Šta je novo?

Batman: Arkham Knight

Ludilo :)
 
I sta je bilo na kraju sa ovim preorder exclusive contentom, ide li sve u season pass?
 
Ne, pre-order bonus je pre order bonus.
Store exclusive bonus ostaje store exclusive bonus itd...
 
Fino izgleda i radi na PS4. Po prvi put je destrukcija odlicna i bez physx-a. Ocekujem dobru optimizaciju za PC.

 
hah zakucano na 30 fps -.-
cini mi se da je gamespot dao najrealniji review.
 
Gamespot, oni koji daju cod-u 9 i 10 hahaha, da najrealniji sigurno...seems legit
 
"Poison Ivy is dressed for success, and like almost every one of Arkham Knight's female characters, is in need of rescue."
Iz Gamespot-ove recenzije. Jel im to Anita pomagala u pisanju teksta?:D
 
No sh*t :d

Jeste opravdano ukoliko neki petnaestogodisnjak daje ocijenu, ee baki moj :D
 
Hvala, nebi da trujem ovu divnu temu cancer-om a.k.a cod-om i da ulazim u nekakve besmislene rasprave, posebno sa ljudim koji su jucer postali clan foruma, imas svoj stav i misljenje o doticnoj igri i naravno te vrhunske review-ere koji toliko znaju....
 
Hvala, nebi da trujem ovu divnu temu cancer-om a.k.a cod-om i da ulazim u nekakve besmislene rasprave, posebno sa ljudim koji su jucer postali clan foruma, imas svoj stav i misljenje o doticnoj igri i naravno te vrhunske review-ere koji toliko znaju....

Kevin Van Ord nije nikad radio review za bilo koji COD koliko ja znam....
 
Kevin Van Ord nije nikad radio review za bilo koji COD koliko ja znam....

Naravno da nije. Uvijek ce neko da se pozove na to kako gamespot daje 90 COD-u cim napisu losu recenziju (dodijele malu ocjenu) nekoj njima dragoj igri. Tako je slucaj i ovdje, bas sad gledam nekoliko poslednjih COD-ova i koliko su im dali ocjene, dva poslednja COD-a su dobili 80 ocjenu od GS-a. Pogledajte samo koliko IGN cascava. metacritic

A niko da pomene ****ni PC gamer koji je onomad jos dao Dragon Ageu 95. :wall:

Po meni Gamespot u zadnjih nekoliko godina ima dobre recenzije i koliko toliko realno ocjenjuje igre u odnosu na ostale, a Kevin Van Ord je jedan od cjenjenijih recezenata.
 
GS tekst je običan clickbait. Kao i uvek kada neki sajt da znatno nižu ocenu igri koja se svuda drugde slavi. U svakom slučaju 70/100 je komična cena za AAA ovog kalibra, a još kada ta igra na drugim mestima kupi mahom devetke i desetke jasno je da se radi o jeftinom pokušaju privlačenja pažnje i dizanja prašine..
 
@mogul: Moguce, ali ne mora da znaci da je to u pitanju. Kao sto sam rekao lik nije sisao vesla, ne treba mu nikakvo privlacenje paznje jer je jedan od najpoznatijih i najcjenjenijih recezenata. Meni se cini da je dosta u pravu kada kritikuje batmobil jer mi se u startu uvukao crv sumnje u to koliko ce biti dobro uradjen, a jos kada sam vidio u kom je to smjeru otislo - neunistivi tenk koji kao da je izasao iz nekog Majkl Bejovog filma da pravi haos po ulicama Gotama - Betmen nikoga ne ubija, heheh... Ocjenu po strani ali je recenzija jako dobra.

To sto ostali davaju najvce ocjene nista ne mora da znaci, slicno je bilo i sa Dragon Age 2 gdje su svi od tih "eminentnih novinara" lupali 9 i 10 pa smo vidjeli na kraju kakva je igra, gamespot je i tu bio "priseban".
 
I ja isto trazim tu informaciju, vjerovatno ce sutra preload pustit, bar se nadam.
 
Je l' ovo Jonathan Banks narator u Joker trejleru? :)
 
Pustili su preload na steam-u.
 
Pa do sad je skoro svaki imao tako da mislim da ce i ovaj.
 
Ne svidja mi se kako izgleda PS4 verzija, previse blura. Cak i kad igra nije u pokretu sve deluje previse "meko" i zamuljano.
Da li je do FXAA ili film grain ili mesavina svega po malo, igra ne izgleda onako kako sam ocekivao.
 
Nazad
Vrh Dno