Šta je novo?

Batman: Arkham Knight

Za high detalje ti treba grafika sa preko 4gb video rama. Ja imam 3gb tako.da sam mogao da igram samo na medium.

A za nvidijin interaktivni dim i fiziku, će da ti treba grafika od gtx980 pa naviše.
 
Poslednja izmena:
Radi na GTX 970 oko 50fps na 1440p sa svim odvrnutim do kraja, a na 1080p radi preko 60 konstantno.
 
sada sam instalirao ovu update verziju batmana i sece mi dok vozim batmobil,imam intel i5 3350,8 gb rama i graficku nvidia gtx 750 1gb rama,instalirao sam nove drajvere sve na low stavio,pa ako ima jos neko predlog sta bi mi jos pomoglo neki program ili slicno neka se javi :) inace super je igrica za sada.
 
Isključi antialiasing i postprocesing efekte. Takođe isključi ssao.

Imaj na umu da je minimum video rama za ovu igru 2gb, a ti na 750ti imaš samo 1gb.
 
Poslednja izmena:
da samo gtx 750 bez ti,iskljucio sam sve moguce sada samo malo sece nista ozbliljno,hvala.
 
imam problem sada sam morao radim sistem i kopirao sam wb folder iz documentsa sa saveom,ali izgleda da je trebalo da se kopira i cpy folder,jel zna mozda neko da li igrica nekako moze da mi ocita save?
 
kod mene na windows7 takođe nije htelo da sejvuje, ni na jedan način.
na windows 8.1 radi perfektno.
 
Pređoh juče posle oko 17 sati igranja.
Malo je duža od prethodnika (ili mi se samo čini, pošto sam prethodne igrao odavno), priča je ok.

Preporuka za kolege forumaše koji su odigrali prethodne Batman-e od Rocksteady-ja.
Ne očekujte ništa spektakularno, u odnosu na prethodne Rocksteady Batman naslove.

Ocena 78/100
 
Zato ja imam jednu uzrecicu, ne nadam se nicemu a odusevim se sa onim sto na kraju dobijem.

Upravo mi stoji instaliran pored AC - Origins pa sada nije mi bas fora da igram dve takve igre istog zarna. Ali cim zavrsim AC krecem ovo posto mi je to vec duzi period na tapetu da zavrsim.
 
Sto se mucite sa raznim piratskim verzijama. Original je fully patched, ne secka nista... celu triologiju mozete da kupite za 5e sad...
 
Pa na g2a ima premium edition, to bi trebalo da je sa svim dlc-ovima za 5,14e ili 6,71 usd najjeftinije. Ja sam jos odavno uhvatio neki bundle popust pa sam sve 3 igre uzeo za toliko. Ali i ovo je odlican deal realno. za 5e...a igra je stvarno fantasticna. Bas sam se lepo naigrao, a isto sam prvo probao piratsku, ocaj i onda kad sam uzeo na tom popustu koja milina. Uglavnom pratis na g2a, kinguin, fanatical itd...nadje se dobar popust, pogotovo kad je neki vikend npr.
 
Batman od kao su ovi izbacili novi repack sa svim update, igra radi savrseno, tako da ono sto je pre izaslo i ono sto je posle ne znam koliko meseci ponovo izbaceno je nebo i zemlja u radu.
 
Nisam ni probao kada se pojavio, sva sreca posto po temi vidim da je bio skrnav.

Nasao full pack od RG mehaničara, radi perfektno i ima brdo DLCa -verovatno sve.

Bas mi je legla igra kao budali samar. Batmobil vozim kao doktor, verovatno je na tastaturi i mišu paćenje - na gamepadu milina.
 
Stvarno su joj nešto dobro uradili. ja sa i3-4160 i gtx-950 igram na low bez problema, a zimus je bila neigriva, nisam mogao da se okrenem oko sebe.
 
Eliminisao sam tu igru sa spiska ,jer sam čuo da je prezahtevna i sa puno bagova,sada kada imam jaču grafu i ako kažete da su je ispeglali ,možda probam,kada s završim sa ovim Falloutom4
 
Eliminisao sam tu igru sa spiska ,jer sam čuo da je prezahtevna i sa puno bagova,sada kada imam jaču grafu i ako kažete da su je ispeglali ,možda probam,kada s završim sa ovim Falloutom4
Kod mene sve u *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* na 1080p. Doduse iskljucio sam motion blur i mislim onaj film grain.

Eto desi se ponekad u voznji batmobila da secne i sa 60fps spusti na 35 i vrati na 60 u sekundi.

P.S. zasto u f.ull.u forum pretvara mjau mjau ?
 
Ljudi imam problem sa misijom https://www.youtube.com/watch?v=dVZscBNObdg 1h 12min kada treba da ubijem ovu budzu od coveka... bukvalno nema teorije da ga ubijem mlatim ga kao nenormalan on se ne da... :-D osamutim ga pa makljam ma nnista mi ne pomaze evo bukvalno od juce se mucim sa ovim :-D Uspeo sam :D
 
Poslednja izmena:
Ljudi imam problem sa misijom https://www.youtube.com/watch?v=dVZscBNObdg 1h 12min kada treba da ubijem ovu budzu od coveka... bukvalno nema teorije da ga ubijem mlatim ga kao nenormalan on se ne da... :-D osamutim ga pa makljam ma nnista mi ne pomaze evo bukvalno od juce se mucim sa ovim :-D Uspeo sam :D
Sa tim "budzama" je fora da ih plastom strecnes pa onda izudaras. Ali skontao si ako si uspeo. Sad si me podsetio nisam nekih mesec dana upalio. Boze koliko me vise sto sam stariji nista ne drzi kao pre. Mada glavnu misiju sam negde na 80 posto pa cu ispostovati do kraja.
 
Igra mi se mnogo svidja posto se pricalo da je neigriva na lc skidoh pirata i videh da rasi top na 1060 6gb i kupih igru premium sa dlcovima prezadovoljan sam kako radi i kakva je prica
 
Igra mi se mnogo svidja posto se pricalo da je neigriva na lc skidoh pirata i videh da rasi top na 1060 6gb i kupih igru premium sa dlcovima prezadovoljan sam kako radi i kakva je prica

I meni se mnogo svidja igra. Samo u pocetku sam imao mnogo problema sa njom, stuttering, pad FPS-a bez razloga, optereti CPU na preko 95% (moj prethodna komfiguracija cpu I5 4570K + 8GB Ram + RX480 4GB). Pa sam pojacavao komp sve dok nisam postigao da igra radi kako treba. RAM mu je najbitniji jer igra ume da zauzme preko 9GB u RAM. i trazi GPU sa vise od 4GB VRAM-a (sto ti imas) zato i radi kod tebe lepo.

Recimo ako se dobro secam ako vrtis batmobile u krug, da se podigne ona prasina, to mislim da je najzahtevniji deo i da to bas ubije CPU.
 
Steta sto ne mogu igrati ljudi sa slabijim HW igra je veoma kvalitetna, jeste da je izobioie detalja koje treba renderovati, betmobil bukvalno razara svaku gradjevinu mozda i zato treba jaci hw ne znam, ali sam bas fasciniran igrom i drago mi je da sam uzeo premium sa svim dlc-ovoma :-D
 
Pre bih rekao da je do (ne)optimizovanosti, odnosno do shitty odradjenog posla oko porta... Na konzolama koje drasticno slabije od vasih konfi radi bolje, odnosno bez problema.
Ocigledno ni posle x-peceva nisu ispeglali probleme.
 
Cudno citao sam da su kupcima vracali pare itd... sta snam steta sto za 2015 nije bio hw koji moze da tera ovo ;-D
 
Problem je lezao u tome sto je igra radjena u maksimalno nabudzenom UE3 koji je oduvek vukao problem sa streamingom, sto je ovde tek bilo izrazeno na velikoj kolicini detalja i teksturama visoke rezolucije. Na konzolama ovo radi bolje jer je target fps manji ali i tamo istih problema, pogotovo u (brzoj) voznji kroz grad.
 
Meni na masini iz potpisa radi kao podmazano na sve max. Doduse kad je dimcina prisutna desi se da secne ali jedva.

A da iskljucio sam par nebulzonih gluposti onaj grain filter i jos nesto, delovalo mi je samo ruznije.

Inace prica i kolicina misija je wow.
Meni je to i previse ionako me svaka igra drzi maksmum 20 do 30 posto.
 
Nazad
Vrh Dno