Šta je novo?

LG G Pro 2

pretpostavljam da imaš bilo koju drugu karticu da probaš u njemu? dosta je da ti neko pozajmi karticu na pet sekundi iz svog telefona da ustanoviš da li kartica pravi problem...ako neka druga kartica radi onda će morati u servis najverovatnije...
 
Nisi dobro procitao poruku koju sam napisao.Telefon nije radio sto se tice razgovora oko dva sata i onda se sam vratio u normalu.Tako da sada radi dobro i sa mojom starom karticom.A da li je problem do kartice ili do softvera to ne znam jer sada fon radi odlicno sa mojom starom sim karticom.


pretpostavljam da imaš bilo koju drugu karticu da probaš u njemu? dosta je da ti neko pozajmi karticu na pet sekundi iz svog telefona da ustanoviš da li kartica pravi problem...ako neka druga kartica radi onda će morati u servis najverovatnije...
 
Jel može neko da mi kaže kakvo je trošenje baterije kod gledanja videa, napljuvali su ga za to na gsm areni?
 
Jel može neko da mi kaže kakvo je trošenje baterije kod gledanja videa, napljuvali su ga za to na gsm areni?

nista mu ne trosi bateriju kao igrice,ali i to je u granicama normale. tako da,gledanje videa ga ne srče uopste. ja sam cesto na yt,sve je sasvim okej.
 
Ma to me najviše interesuje kao neko poređenje s G2, pošto se između njih razmišljam
 
ni trunku se neces pokajati ako uzmes g pro,po mom misljenju je best buy sto se tice tih sa vecim ekranima.
a inace,i na tu velicinu se brzo navikne,nije uopste strasno.
 
Ja sam pre nekih par dana primetio prvi bug kod ovog telefona.Nije mi radila vibracija.Sta god da sam pokusao telefon nije hteo da vibrira.U pocetku sam mislio da sam je ugasio pa nisam toliko obracao paznju.A pre neki dan sam na sve nacine pokusao da je pokrenem i nije htelo_Onda sam mu dao factory reset.I od tada radi sve normalno.Ne znam sta se desilo ali sam siguran da nisam ja kriv jer mu nisam radio nista.Samo je odjednom vibracija prestala da radi.
 
Jel moze neko od ponosnih vlasnika ovog modela da okaci SOT da vidimo to trajanje baterije?
 
Ako ti neko okaci 4 sata sot, a neko 8 sati. Sta onda?
 
Pa nista.. Saznace da SOT moze biti otprilike u intervalu od 4h - 8h. I to je nesto.
 
Poslednja izmena:
Ali to ne znači koliko je dobra baterija, jer svako na svoj način koristi telefon.
 
Pa podrazumevam da ce neko okaciti sliku SOT i napisati to je tako i toliko uz takvo i takvo koriscenje. Na ovoj temi nema nijedne okacene slike o ovome, a to sigurno vecinu zanima.
 
Jedan zanimljiv problem. Bilo koju flashlight aplikaciju da instaliram pravi problem kameri, odnosno blicu. Problem se desava u inteligent modu kad je blic ukljucen, normalno sve bude do momenta kad treba da sacuva sliku, kamera se zamrzne i jedino reaguje home tipka. Kad se ponovo vratim u kameru sve je crno i kad krenem da menjam modove dobija se ili izuzetno svetla slika ili je sve crno kako sto rekoh. Naravno da prethodna slika nije sacuvana. Slike posle togasu uzasnog kvaliteta, sve dok ne resetujem tel. Kamera radi najnormalnije u svim modovima osim u inteligent modu sa blicom.
Ajde da krenem redom kako sam instalirao.
1. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.devuni.flashlight
Prvi put sam odradio factory reset, jer nisam znao sta je s*ebalo stvar. Tek kasnije posle pokretanja programa slucajno mi padne na pamet da probamkameru i provalim da je to problem. Obrisem aplikaciju ali problem ostane.
2.https://play.google.com/store/apps/details?id=com.torch.lampe.flashlight
Potom instaliram ovu, ali problem resi delimicno. Sve lepo slika, ali posle toga ostanu artefakti po ekranui mora da se izlazi iz kamere i da se ulazi. Obrisem i ovaj put nekim cudom kamera radi sasvim normalno.
3.https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gau.go.launcherex.gowidget.flashlight
Probami ovu i isto pocne da zabada. Ali kad se obrise kamera radi normalno.

Probao jos par, manje vise isto, uvek neki problem.

Ima li ko kakav predlog za neku flashlight aplikaciju?
 
Poslednja izmena:
Skini power toggles widget, on ima ikonu i za flashlight, možda on neće praviti taj problem... A i bolji je od nekih drugih widgeta za te namene...
 
Poslednja izmena:
obecao sam odavno i evo ,ispunio sam obecanje,uzeo sam danas beli pro 2 ,16gb,full pack,nov,jako povoljno. nisam planirao da menjam megu 6.3 uskoro ali iskrslo je povoljno pa sam se ponovio. inace sam sa megom izuzetno zadovoljan bio,prvi put imam samsunga i radi izuzetno stabilno .
inace sve pohvale za lg pro 2,fenomenalan uredjaj,sluske su sasvim dobre,punjac je za englesko trziste,jedino mi ostaje da se naviknem na on screen tastere,njih ne podnosim ali sa ovim telefonom cu napraviti kompromis :D
 
Ima li smisla preci sa g2 na ovaj telefon i doplatiti 50ak evra?
 
Ako hoces veci ekran kao i 3GB rama, zasto da ne? Ja bih. :)
 
Veći ekran, 3gb rama i veću memoriju i sd card slot. to treće mi je medju vaznijim stvarima.
 
I malo sredjeniju kameru od g2. Mislim da se isplati preci.
 
za 50e se isplati. Predji slobodno! :)
 
Jedino ako ti ne smeta veci ekran, mada brzo se navikne.
 
Koliko je realno bolji ili slabiji LG G Pro 2 od Note 3 telefona,koliko ste zadovoljni kamerom i da li je bas nezgodan za nosenje?Vidim da je siri i duzi za oko 3 mm od Note 4.
 
Licno iskustvo nemam da bih uporedio sa note3. Sto se tice kamere video snimci su stvarno odlicni,slike su dobre,preko dana odlicne,malo sam se mucio u zatvorenom uvece dok sam slikao predmete izbliza,nekako blic ne odradi kako treba,ne osvetli dovoljno,inace je jak. Ovo vazi samo za slikanje izbliza u zatvorenom i tamnijem prostoru,inace kad se slika cela soba i ljudi u njoj odlicne su slike,tad blic vrhunski odradi.
Sto se tice nosenja,meni nije problem,al zato sto sam imao megu 6.3 .
 
Realno dva slicna phableta,ako ti treba olovkica duzi apdejt,amoled ekran,podrska zajednice,uzmi Note 3
Ako ti sve to gore ne treba LG,jeftiniji je
 
Kolega pored mene ima Note 3 i ono što je evidentno je da je ekran na GP2 bolji od Note 3. Pored toga Note GP2 je fluidniji i brži u radu (4.3 je bio odličan, 4.4.2. ma N3 nekako štuca). Note 3 je manji dimenzijama. Takođe, GP3 ima bolji zvučnik. Na note 3 se čuje kao iz limene kante, šuplje...
 
zna li se ista kad bi trebao da dobije lollipop?
 
Manje vise dva ista proizvoda. Nemam note 3 da bih uporedio, ali sto se tice brzine rada prezadovoljan sam, sve je glatko. Jedinu prednost note sto ima je mozda olovka, ali kako kome, meni licno ne uopste ne treba dodatna stvar uz ovoliki tel. Sto se kamere tice preko dana je odlicna, a nocno slikanje solidno. Moj primerak ima bag koji se javlja povremeno kad se prebaci u intelligent mode sa ukljucenim blicom. Jednostavno zamrzne se kamera i dok ne resetujem tel kamera je neupotrebljiva. Sto @mtomas kaze kao da je blic nekako spor u odredjenim uslovima. Nisam jos provalio do cega je ali se nadam da ce kad izadje lollipop ovo popraviti. Moje misljenje za lollipop je da pre proleca nece biti.
 
Jedno pitanje ako moze i odgovor ,ima li G pro 2 probleme sa mikrofonom ,mislim na to da mora da se drzi zalepljen za obraz ili je to problem samo na G2
 
Nazad
Vrh Dno