Šta je novo?

Kupujem prodajem

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
eve mog iskustva od pre par meseci:

Pokvaren SGS2, ceni ga 4000 din. ja reko - daj druze, salji odma.

sutra dan stize paket, u PE kesici onoj, u kesici kutija. Al igoritza kupio sebi probe camera odnosno inspection camera, imate na Aliekspresu koga zanima, za 30ak dolara, moja je USB cam (kao web cam na "zmiji") a ima i sa ekranom (oko 120 usd) i sa memorijskom karticom. Ubodo ja unutra, u dogovoru sa postarom naravno, jer ako valja sadrzaj uzimam, ako ne valja sadrzaj, prevarantu sigurno nece pasti napamet da se zali Posti ili Post ekspresu. kamerica izvalila: unutra onaj ciglofon, neka dugmetara od Samsunga od pre 10 godina.

odbio da primim, i poslao mu pretecu poruku, lik nestade sa KP-a.
 
Lose si postupio.Sledeci pit kada ti se tako nesto desi odbij da primis paket,kada te ovaj bude zvao pravi se nevest,satro nije te nasao postar i trazi da ponovo posalje.Naravno das casnu pionirsku da ces platiti sve troskove slanja.Naravno opet odbij da primis paket.
 
Muka natera čoveka :)

prevarant.jpg
 
Sa bitnom razlikom:

"Kupci koji su koristili Ibej bili su zaštićeni uslugom "Garancija za povraćaj novca"... "
 
Mene je tako izlevatio Imenom - Peric Darko , iz Smedereva, poslao mi neispravnu 7790 graficku...
 
Za koliko ga prodaje za 121 dolar :D ?
 
A vidite mu ocene i sta je sve prodao...
Program preko kojeg zaradjujes pare!

Opis iz oglasa tačan: Da
Komunikacija protekla dobro: Da
Ispoštovan dogovor: Da
Sve pohvale. ..
 
Ko nasedne na ovo i treba da ostane bez para....

Možda i jeste stranac ali kako potrefi pravu rubriku u koju da postavi oglas kad je ceo sajt na srpskom

 
Pa može vrlo lako da potrefi rubriku... Ukuca u pretragu Sony Playstation, pa vidi gde se kače oglasi i tu okači.
A i registraciju može intuitivno da odradi, ja sam tako bez problema uradio na nekom nemačkom sajtu, a ne znam ni da beknem.
Ne kažem da sam u pravu, ali može i stranac koji ne zna srpski sve da odradi kako treba, samo malo da uključi mozak.
 
objasnjenje:

Nis je ogroman grad, koji je propao usled gomile gluposti u ovoj drzavi poslednjih 30 god, ali je zapravo i dalje strategijski i poslovno najpovezaniji balkanski grad. Nije cudno da u istom ima GOMILA turaka, koji posluju i zive tamo. Nek potvrdi neki Nislija. e onda na to dodamo da je ime coveka na KP - Dalyan koji je grad u turskoj, otud poreklo.

Covek koji je turcin poreklom - moguce
covek koji zivi u Nis - moguce
covek koji iz stavke jedan i dva logicno ne zna srpski - moguce
covek koji ima soni plejstejshn - moguce

pritom covek napisao: I can only sell it in Nis --- nije li ocigledno da ce neko da se nadje sa njim da uzme soni .. ?
 
Da li je neko kupovao Air Jordan patike (Subotica, Novi Sad), cena je oko 95e za AJ 11,12,13
 
Ima Turaka u Srbiji i sto je problem ako pise na Engleskom? Sigurno ce te ga bolje tako razumeti nego da pise na rdjavom srpskom. I oni mnogo lakse razumeju i procitaju nego sto ce izgovoriti ili napisati, sigurno mu je tako lakse bilo.
Ne znaci da nije prevara ali apsolutno ne mora da bude.

Ode da uzme Sony a završi u Siriji :d
Ako odavde neko bude išao neka javi utiske:d
Gde da ode, u Siriju? :d
 
Ima u Nisu par programerskih firmi u vlasnistvu bugara, izraelaca, turaka holandjana. Salju svoje ljude ovde kao menadzere, na praksu i td...mozda je dylian jedan od tih. Tu je i Yura i Johnson electric i slicne.
Inace engleski mu je odlican, suvise dobro za prevaru neku :)
 
sa nama u vanili (krenula letnja sezona basketa) redovno igra turcin, koji radi za gazprom, u srbiji. covek prica i sporazumeva se iskljucivo engleskim i to veoma veoma dobrim engleskim. cim cujes da neko ubada pravilno Past Tense Irregular Verbs, znas da taj sabija engleski :)
 
A kolika je verovatnoća da se na KP prodaju dva različita Sony-ja, oba kupljena u Turskoj u februaru 2014, sa istom igricom (Last of us) i još se oba sada prodaju u Nišu?
 
sa nama u vanili (krenula letnja sezona basketa) redovno igra turcin, koji radi za gazprom, u srbiji. covek prica i sporazumeva se iskljucivo engleskim i to veoma veoma dobrim engleskim. cim cujes da neko ubada pravilno Past Tense Irregular Verbs, znas da taj sabija engleski :)

Pravis od komarca slona
 
Znas li koliko ljudi to pogresno ubode ? znas li da lose vaspitani native english likovi ne ubodu kako treba ?

forbade, shorn, retko kad da sam cuo da neko upotrebi, a evo gledajuci link koji si ostavio, ja koji imam C1 preko Bozidar Adzija, bi se verovatno zaleteo u Past perfect recenici sa "swim" i rekao "swimmed" umesto "swum". Deluje jednostavno dok ne naletis na primer koji ti je zvucno redak, odnosno u jako malo prilika si upotrebio/cuo (a misvi gledamo televizije i programa gde nisu nesto spec skolski pismeni) .
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno