Šta je novo?

Batman: Arkham Knight

A mogli bi sacekati oficijelnu potvrdu. Rumor je javio samo jedan nepoznati sajt, niko od velikih sajtova ovo nije potvrdio.
 
Pa svi mi naravno želimo da što pre ovaj naslov zaigramo, i neće nam drago biti ako još duže na njega valja čekati.. No, ove godine je pred nama veliki broj odličnih igara a odlaganje, ako do njega stvarno dođe, može samo korisno biti za konačni kvalitet igre!:)
 
2013 je izasao Origins, nije pod moranje da odmah ovaj izadje u 2014, neka malo, ohanite :d
 
Rockstedy uopste ne spominje sta je WB Montreal napravio sa Origins-om, bukvalno nikada nece ni priznati da ta igra postoji. Uvek ce pricati kako je ovo "treca Arkham igra" i "kraj Rocksteady trilogije".
 
Whatever, većina igrača je bila više nego zadovoljna Originsom (meni lično jedna od najboljih igara prošle godine), ne vidim čemu ta priča o "nepriznavanju"..
To što je čovek napisao da je Origins izašao prošle godine nije značilo da misli kako je Rocksteady bio zauzet tom igrom pa da zbog toga Arkham Knight nećemo videti neko vreme, svi znamo da oni nikakve veze nisu imali sa tim naslovom. Jednostavno je mislio da je godina dana premali razmak za dve AAA Arkham igre.
 
bnkza4niyaahinm.jpg

bnsov1-iaaelzxy.jpg

100144407685540298437588.jpg

bnimvxycyaaujir2.jpg
 
Covece ja ni drugo nisam stigao da zavrsim a vec prave novog Betmena :(
 
Mogli su jos da mu povecaju i zasilje usi. :smoke:
 
Usi kao antene :D
 
Origins je pravila druga ekipa... mislim da su vise steta napravili sa tom igrom nego koristi. Mada svidela mi se igra dosta.
 
Ljudi jeli ovo moguce :O :D :D :D

 
Mother of Teraflops... We are no worthy....

PS4 ce mi se istopiti dok budem ovo igrao. :D A sto se PC-a tice... odbijam upgrade dok ne stigne 20nm awesomeness.
 
Poslednja izmena:
OMG diehard koja grafika, uzet cu je iz za PC i za PS4, rocksteady <3
 
Gde je ovde gejmplej? :trust:
 
Ima na par mjesta i prikazan gameplay, ali mislim da im je svrha citavog videa da pokazu kako betmen izgleda graficki dobro. Ovo izgleda bolje i od krize 3 a open world je, ludnica.
 
Marketing speak:
Gameplay = in-game grafika koju direktno renderuje engine

:-/

Al ok, ovo je ipak prvi pogled na igru. Ne treba im previse zamerati. :)
 
Ovo je sve vec vidjeno sem ovog Batmobila :/
 
Arkham City trejler [koji je prepun pre-renderovanih cinematica]:
quuxdn.gif


Arkham Knight trejler [za kojeg su developeri rekli da koriste real-time rendering za sve cinematike]:
prajtz.gif



Yup, svi developeri treba da se prebace sto pre na nextgen. :)
 
Nisam siguran da sam te shavtio, ali meni se cini da je dosta scena u trejleru nabudzeno - prerenderovani gameplay.
 
Nope.

Arkham Knight developeri su potvrdili da je 99% cinematika realtime jel im to olaksava produkciju igre. Koriste predendering samo kada moraju da prikazu scenu koja ima previse skakanja izmedju razlicitih lokacija [ne moze sve stati u ram] ili ako zele da prikazu bas previse NPC-ova na ekranu.
 
Nope.

Arkham Knight developeri su potvrdili da je 99% cinematika realtime jer im to olaksava produkciju igre. Koriste predendering samo kada moraju da prikazu scenu koja ima previse skakanja izmedju razlicitih lokacija [ne moze sve stati u ram] ili ako zele da prikazu bas previse NPC-ova na ekranu.

Ok. hvala na odgovoru. Stvarno djeluje kao da je prerenderovano.

PS. Imas malu ispravku. ;)
 


Coming 2015 :crash:
 
Cekaj 2015, zar nisu oni bili rekli prije 2-3 sedmice da su oni 2015 rumori netacni i da ce igra izaci ove godine tj. 2014?
 
Da rekli pa porekli. :d

Najavili za oktobar ove godine pa sad 2015, nastavlja se godina sa najvise odlozenih naslova...
 
Nazad
Vrh Dno