
Moze placanje kod nas na Terazijama u kancelariji zbog sigurnosti.
 
ccc pre sat vremena 0.0154 btc skok od 80tak % u momentu , 0.0138 btc trenutna ... da li su normalni da ovako naduvaju odjednom. ja se nadao da ce cena lagano gore, i dati mi priliku da kupim po neki zarez dasha na nedeljnom nivou . ovo bre ce nekog srcka da strefi. eto , opet marfijev zakon na delu. sta god pomislim da ce biti , desi se uvek suprotno. ma bre :) i 4orava koko6 ubode po neko zrno , al ja se nagutah peska za desetku :p .... nek mu je sa srecom ,i nek se vrati gde je bio 2017te pred novu godinu
 
Nazad
Vrh Dno