Šta je novo?

Kupujem prodajem

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Uh, baš mu je neki "Smisao" !!!!
 
Koja je logika da bi takav prevarant imao 185-0 ocene?
 
Koja je logika da bi takav prevarant imao 185-0 ocene?

Pa eto, čitaj samo ovaj oglas.
TV star 3 meseca, a model 2012 god., kupljen kod nas za 136.000 din. Moj komša se primi na tv.. ja mu kažem, da ga pita je l' neki dokument koji garantuje da je skoro nov (račun, garantni list)... on mu odgovara da ima, ali kod matorih u Nemačkoj, pa ako sigurno kupuje da se iscima oko toga. :d
 
Pa odes kod njega vidis da li ti odgovara to sto kupujes i nema prevare...
ne bi valjda na casnu pionirsku nekome dali 750eur?

al vi se radije bavite trazenjem pravopisnih gresaka u oglasima i sta je ko slagao... od toga nema koristi.
 
Poslednja izmena:
Hocu da kazem da bi kupac svakako trebao da proveri da li je to sve tako kako kaze, i onda ne mora da misli da li ce neko da ga prevari.
 
Druže, nema šta da se proverava, više nego očigledan muljator. Mene samo zanimalo, da li je to isti onaj koji "radio" i ovde. Još jedna potvrda, da neki ljudi žive od prevara i da to može da traje.
Na kraju, za lovu koju traži za 5 god. star tv, možeš birati nov u većoj dijagonali...
 
Ja kada sam gledao za drugi TV, neki tip mi je nudio SONY BRAVIA od 100 sm za 200€. Tv je proizveden 2009 godine :)
 
Nema sansi da je es6710 star 3 meseca. Ja imam taj tv samo vece dijagonale. Taj model je iz 2012. kad sam ga i ja kupio

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Mislim da je taj prodavac i na forumu ovde. Frizno ili tako nesto. Deluje maksimalno korektno.
 
Da li se isplati uzeti monitor preko kp? Razlika je ~50e izmedju kp i nase domace radnje. Lik ima preko 400 pozitivnih ocena ali mi je opet cudna malo tolika razlika.

Kakva su vasa iskustva?
 
Da li se isplati uzeti monitor preko kp? Razlika je ~50e izmedju kp i nase domace radnje. Lik ima preko 400 pozitivnih ocena ali mi je opet cudna malo tolika razlika.

Kakva su vasa iskustva?

odes i proveris kakav je. nema druge.
Možeš da blefiraš malo da mu kažeš da dolaziš pa vidiš da li će da se vadi ili prestane da se javlja. Ako nastavi lepo da priča onda možda ne krije ništa.
 
odes i proveris kakav je. nema druge.
Možeš da blefiraš malo da mu kažeš da dolaziš pa vidiš da li će da se vadi ili prestane da se javlja. Ako nastavi lepo da priča onda možda ne krije ništa.

Garancija je za godinu dana kraca nego na ostalim mestima. Ipak cu uzeti u domacoj prodavnici.
 
Ovaj lik drzi radnju s telefonima u podzemnom prolazu u Nisu, radi duze vreme. Ja sam uzeo prosle godine LG G3 kod njega i nisam imao nikakvih problema. Nisam imao sve kes pa mi je covek izasao u susret da mu cekovima otplatim jedan deo novca. To je neko moje iskustvo...
Taj prodavac je izuzetno korektan lik!
Ja sam uzimao par telefona od njega i nikad problema nisam imao.
Moja preporuka za njega.

Sent from my SM-T713 using Tapatalk
 
Izmenio je oglas, stajalo je bas kako sam napisao.Ne sumnjam da je korektan ali ne razumem kako moze da napise vakum pakovanje a telefon aktiviran prosle godine i garanciju vise nema.
 
tek sad sam zbog ovog linka pogledao malo transakcije koje sam imao sa limundom... sram ih bilo za one provizije od 5-10 posto

nista se ne dobija za uzvrat da bi se placala provizija
 
Možda mu trebaju hitno pare za biljku?:d
 
Ne znam, ali sudeci po razgovoru neko ce da pukne novac ukoliko ne preuzme licno uz testiranje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno