Šta je novo?

Servis za gamepad ili joystick

B-ZiGER

Slavan
Učlanjen(a)
29.08.2007
Poruke
2,309
Poena
379
Da li imate nekoga da preporucite ko servisira gamepadove- konkretno imam problem sa novim gamepadom koji sam uzeo u inostranstvu nesto mu je falicna pecurka??
 
Cisto sumnjam da imas nesto provereno. Moj savet ti je da sam probas da ga otvoris, sigurno ima neki klip na netu kako i sta.
 
Pa ili je nesto banalno, pa ces moci i sam da resis (ako si nekad razbio gamepad, onda znas da nije preterano komplikovanog dizajna :D), ili mu nema pomoci, jer popravka gamepada nije previse isplativa, pa ces tesko naci neki rezervni deo, sve i da nadjes dobrog servisera.
 
Gamepad je bukvalno nov. Problem je pecurka koja sama od sebe nekako po malo vuce na levo, odjedamput je pocelo otvarao sam ga ali na pecurci nema sta da se cacka. Da je krstic pa da znas ode gumica ovako neznam sta da mu radim. U pitanju je ovaj gamepad.
rs77_4.jpg
 
Ja sam imao slican problem sa ps2 wireless gamepadom, morao je da se resetuje... tipa drzis L1 i L2 i tad ga ukljucis (ili ubacis baterije)... I kalibrisao se sam,tako da radi odlicno... Ne znam kako se tvoj resetuje/kalibrise,pokusaj da nadjes na google...
 
Ljudi, otišao mi je onaj gumeni jastučić ispod tastera, u pitanju je logitech dual shock, a ne
baca mi se zbog toga.

Jel ima neko ideju gde bih to mogao da nabavim.
 
Nazad
Vrh Dno