Šta je novo?

Batman: Arkham Knight

Jel ovo neki bug ili sta kako 106% ima li ovo kraja nekog :p ovaj riddle mi je ostao ali jel moram sve da sakupim "?"? I sta mu dodje ovaj story+?
 

Prilozi

  • BatmanAK 2018-12-11 02-54-57-14.png
    BatmanAK 2018-12-11 02-54-57-14.png
    841.2 KB · Pregleda: 71
Moraš sve ? da rešiš, tj. skupiš da bi došao do fajta sa Riddlerom. Ja sam tu batalio, mrzelo me je da jurim to do kraja, a ostala su mi i 2 ili 3 vatrogasca.
 
Hahaha pa jel gotova igra sa 200%? :p koja je fora sa ovin procentima ja se radovao kao dete da zavrsavam uskoro sa 95% hahahaha
 
Preko 110%, ako se dobro sećam.

A ima i nešto sa 240%, kad pređeš igru dvaput i odradiš još neke stvari, pa na kraju dobiješ bonus, čini mi se da je neko odelo u pitanju. Zamajavanje. :D
 
Evo da se pohvalim. Zavrih igru, fenomenalna je :) ja sam odusevljen :-D
 

Prilozi

  • BatmanAK 2018-12-20 23-14-18-26.jpg
    BatmanAK 2018-12-20 23-14-18-26.jpg
    404.1 KB · Pregleda: 124
  • BatmanAK 2018-12-20 23-27-26-71.jpg
    BatmanAK 2018-12-20 23-27-26-71.jpg
    711.7 KB · Pregleda: 109
^
Nisam mogao da odolim,uzeo i ja Premium Ediciju.Jeste da je skupa,citavih 421 RSD,ali jednom se zivi!:D
 
Ja sam je uzeo za nekih 5 evra isto PRemium edition, sad je jos jeftinije na cdkeys.
Igrao sam malo igra izgleda fenomenalno.
Ali kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
 
Vidim da je svi hvale i preporucuju vise ovo nego Shadow of War koji me brzo smorio!
@marko ns
Tamo sam bas i uzeo!
 
Poslednja izmena:
Igra je fantasticna i bas drzi... mislio sam da ce me sakupljanje trofeja smoriti ali je kul stvar :-D
 
Vidim da je svi hvale i preporucuju vise ovo nego Shadow of War koji me brzo smorio!
@marko ns
Tamo sam bas i uzeo!

Meni je i Shadow of War super je obozavam LOTR svet. Smor je ako se previse drkas sa osvajanjem fortress na pogresan nacin.
Kad sam provalio cake osvajam sam fortress za sat vremena.
Prica nije losa nego zaboravis nekad sta se desava.
Borba sa Balrogom je fu**** epic!
 
Drustvo dali postoji neki guide za skill-ove?Sta je najbolje apgrejdovati na pocetku igre!
 
Betmobil i sam skill da sam isao tako mnogo bih sebi olaksao ovako sam sve postepeno isao bacao pare na gedzete a nicemu mi nisu sluzili
 
Ok tako cu i uraditi.Odlicna je igra za sada!Hvala na savetu!:wave:
 
Trenutno je 5e na Steamu (osnovna verzija), pa ko nije igrao može da iskoristi taj popust i kupi stvarno sjajnu igru za sitne pare.
 
Bezveze da kupuje osnovnu verziju, treba uzeti premium.

Ja je zavrsio pre neki dan, odradio sam komplet sve, osim svih Riddler trofeja.
Nisam siguran da zelim da spucam toliko vremena na to :)

Imam skoro 50h provedeno u igri, i uopste mi nije bila dosadna.

Sad sa nestrpljenjem cekam sta ce Rocksteady sledece da objavi.
 
I ja sam mislio da ce potrajati ali brzo sam skupio :-D
 
Dal je realno da mi je combat mnogo bolji u Shadow of War u odnosu na Arkham City? ILi je samo stvar navike.
Plus mi je ovde cesto dosta nejasno gde treba da idem za sledecu misiju, mapa je malo shit.
 
Imamo ista iskustva!Prosto se pogubim sta treba da radim sledece...na pocetku igre u policijskoj stanici sam je obisao jedno 5 puta dok nisam nabaso na onog porucnika i onda sam tek dobio misiju!Malo je cudan kvest sistem od onoga sto sam navikao!
 
Ljudi sta ovo moze biti nisam igrao jedno vreme igru i uzmem ponovo da igram onaj story+ i konstantno mi puca igra... ne znam da li ima konflikt sa operom? Ima oko 100tinak tabova :p
 

Prilozi

  • FATAL ERROR.jpg
    FATAL ERROR.jpg
    368.9 KB · Pregleda: 84
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno