Šta je novo?

Logitech diNovo keyboard - popravka?

Radeon546

Cenjen
Učlanjen(a)
10.01.2011
Poruke
21
Poena
154
Cale je dobio pre par godina u Americi, i cuvao je kao oci u glavi, i naravno ja je majmun uzmem i prospem sok. :smash: Medjutim neko vreme radila i pokvari se skoro, i nece da mi radi: z, x, c, ,b... Je l zna neko mozda gde to moze da se popravi? :) Pozdrav :)
 
Ako je otislo samo to onda je otisao kontakt za celu jednu liniju matrixa na kojoj se nalaze ti tasteri, tj verovatno pre pocetka samih tastera. Ili je kod samog kontrolera ili je ostecena ploca a to se moze popraviti sa tecnim srebrom ili treba ciscenje. E sad svaka tastatura ima neki svoj matrix i kontroler tako da se svaka drugacije popravlja mada je logika ista i zavisi sta nadjes kad otvoris. Kako -- imas na netu. Imas google i trazi. Srebro je oko 1k dinara ako se dobro secam pa vidi dali ti se isplati popravljati. Nisam siguran dali postoje drugi nacini, mislim da sam video ali ovo je nekako najjednostavniji. Poguglaj i to za svaki slucaj.
http://www.google.com/m?q=fixing+keyboard+board+how+to&client=ms-opera-mini&channel=new
 
Gledam kad dodjem kuci :) Pa vidi, popraviti je moram posto istu ne mogu da nadjem :D Uglavnom hvala na pomoci :) Ziv bio :)
 
Idi na itsvet.com pa ces je 'naci'. Ali s obzirom da kosta 100 evrica onda razumljivo da hoces da je popravis.
googlaj sta sam ti rekao da steknes neke okvire sta moze biti i kako se popravljaju generalno a onda i trazi detaljno za tu tastaturu, recimo ''logitech dinovo fix'' i naci ces detalje odmah mada neces mozda naci bas za taj tvoj problem. Ali sve tastature su iste na kraju i dovoljno proste.
 
Nazad
Vrh Dno