Šta je novo?

Batman: Arkham Knight

Puca na automated drones, spomenuli su to vec u jednom od ranijih trejlera. A kada puca na ljude, batmobile automatski prebaci na gumene metke.
 
Aha, to je onda ok. Ti gumenjaci pretpostavljam da neće trajno onesposobljavati protivnike?
 
Mene licno ovo do sad sto su prikazali ne odusevljava ali opet i Origins je na mene ostavio meh utisak tako da ne ocekujem previse.
Po mom misljenju Arkham City definitivno najbolja igra iz serijala! Kad se samo setim sa kakvim sam uzivanjem ja to igrao... Catwoman, odlicna grafika, odlicna prica, velika mapa po prvi put, kraj...
 
Novi trejler, igra izgleda odlicno! :)


Inace, bice ovo prva igra sa rejtingom "M for mature". Rocksteady se oglasio sa izjavom da ih rejtinzi ne interesuju, uvek naprave igru po njihovom orginalnom scenariju koji im se dopao. Cenzure ih ne interesuju.
 
Trailer je kao i obicno meh, igra mi izgleda kao da je pao mali downgrade.
 
Evo nesto interesantno. Nadam se da ovo nece biti ograniceno iskljucivo na nvidia grafike. :)
 
Slažem se, ocit downgrade u odnosu na prijašnje klipove.
Nego koji ono engine koristi ovaj batman?
Neki nabudzeni Unreal 3 koliko se sjecam, ili?
 
Ma sve strucnjak do strucnjaka, samo me zanima kako su uspeli da zakljuci na osnovu YT snimka da je pao downgrade grafike?

Drugo da su imali demo igre pa da su sada dobili drugi demo pa da komentarisu ali na osnovu YT snimka komentarisati takve stvari je totalno glupo.
 
Losije... Po ovome identicno sve kao u proslim izdanjima :(
 
Ovo ko da je snimano u 20 fps, glava me zabole posle 10 sekundi.
A od ovog Betmena napravise Robocop-a...
 
Jadni vi, toliko vam je grafika losa da ce te igru bojkotovati i necete je cak ni skinut sa torrenta a kamoli kupiti kada bude na popustu... toliko ste se sada uvredili!

More svi do jednog kenj*te ko plovke, ovamo ovo lose, onamo ono lose a kada igra izadje prvi ce te u ovom delu krenuti da balavite kako je igra dobra.

Mnogo se u poslednje vreme pojedinici pros*ravaju i pokusavaju da teraju mak na konac sa nekim decijim postovima.
 
Najavljen Harley Quinn Story Pack DLC:

original.jpg


“For the first time in the Arkham series take on the role of Joker’s psychotic side-kick Harley Quinn and wreak havoc inside the Blüdhaven Police Department. With this exclusive Story Pack experience events in the lead-up to Arkham Knight as you infiltrate Blüdhaven to rescue your partner in crime: Poison Ivy. Delve deep into Harley’s demented nature and utilize her devastating baseball bat to smash, crash and bash your way to a friend very much in need.”

Batman: Arkham Knight – Harley Quinn Story Pack DLC detailed and new Scarecrow image
 
Isti bullshit kao i sa Catwoman. Bonus SP content daju samo onima koji su preorderovali igru.
 
UE4 je imao v1 verziju tek prosle godine tokom marta, vise od pet meseci posle izlaska nextgen konzola. AAA UE4 igre mozemo ocekivati tek za jedno godinu-dve.

Arkham Knight se pravi vec ~4 godine, Rocksteady je sam znacajno upgradeovao UE3 engine po njihovim potrebama. Sto se tehnickih karakteristika enginea i vizuelnog ugodajaja tice, uradili su odlican posao.
 
Poslednja izmena:
 
Odlicno izgleda PS4 verzija! Kako je krenulo, i igracu igru na konzoli.
 
Izgleda sasvim dobro, mada ja necu zbog frejmrejta, a delayed do 23.06 nije opasno :p
 
Ladno Betmenu daje glas Kevin Conroy, isti onaj lik sto mu je davao glas u Batman: The Animated Series.
Covek mora da se zapita kako se RockSteady tek sad njega setio, ko je gledao crtani u to vreme zna o cemu pricam.
 
U Arkham Asylum i AC glas betmenu je takodje davao Kevin Conroy...
 
Ladno Betmenu daje glas Kevin Conroy, isti onaj lik sto mu je davao glas u Batman: The Animated Series.
Covek mora da se zapita kako se RockSteady tek sad njega setio, ko je gledao crtani u to vreme zna o cemu pricam.

/facepalm :)
U svim Rocksteady igrama je ne samo Conroy bio Batman, vec je Hamil bio Jocker a Paul Dini je pisao scenarije. U trecoj Rocksteady igri samo Conroy je ostao.

Mada mora se pohvaliti i WB Montrealov Arkham Origins. Skroz solidna igra sa odlicnim glumcima [Troy Baker sabio kao Jocker].
 
U vrijeme dok jos ovaj dio nije bio ni najavljen, na SK forumu su mi se sprdali jer sam rekao da bi bilo vrhunski da ubace Betmobil u sledecem nastavku. Govorili su kako bi to bilo suludo i ******, kao novi GTA i to nikako ne bi moglo da funckionise. Sada sa jos vecim uzivanjem gledam ovaj gameplay klip. :D

Svidja mi se kako su uradili ove ljude po ulicama kako izbjegavaju Betmobil. Takodje u sceni kada slupa ovaj automobil u pozadini mozete da primijetite ljude koji su prestraseni i bjeze od Betmena a u pozadini se vide jos neki npc-ovi koji rade neke zasebne radnje. Takvi detalji zaista doprinose da grad djeluje ziv kao i u GTA igrama. U AC-u smo mogli da vidimo samo neprijatelje u grupama i par civila koje spasimo ili ih nadjemo u nekom zabijenom cosku.
 
Poslednja izmena:
/facepalm :)
U svim Rocksteady igrama je ne samo Conroy bio Batman, vec je Hamil bio Jocker a Paul Dini je pisao scenarije. U trecoj Rocksteady igri samo Conroy je ostao.

Mada mora se pohvaliti i WB Montrealov Arkham Origins. Skroz solidna igra sa odlicnim glumcima [Troy Baker sabio kao Jocker].

Stvarno facepalm.
Asylum sam vrlo malo igrao a Arkham City preskocio dok sam Origins igrao isto vrlo malo.
U Originsu Betmenu bese davao glas Roger Craig Smith i nisam ni razmisljao unazad jer mi je nezamislivo da neko menja Conroy-a koji je maltene definisao modernog Betmena (ocigledno ne mislim samo na igre)
 
Nazad
Vrh Dno